Богдан 1987

Давайте поговоримо про "польські бляхи "

56 повідомлень у цій темі

Власне цікавить хто що думає з цього приводу, переваги, недоліки, враження тих хто катається! 

Можливо серед нас є юристи які розтлумачать на хлопський розум що робити! 

Особисто мене жаба дусить настільки переплачувати за б/у авто.?

Змінено користувачем Богдан 1987
1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Богдан 1987 сказал:

Власне цікавить хто що думає з цього приводу, переваги, недоліки, враження тих хто катається! 

Доволі таке наболівше питання, на яке я чую кардинально різні відповіді.
Ми реально бачимо що в Європі можна підти в ресторан поїсти, а на здачу прикупити BMW E34  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Жду уменьшения растаможки, катаюсь на ведре под названием таврия

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоже под вопросом на что менять ТС стандарта ЕВРО-0

Даже почитываю объявы о продажах, но как подумаю, что за автомобиль, проехавший 200-300 т.км просят по 5-6 К зелёпухи то аж сам зеленею от неожиданности предвкушая покупку двух вёдер с болтами за среднестатистическую годовую зарплату

Змінено користувачем sso
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

досить точно  сказано , підтримую. я не проти дешевої розтаможки -я проти блях. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наверное надо еще 2 годика подождать, пока техосмотр будет обязательным, вот тогда и посмотрим, кто пресс качал а кто дверку от холодильника а деньги приберечь на потом и ездить на своем нулевом евростандарте отравляя всех и все вокруг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Южанина ... регулярно звездить. ИМХО - анализировать ... 

Я, наприклад, аналізую. І не здійснюють ніяких дій, бо висновок робити ще немає з чого, вирішення ситуації не передбачається поки.

Але, наскільки я розумію, хлопці хочуть отримати відповідь так або ні

 

Хлопці, послухайте, ми всі з вами знаємо, що lada21099 2004 року не повинна коштувати 3к з гаком, як і омега 1998р. не повинна коштувати 3-4к. (Якось дивилися з товаришами, в Німеччині знайшли таку омегу за 200$). Ми всі знаємо, що податок на розмитнення занадто великий, і що кошти з тих податків не йдуть куди мають йти. Ми всі вже втомилися від жигулів, лад, ланосів, авто 90-х років, і тд. І багато хто з нас втомився возити заготовки в громадському транспорті, на велосипеді, чи в рюбзаку пішки.

Але... Єдиної відповіді наразі немає. Зараз це справа особиста. Хочеш - ризикуй, але їздь на авто, не хочеш - не ризикуй, та ходи пішки

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, softm написав:

 

Топикстартер - еще раз политота прольется - осерчаю неимоверно ... 

@Богдан 1987

Зрозумів! Більше не буду!

Просто наболіле! Вибачаюсь!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Народ я власник євро бляхи  я не соромлюсь і не розумію негативу зі сторони інших людей  якарізниця на жигулі я чи на іномаркі важливо яка я людина а не мої машин  і проче . Якщо ви хочете дешеву розтаможку купуйте собі євробляху на себе робіть документи і їздіть згодом ми додавимо владу велетенською кількістю машин на євро номерах і вони будуть змушені приняти легалізацію цих машин а інакше буде їм не переливки ,цемоя думка а там кожен вирішує сам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ужищенко написав:

 якарізниця на жигулі я чи на іномаркі 

Та в тому і річ що різниця велика - і то за одні і ті самі гроші!

Особисто в мене є знайомі які негативно ставляться до загран номерів, я цього не розумію! Незнаю яка в кого ситуація але у моєму місті кожна 3 або 4 машина не розмитнена!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Та в тому і річ що різниця велика - і то за одні і ті самі гроші!

Особисто в мене є знайомі які негативно ставляться до загран номерів, я цього не розумію! Незнаю яка в кого ситуація але у моєму місті кожна 3 або 4 машина не розмитнена!

 

Вмене в кожному селі по десять штук таких а населеня пару сотень людей, я мав наувазі що людинане міняється сидячи в різних машинах . А негатив я не розумію також і ніхто його не може оправдать з тих хто його розповсюджує

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, SkosarV сказал:

Ми реально бачимо що в Європі можна підти в ресторан поїсти, а на здачу прикупити BMW E34  

Ну якщо Ви дасте в ресторані 3000$ то можливо і купите на здачу Е34. А так ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Б/У авто у нас реально очень дорогие. Хотя, у нас все дорого, относительно зарплат... Просто бешенный разрыв в доходах, вот и все... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проблема с ними, ИМХО, одна. Тока давайте сразу - я не про политику, я про свой многолетний опыт.

У нас, дело в том что, могут принять какой-то закон/постановление по которому эти бляхи вдруг станут незаконными. И хрен бы с ними за те деньги что они стоят, но уверен на 100% с водителей посбивают штрафы.

Что касается темы БУ авто из Европы. Если у нас отменят пошлины, или введут какие-то копейки как в той же Польше, очень многие без работы останутся. Те же поляки такими номерами как капиталка двигателя или кузовной ремонт не занимаются. Умер двигатель, умер кузов - сдал на металлолом, купил за 2К злотых другую тачку. Я говорю о среднестатистическом поляке. Они ездят на шаранах, пассатах и гольфах сильно затертых годов. Им на тачку, по большому счету, плевать за те деньги что они у них стоят. А по их дорогам их негде убивать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На сайте фирмы пригонщика прямым текстом пишут о том, что вы можете быть оштрафованы на большую сумму 1000000грн+.

Добейтесь сначала законности ввоза, а потом пригоняйте.

У нас в городе авто на евро номерах носятся как сумасшедшие с нарушениями правил, потому что в случае чего уверены в своей безнаказанности. Снимают номера и убегают. Видел даже номера нарисованные фломастером и от дождя потекшие.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я против обеими руками, сам  езжу на рено нормальной регистрации. Что заметил на дорогах:
-если кто-то влетает с второстепенной - евро
-дымит/коптит - евро
- не работают стопы/фары - евро

- нет куска бампера или вообще такого - евро
- объезжают в пробке по заправке - евро...

У меня сложилось впечатление что люди купившие авто за 0.1хСтоимости у нас - это люди которые думают что они нагнули систему, умнее, и наглее других, все остальные лохи, и терпилы. Так же имеется плохой опыт когда стояли в пробки, а "болгарин"  заглох, (стояли на уклоне) начал катиться на нас, сигналы наши он не слышал, ударил, вышел и говорит я никуда не катился, вы в меня въехали. Вы сзади - значит вы виноваты.

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

в мене є знайомі які негативно ставляться до загран номерів, я цього не розумію!

Сам пренадлежу к таким. Поясню.

Первое, это нарушение закона, точнее его обход, это неуплата налога. Точка.

Второе, человек однажды приступивший закон будет это делать и дальше, особенно оставаясь безнаказанным. Отсюда совершенно хамское и неадакватное поведение бляхарей на дорогах.

Третье, хватит Неньку превращать в свалку.

PS Появился хороший тренд, пару раз уже наблюдал, после хамского манёвра, бляхам бьют стёкла. Наверное присоеденюсь к этому флешмобу.

9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Иванович сказал:

 

    И вообще не советую играть с государством в азартные игры.

Да многие и так видят абсурд сплошь и рядом, и т.к. за 25 с хвостом лет ничего не меняется, для народа, берут ноги в руки и до свидания. У меня 2 одногрупника за бугром, обычные работяги на заводах... Чувствуют себя прекрасно. А у нас.. Депопуляция, эмиграция... А причины у всех на виду, но менять их...))) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Володимир Фещук сказал:

І не здійснюють ніяких дій, бо висновок робити ще немає з чого, вирішення ситуації не передбачається поки.

Вирішення ситуаціі передбачається, але оскільки у результаті зацікавлені дві протилежні сторони,(не буду називати, бо пришиють політику),і кожна сторона з цого вирішення хоче взяти якнайбільше і поступатись не хоче, тому це вирішення затримується на не визначений строк, поки хтось не поступиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Stebium1 сказал:

 

PS Появился хороший тренд, пару раз уже наблюдал, после хамского манёвра, бляхам бьют стёкла. Наверное присоеденюсь к этому флешмобу.

Я не согласен с такой точкой зрения.Мне кажется хамство на дорогах побольше со стороны мажоров и мажорок на дорогущих иномарках,и почему то нет флеш моба по разбитию им стекол ф(ибо у них деньги и крыша)а как простые бедные ребята нарушают то давай им стекла бить.Так мы далеко не уедем.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Далее будут бить стекла тем, кто раньше бил стекла..........

в конце концов все присядут уставшие и с разбитыми стеклами и подумают.....

 

 

кстати тут намечается темка для бизнеса - лить автостекла :)

 

Змінено користувачем sso
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, doska написав:

Проблема с ними, ИМХО, одна. Тока давайте сразу - я не про политику, я про свой многолетний опыт.

У нас, дело в том что, могут принять какой-то закон/постановление по которому эти бляхи вдруг станут незаконными. И хрен бы с ними за те деньги что они стоят, но уверен на 100% с водителей посбивают штрафы.

Что касается темы БУ авто из Европы. Если у нас отменят пошлины, или введут какие-то копейки как в той же Польше, очень многие без работы останутся. Те же поляки такими номерами как капиталка двигателя или кузовной ремонт не занимаются. Умер двигатель, умер кузов - сдал на металлолом, купил за 2К злотых другую тачку. Я говорю о среднестатистическом поляке. Они ездят на шаранах, пассатах и гольфах сильно затертых годов. Им на тачку, по большому счету, плевать за те деньги что они у них стоят. А по их дорогам их негде убивать. 

Можуть прийняти такий закон але дивлячись на те скільки цих машин є то аж страшно уявити до чого такий закон може призвести!

Нарахунок ремонту ви праві. Але це не аргумент. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, vasidas сказал:

простые бедные ребята нарушают то давай им стекла бить

Простые бедные ребята за несколько кусков зелени не покупают бляху, они покупают жигули или другой Таз заплатив налог. Бляху покупают недомажёры, без денег, но с тем же Г.. в душе что и их собратья на крутых тачках (до них руки то же дойдут). Причём не только без денег, но и без ума, поскольку не имея крыльев не... Выё...

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vasidas написав:

Я не согласен с такой точкой зрения.Мне кажется хамство на дорогах побольше со стороны мажоров и мажорок на дорогущих иномарках,и почему то нет флеш моба по разбитию им стекол ф(ибо у них деньги и крыша)а как простые бедные ребята нарушают то давай им стекла бить.Так мы далеко не уедем.

100% хай попробують якомусь лексусу із номерами в 4 однакові цифри розбити стікло! ?

, sso написав:

 

кстати тут намечается темка для бизнеса - лить автостекла :)

 

??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Сам пренадлежу к таким. Поясню.

Первое, это нарушение закона, точнее его обход, это неуплата налога. Точка.

Второе, человек однажды приступивший закон будет это делать и дальше, особенно оставаясь безнаказанным. Отсюда совершенно хамское и неадакватное поведение бляхарей на дорогах.

Третье, хватит Неньку превращать в свалку.

PS Появился хороший тренд, пару раз уже наблюдал, после хамского манёвра, бляхам бьют стёкла. Наверное присоеденюсь к этому флешмобу.

Ну ось і знайомі! ?

Пане Степан від Вас я чекав саме такої реакції але ж не вікна бити! ЦЕ ТАКОЖ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ!!! 

Тай не по людськи все ж таки! Якщо Ви законослухняний громадянин то на таке не підете! ?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку