olkogr

Виробник кабельканалів CABLEPROF

24 повідомлення у цій темі

Хотів дуже порадуватись за вітчизняного виробника. Перший і напевно останній раз придбали кабель-канали розрекламованого українського виробника CABLEPROF. На їхньому сайті і інших відомих площадках розмписано який в них класний канал, і що Китай і близько не стоїть. Що в них супер технології і пластмаси.

Ну повелись купили.

Прийшло це чудо, по перше він як лижа, на рівну площину не стає, потрібно зусилля в 10-12 кг щоб вирівняти. По друге ланки якісь всі гнуті, покороблені. По третє, закінчення за які ми заплатити окремо це ті ж ланки тільки відрізані болгаркою))))

Подзвонили до виробника, спочатку говорили з менеджером, який завіряв нас ми просто не бачили нормальних каналів, що все життя Китаєм користувались. А це ось вершина технічної творчості. Потім з нами говорив їх директор, і казав що це все норма, а на закінчення окрему форму їм робити дорого.... Коротше забрати назад це лайно воно не захотіли.

Створив цю тему тут щоб люди не велись, і навіть не думали купувати....

 

 

DSC_0002.JPG

DSC_0003.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0005.JPG

DSC_0006.JPG

DSC_0007.JPG

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П.С. Фірма виготівник ООО "КБ-Груп Украина".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И так везде, одни проФФесионалы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин назад, olkogr написав:

Коротше забрати назад це лайно воно не захотіли.

 

А закон про захист прав споживача - чи їм він не закон?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Який закон, кажуть а ви докажіть що воно не по кресленні зроблено))) Я кажу воно ж лижою, а вони якщо скласти пополам то радіус виходить? Кажу так, ну от значить все добре))) А купили через (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) . От такий вітчизняний виробник.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наверно надо просто его приработать))))). А на худой конец - надфиль, гравер, наждачка и вперед...:D

Иногда в СССРовских чертежах так и написано - ПОДОГНАТЬ ПРИ НАЛАДКЕ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Богдан28 сказал:

Наверно надо просто его приработать))))). А на худой конец - надфиль, гравер, наждачка и вперед...:D

Иногда в СССРовских чертежах так и написано - ПОДОГНАТЬ ПРИ НАЛАДКЕ.

И сразу вспоминается анекдот, про паровоз,хотя при сборке должен был получиться самолет. А там просто нужно было доработать напильником.:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, VUL777CAN сказал:

А там просто нужно было доработать напильником.:D

 

r_l8fAcr56g.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну що я можу сказати.... Або конструктор або при виготовленні прес форми промахали, і ланки не складаються в лінію. А нову прес форму робити ДОРОГО :-)  

Давайте продавати таке як є.

Не раз з таким зустрічався у наших виробників :-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Найгірше що проблему не визнають. Роблять з тебе дурня, кажуть ви просто все життя з китайським фуфлом працювали. А це ось вершина технологій. Що ви мол знаєте. Нижче прикріпив фото китайського фуфла....

DSC_0357[1].JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, softm написав:

Кстати, а если применить смазку для пластика, легче ходить не станет?

Таві більш менш ходить, там упори є , вони не правильно розташовані, от і не вирівнюється в лінію. Мастило не допоможе))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні нічого я не робив, я їх викинув нафіг. Купив китайський, це він на фото. Я просто може незрозуміло виразився. Просто для порівняння фото типу китайського фуфла і супер-пупер кабельканалу від  ООО "КБ-Груп Украина".

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Богдан28 сказал:

 

r_l8fAcr56g.jpg

Та я згоден,з такими кресленнями стикався.Але ж погодьтеся це, готовий виріб який не потрібно було би підганяти як ремонтну деталь або деталі де використовуються припуски на підгонку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, VUL777CAN сказал:

Але ж погодьтеся це, готовий виріб який не потрібно було би підганяти 

Если это изделие по технологиям 21-го века, то юзер вообще не должен заморачиватся...От слова СОВСЕМ))). Все должно быть четко и повторяемо, без напильников.... 

 

Например мы же не напрягаемся вопросом монтажа (станет на материнскую плату или нет), выбирая в новый ПК, видеокарта от AMD или NVidia? Потому что это готовое законченное изделие, и производитель дорожит своим фейсом... Во всяком случае пока действует гарантия B|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це фейс китайського виробника, а от наш виробник ним не дорожить.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KumKorolu написав:

А закон про захист прав споживача

Закон тоже уже доработан напильником юристами - при любых раскладах санкции к производителю не предусмотрены.

Единственная гарантия - это лично осматривать образцы, затем ухитряться осмотреть серийные изделия, до покупки/подписания контракта/оплаты.

Не можете организовать личную покупку - будьте готовы к любым сюрпизам.

Любые бумажные и юридические заверения и прочие "гарантии" - не работают.

Известная формула "Утром деньги - вечером стулья ", в наших реалиях должна звучать так :

"Утром стулья  - вечером деньги".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Меня зовут Егор, я сотрудник ООО «КБ-Груп Украина». «CableProf» одна из торговых марок нашей компании.

 

Касательно замечаний по продукции. На фото кабелеукладчик внутренней размерностью 60*25 мм и радиусом изгиба 75 мм. Он имеет обратный изгиб, это вызвано пожеланиями наших постоянных партнеров. Данное решение позволило увеличить вес загрузки цепи, до момента ее проседания.

 

Касательно возврата товара. Мы дорожим своей репутацией и каждым клиентом. При ненадлежащем качестве всегда меняем продукцию либо возвращаем денежные средства. Случаев брака было крайне мало.

 

По Вашему отзыву могу предположить, что кабелеукладчик приобретался не у нас, а у посредника. От которого мы не получили заявку на возврат или замену продукции.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr мне как-то форумчанин прислал три различных образца продукции данного производителя для изучения.
Что сказать... Если "групп" дорожит своей репутацией - нужно что-то менять!
Гибким кабель-каналом в современном понимании это назвать сложно.
Возможно производитель свойства этих кабель-каналов считает брутальными (несгибаемость, незастёгиваемость-нерасстёгиваемость и прочие неудобства при монтаже/эксплуатации). Но это не совсем так, мягко говоря.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години назад, Egor85 написав:

Он имеет обратный изгиб, это вызвано пожеланиями наших постоянных партнеров. Данное решение позволило увеличить вес загрузки цепи, до момента ее проседания.

Це все добре, але на кресленнях у вас на сайті і при покупці даного товару ви  нам це не сказали. Відповідно мені даний кабельканал не поміщався під захисти, гнув кронштейни і т.д. Теж саме ви не кажете що у вас немає кінцевих елементів кабельканалу , ви просто обрізаєте вуха болгаркою в одній з стандартних ланок і відправляєте його покупцеві. Причому ця ланка коштує відповідно.

Не знаю як ви ставитесь до своєї репутації, але, при дзвінках неодноразових до вас, ви повели себе грубо і робили дурними нас як покупців і забрати свою продукцію назад не захотіли.

Потрібно було щоб пройшов рік, гугл на кінець прочитав теги , тоді ви вже заворушились.

П.С. Знаєте, я тільки за те, щоб брати у нас вироблені в Україні запчастини, навіть готовий заплатити трохи більше . Але коли мені впарюють товар такої гівноякості і ще з мене дурного ліплять, то мені абсолютно відпадає бажання щось купувати у нашого виробника.

Змінено користувачем olkogr
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години назад, Egor85 написав:

По Вашему отзыву могу предположить, что кабелеукладчик приобретался не у нас, а у посредника. От которого мы не получили заявку на возврат или замену продукции.

Ну ми навіть з вашим директором (як що це справді був директор) говорили. Брали без посередника.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку