PROTOLaB

Проводим в мастерскую 380в

220 повідомлень у цій темі

32 минуты назад, Вадим666 сказал:

Вы просто от себя,или по Тех-условию.

Тех усл не давали , это я так интересуюсь , как они могут сказать или им все равно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, makks сказал:

Подскажите по контуру заземления, кто его устанавливает ( схему), часто встречаются в виде треугольника,  а если место не позволяет то можно по прямой? Как здесь

https://fazaa.ru/zazemlenie/zashhitnoe-zazemlenie.html

Можно как угодно главное чтоб мегомметр показал то что нужно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

52 КВт обошлось в полтора года ожидания, 400т гривен официально и 2т баксов не официально соседу, за підключение к «его» подстанции с знаменой трансформатора.

и это ещё заканало. Сосед поставил подстанцию за 2 ляма. Мне по началу тоже хотели такую. Иначе нет «потужностей»

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, makks сказал:

Тех усл не давали , это я так интересуюсь , как они могут сказать или им все равно?

Я думаю, Вам нужно поинтересоваться у тех,кто принимать это заземление будет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

незнаю як у вас але у мене приймали заземлення , просто подивились шо забиті штирі в земдю і виведений до щитка кабель на заземлення

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.09.2019 в 10:33, andrysir1 сказал:

Якщо Ви писали письмове звернення в РЕМ про те, що вас ще не підключили протягом зазначеного періоду , і те звернення зареєстроване, то сміло пишіть заяву в суд, якщо ви все робите офіційно і легально, а не через кумо-свата-колегу. Бо можете його дуже сильно підставити. Повірте, мова з Вами зразу ж буде інша, бо ніхто не хоче попасти під виговор чи штрафи. Схема дуже дієва. Але маєте точно знати, що зазначені потужності для Вас може забезпечити лінія і трансформатор, бо вони можуть спригувати, в зв'язку з неможливістю надати замовлені потужності.

Ситуація схожа до "порочного кола".

 - Ми заяву приймаємо, давайте гроші.

 - ось гроші.

 - Гроші прийшли? Дякуємо. Чекайте....пройшов рік

 - я заяву накатаю

 - ой, ви спішете? вибачте - намємо можливостей.

Який незалежний орган, може дати інформацію по вожливостім місцевої підстанції, окрім самогу РЕМу? Ходити схему дротів малювати і дашки рахувати? 

Змінено користувачем observer
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, observer написав:

Ситуація схожа до "порочного кола".

 - Ми заяву приймаємо, давайте гроші.

 - ось гроші.

 - Гроші прийшли? Дякуємо. Чекайте....пройшов рік

 - я заяву накатаю

 - ой, ви спішете? вибачте - намємо можливостей.

Який незалежний орган, може дати інформацію по вожливостім місцевої підстанції, окрім самогу РЕМу? Ходити схему дротів малювати і дашки рахувати? 

незнаю чому у Вас так , я коли проводив 3 фази , писав заяву , вказував бажану потужність , пізніше протягом 2-ох тижнів виготовлялась проектна документація і погоджувались умови (провірялась можливість надати мені бажану потужність) де було вказано з якої підстанції , з якої опри  мені протянуть кабель , і тільки після того мені дали квитанцію про оплату , додам що ніяких взяток я не давав (тільки 300 грн на всіх,  в день підключення тим що лазили по електроопорах ) , додам що перед тим як писати заяву до мене приїжав головний "електрик по району" ,при чому в той же день коли я звернувся в рем  з бажанням проведення 3 фази , щось там собі поміряв , і  він зразу сказав  що заяву писати можна  і не бачить підстав які б заважали підєднанню.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, vitalik сказал:

незнаю чому у Вас так 

В мене поки що ніяк. Просто читаючи людей приходжу до висновку, что РЕМ сам собі і суддья і підсудний, і в разі виникнення проблем - його не можна притягнути до відповідальності, тому що коли приходе час відповісти, вони можуть з`їхати що "нема можливості для підключення".

Ось я і питаю, як закріпити той факт, що можливості були і є, і в разі порушення домовленності, і перевищеня 100 днів на виконання, смусити РЕМ виконати обоїязки, і поширити на них пеню.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, observer написав:

Ось я і питаю, як закріпити той факт, що можливості були і є, і в разі порушення домовленності, і перевищеня 100 днів на виконання, смусити РЕМ виконати обоїязки, і поширити на них пеню.

Монополісти вони такі, з ними важко боротися. Мені, наприклад, раз на місяць пишуть листа, з поясненням, чому затримують підключення. Часом навіть до смішного доходить. Кабель вже прокладений, траншея засипана, а потім приходить лист з поясненням, чому затримують прокладення кабелю. Таке враження, що мають заздалегідь заготовані листи з відписками і тільки періодично їх відсилають.

А про наявність потужностей - на сайті Львівобленерго можна знайти мапу зі всіма ТП з прописаним резервом потужностей. Можливо і на сайті вашого обленерго є така мапа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тепер документи здано для проекту по хаті і гаражах. Ну там , де стоять ризетки і вимикачі. Вже показували чорновик. За цей проект - 1200 грн. А ще сплачено дві квитанції за якусь ізоляцію і за заміри контуру на суму десь біля 800грн. Наразі лічильник запломбовано. Ніхто пока до підключення не підходить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 О чудо! Є 380 В. 20кВт. Сьогодні підключено ! Перед цим мусив купити щиток. Замовив автомати АВВ. Зглупив, що раніше накупляв ІЕКів. В щитку ПЗВ і грозозахист.Такий щиток вийшов на 4930 грн.Нижню полоску доукомплектував сам , там світло і розетки 220В. Ще обійшовся могоричом. Далі всі підключення - сам. Ввідний кабель 10 мм2. мідь. Тепер треба купа грошей на проводку. 

Виявилось,що контур зробив неправильно. Я бив штирі 2,5 м. через 2,5 м. , а треба було бити через 5 м. Але , коли питав, то ні в кого не доб"єшся нічого. А тепер : в тебе те не так, а тут те не так. Коротше : трохи коштів полетіло на вітер.

щиток.jpg

Змінено користувачем Валера
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.02.2019 в 23:13, Валера сказал:

Нарвавсь на актуальну тему. Роками випрошую світло. Будую гараж ,на вулиці один, до підстанції пів кілометра.Нарешті, перед новим роком, вони розібралися з міською радою з підстанцією і дозволили нам написати заяви. Пару чоловік, але всі з різних вулиць.  написав на 20 кВт. , казали зараз можна 380В. - 50кВт. в приватному секторі. От вагаюсь ,чи не робити зразу двохзонний, бо мабуть прийдеться ставити електроопалення. Газу близько нема а з  дровами багато мороки ,та і дорого. Займаюсь автосервісом, найпотужніший- компресор - 4кВт. і освітлення. Про автомати домовлятись не буду,щоб не мати потім проблем, а от якісь імпортні хотів би поставити. Не знаю як домовитись ,РЕС впарює ж свої прилади. Сказали потепліє то доставлять опори і зроблять проекти. А там оплатити і за два тижні мусять підключити. 

Не можу дочекатись. Адже кожен день треба розмотувати і змотувати 150 м. кабелю на сусідню вулицю, щоб хоча б лампи світили і болгарка працювала.

І того : 10 місяців пройшло від написання першого поста в цій темі. Мало бути на протязі місяця , а вийшло х10. Нарешті припиняється мотання 150 м. переноски. На ній провод скручений в дулю. 

Вважаю,що повезло. За опори, сіп, підрядчиків з області і інші дрібниці нічого не платили. Хто перевіряв заземлення не маю поняття. Розходи: майже 25000грн. - в касу.

близько 1000грн. - заземлення (в ресі).;

1200грн. - проект.

Матеріали.

Біля 2000 грн. - заземлення,тобто контур ( залізо). Куплене в області на оптовій металобазі по суперцінах  з безкоштовною доставкою;

1200 -ввідний кабель 10мм2 х 4жили 10мп. (ще був куплений кабель 4мм2. помилково.)

4930 - щиток і ще одна жила жовто-зелена - п"ятий провід "земля" ;

350грн. - могорич. 

Ще були витрати на щиток з розетками і вимикачами, на проводку всередині щитка (все нове і мідне),на болтики в розетках,на клемники,на корпус і його покраску, на гофри китайські ,тонкі , ламкі і непотрібні;

на багаторазові поїздки в РЕС , на об"єкт : то з проектантом, то з інженером, то з прийомщиком...( як мінімум паливо). 

Оце пишу і ужасаюсь , а скільки потрачено часу ? 

 Але є результат. Враховуючи, що я на вулиці один, то вважаю,що мені крупно повезло і цієї потужності вдосталь вистачить.

 Постараюсь ще додати фото.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как говорится, нет повода не выпить. Поздравляю с победой!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Валера сказал:

І того : 10 місяців пройшло від написання першого поста в цій темі. Мало бути на протязі місяця , а вийшло х10. Нарешті припиняється мотання 150 м. переноски. На ній провод скручений в дулю. 

Вважаю,що повезло. За опори, сіп, підрядчиків з області і інші дрібниці нічого не платили. Хто перевіряв заземлення не маю поняття. Розходи: майже 25000грн. - в касу.

близько 1000грн. - заземлення (в ресі).;

1200грн. - проект.

Матеріали.

Біля 2000 грн. - заземлення,тобто контур ( залізо). Куплене в області на оптовій металобазі по суперцінах  з безкоштовною доставкою;

1200 -ввідний кабель 10мм2 х 4жили 10мп. (ще був куплений кабель 4мм2. помилково.)

4930 - щиток і ще одна жила жовто-зелена - п"ятий провід "земля" ;

350грн. - могорич. 

Ще були витрати на щиток з розетками і вимикачами, на проводку всередині щитка (все нове і мідне),на болтики в розетках,на клемники,на корпус і його покраску, на гофри китайські ,тонкі , ламкі і непотрібні;

на багаторазові поїздки в РЕС , на об"єкт : то з проектантом, то з інженером, то з прийомщиком...( як мінімум паливо). 

Оце пишу і ужасаюсь , а скільки потрачено часу ? 

 Але є результат. Враховуючи, що я на вулиці один, то вважаю,що мені крупно повезло і цієї потужності вдосталь вистачить.

 Постараюсь ще додати фото.

 

Поздравляю с завершением эпопеи!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валера написав:

 О чудо! Є 380 В. 20кВт. Сьогодні підключено !

Вітаю!  У мене минуло 4 місяці (при обіцяному одному), все прокладено, лічильник прикручено. Дурацькі акти виконаних робіт не можуть за 10 днів донести з одного кабінету в інший. Принципово хабарів не даю. Побачимо, у кого сильніша витримка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.12.2018 в 11:47, 33vic сказал:

Жаль если опоздал по поводу НИКа, если не хотите постоянно иметь проблемы берите Энергия СТК3. НИК тоже прибор учета но примерно как Запорожец и Мерс.

Жаль не послушал совета, и купил чуть раньше НИК, не берите никто такие счетчики, пару раз слетала прошивка сама по себе, и уже 2 месяца как уехал по гарантии, перестал считать ночной режим, а тариф отопление отменили, остался без плюшек. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 06.10.2019 в 10:10, Greg Verizhnikov сказал:

52 КВт обошлось в полтора года ожидания, 400т гривен официально и 2т баксов не официально соседу

Истории ради, мне (по договору 52 кВт) это стоило ровно $1000 в 2003 году, вводной автомат на 100А (но вроде должен быть больше), бакс по 5.33 это получается 5330 грн на те деньги, а сейчас 400 йоханны бабай. Условия были таковы, что я покупаю новый транс, а облэнерего ставит его на баланс, т.е. фактически до сих пор транс моя собственность у них на подстанции.

Змінено користувачем toolmaker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Бескид написав:

 Принципово хабарів не даю. Побачимо, у кого сильніша витримка.

В результаті, через 6 місяців з дня подання заяви, користувався електрикою.  І тут неочікувано з січня 2020 знизили тариф за підключення. Було 3000,00 за Квт/год, стало 1500,00  :D  Сусіди оживилися (коли я тягнув електрошафу, кабель 70м - нікому не було потрібно), подали заяви і в результаті вже рік не можуть підключитися...  Виходить, що менша цифра на ціннику не завжди означає дешевше :( 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

)

533fb8.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, PROTOLaB сказал:

)

533fb8.jpg

Мастерской ещё нет, но было такое же чувство когда летом протянул на участок 380)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку