MaMaDx

Виготовити (фрезерування) деталь.

5 повідомлень у цій темі

Не знаю як точно назвати деталь. Нехай буде насадка у вигляді 5-кутної зірки, яка відламалася в основі ключа.
В ідеалі бажано виготовлення (фрезерування) насадки довжиною 20 мм з можливістю впресування в корпус перехідника для біт (на фото поруч)
Кількість - 2 шт.

IMG_1310.JPG

IMG_1309.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вибачте за запитання але не леше купити готору закалину з відповідною твердістю зіроку 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Изотовление одной головки со звездочкой будет стоять как 10 готовых это как минимум, поэтому проще в магазине на развес купить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мабуть треба трохи пояснити.

якщо Ви про вже готові 5-ти зіркові біти, то в мене такі вже є. На моєму фото зображена одна така.

Вона не підходить, бо має дуже малу робочу зону. По суті ця біта чіпляє +/- 2-3 мм, а мені необхідно 15 мм ( но фото дуже чітко помітно робочу зону). При закручуванні магазинною 5-ти зіркової бітою  в мене йде дуже великий знос деталі (не ключа) на тих 2-3 мм. Плюс біту до кінця засовувати не можна бо там на ній йде розширення ребер, через що клинить ключ в деталі та злизує зубці в деталі. 

Також є проблема в тому, що ширина ребер (та форма) різниться в магазинній біті та в оригінальній деталі. Магазинна майже в 2 рази вужче та конусна. Тобто вона працює по зубцям некоректно. Якщо трохи злиже площину то може увійти не в паз а в ребро. Короче фігня.

IMG_1316.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема закрита. Замовив нову деталь з США у виробника ключа. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку