knife_life

Недорога побутова болгарка з регулюванням обертів, 125мм та задньою ручкою

215 повідомлень у цій темі

Доброго всім дня.

 

Неспішно шукаю недорогу побутову болгарку, бажано з регулюванням обертів, під круг 125мм, та задньою ручкою (щоб не тримати за сам корпус).

125мм та ручка - критичні параметри, не буду змінювати ні при якому розкладі.

Задачі побутові - нечаста і необ'ємна порізка тонкомірного кутника, прутка до 24мм, і всякого сталевого нетовстого (до 10мм) хламу. Також періодичне використання для чорнового зняття спусків на заготовках ножів із гартованої сталі, шліфувальними дисками - власне основне, для чого хотілося б мати цей інструмент.

Шліфовка кругами на липучках (для цього хотілось би регулювання обертів, щоб і дерево можна було обробляти, не припалюючи).

Відповідно, велика потужність мені не потрібна, менше 1 кВт вистачить, так думаю.

Я так розумію, світить мені китай, але він буває дуже різний, і дуже змінюється з часом - тому прошу підказки тих, у кого є відносно недавній досвід покупки і використання.

Як приклад - щось типу INTERTOOL DT-0272.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, knife_life сказал:

Шліфовка кругами на липучках (для цього хотілось би регулювання обертів, щоб і дерево можна було обробляти, не припалюючи).

Відповідно, велика потужність мені не потрібна, менше 1 кВт вистачить, так думаю.

 

Выбирайте любую бюджетку, но чтоб шпиндель был на подшипниках... Втулки при шлифовании быстро умирают... 

Недавно была уже тема по болгаркам... Можете посмотреть... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Богдан28 сказал:

Выбирайте любую бюджетку, но чтоб шпиндель был на подшипниках

Дякую, важлива інформація, не особливо думав про цей параметр.

 

22 минуты назад, Богдан28 сказал:

Недавно была уже тема по болгаркам

Нажаль, там всі відгуки про такий форм-фактор болгарки, в якому потрібно тримати інструмент прямо за корпус.

У мене невелика рука, і вкрай стомливо так працювати, ніякого задоволення :-( .

Тому шукаю обов'язково з задньою ручкою.

Правда, є згадка про Graphite 59G097, але без оцінки того, наскільки вона хороша.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Богдан28 сказал:

Выбирайте любую бюджетку, но чтоб шпиндель был на подшипниках.

Да ещё желательно и редуктор с косозубыми шестернями.Это большой плюс для болгарки.

Регулировка оборотов в болгарке особо не нужна,крутящий момент сразу падает с понижением оборотов.

Я недавно купил себе Макиту. Считаю лучшим соотношением цена-качество.

На подшипниках редуктор,шестерни косозубые. Предлагают 3-х производителей-Китай, Польша,Румыния.

Румынские самые качественные.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Из  личного опыта, то понравилась дешевая УШМ  Spektr (копия Макиты , с тонким корпусом и без регулировки оборотов). Реально мощный двигатель , толстый и длинный шнур, нагружаю ее достаточно сильно. Было куплено  еще две такого типа разных производителей(Элпром и Grand). На вид все отличаются только цветом и названием, но в работе  Spektr себя показала лучше. 

Может обратите на нее внимание, они есть и с длинной ручкой , возможно и с регулировкой оборотов тоже . Ссылка для примера https://prom.ua/p333689134-bolgarka-spektr-1251100.html

Еще есть в мастерской DWT, тоже классная, в работе давно, но она в два раза дороже того что приведено и испробовано выше.

На счет INTERTOOL, то не знаю как электроинструмент, а ручной мне нравиться , соотношение цены и качества хорошее.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А, ну да, є ще дуже симпатична Makita GA5021 , але 3500грн - задорого для хобі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, vlad69 сказал:

Да ещё желательно и редуктор с косозубыми шестернями.Это большой плюс для болгарки.

Косозубка вне конкуренции, мягче, тише, дольше, но на бюджетках - редкость... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Юзаю Протон два роки,за цей час замінив чотири пари підшипників й стільки ж щіток.Але без ручки,та є аналогічні з ручками.Редуктор з підшипником голчатим на хвостовику.

IMG_20180329_193924.jpg

,jvhgfhmckgh.PNG

 

 

Змінено користувачем VUL777CAN
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шліфовка кругами на липучках требует минимум киловатной мощности у меня метаба и ни на чо не сменяю в худшую сторону

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Makita GA 6020C не ваше? Сам не користувався, в котрогось знайомого таку бачив, ніби нормальна.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Согласен кстати за Протон. Была такая с длинной ручкой , но без регулировки оборотов. Прожила очень долго. Но у меня редуктор был более старого образца(было заменено  3 комплекта пар шестерень в редукторе  и много пар щеток, пока не выгрызло яму в раене щеток и они не начали очень сильно изнашиваться)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А что, нельзя сварганить ручку самому? На корпус выточить дюралевый разрезанный в одном месте и стягивающимся винтом хомут, а в торец хомута вкрутить ручку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Виктор Смирнов сказал:

А что, нельзя сварганить ручку самому? На корпус выточить дюралевый разрезанный в одном месте и стягивающимся винтом хомут, а в торец хомута вкрутить ручку.

А навіщо?якщо можна відразу купити,саме таку яка подобається тобто з ручкою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взяв маленьку Dewalt. Доволі непонана по якості. Відсутня задня ручка і немає регулювання обертів, але корпус дуже тонкий, тому тримати її в руках дуже зручно, це відразу її виділяє в порівнянні з іншими виробниками. Захисний кожух поворотний із механізмом швидкої фіксації, щоб повернути кожух ключів не потрібно. Ключ зажиму круга шестигранний, що також відрізняє її від інших, але працює непогано.

Виробник - Китай. Але навіть в порівняння не йде з всякими там "ноунеймами" із пластиліновими шестернями й втулками замість підшипників.

Я задоволений.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для ножевых дел использую уже лет 5-6 тому назад купленную дешевенькую ( за 120-140гр.) болгарку МШУ-650-115.

Вполне хватает- в основном пользую для вырезки бланков для накладного монтажа из Х12Ф1, быстрорезов, 40Х13 и т.д. а также деталей для разных

прибамбасов из обычных сталей .

Спуски болгарской никогда не выводил и честно говоря

не представляю зачем это нужно .

Касательно липучки- тоже вижу мало хорошего в плане

ножевых дел- будь то по дереву или металлу.

На моей болгарке корпус толстоват- но видел в Эпицентре с малыми диаметрами по небольшой цене-

купите для кругов 115 мм чтоб удобно сидела в руке

и не делайте себе голову беременной.

Это если конечно работаете не каждый день с большой нагрузкой на инструмент и большой продолжительностью включения.

Вам хватит надолго бюджетного варианта.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Curandero сказал:

Makita GA 6020C

 

Яка цікава штука.

Але вона так підозріло дешево коштує - напевно, це ж підробка? Мене це не бентежить, аби знати, що машинка нормальна в експлуатації...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я честно говоря не понимаю этих "бюджетных" вариантов.

Ну вот Протон стоит 700 гривен. Я брал Макиту за 1000 гривен. Выпил в процессе торга с продавца крови конечно ведро.Но на то я и покупатель,а он продавец.

  Взял в руку и вопросов нет никаких. 

По большому счету 300 гривен разницы на электроинструменте сильно спасают семейный бюджет?

Не думаю. 

Ну и не на один день берете инструмент. 

Я бы подумал 100 раз прежде чем купить .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, vlad69 сказал:

Я брал Макиту за 1000 гривен

 

О, я б з задоволенням взяв макіту, навіть трошки дорожче 1000 грн. Але тільки з ручкою. Ну, не можу я втримати нормально за корпус, навіть тонкий - мала долоня + медичні причини, некомфортно і боляче.

Зараз дивлюсь на модель, яку порадив Curandero, Makita GA 6020C, і намагаюсь зрозуміти, чому вона така дешева, і чи буде працювати :-).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Автор темы сетует, что рука маленькая, корпус не обхватывает... Я сам не амбал, но ручкой не пользуюсь. Держу за корпус. Это при том, что 125-тку купил на днях, а так у меня 150-ка. Держу за корпус, всё гуд. Это, скорее, дело привычки (давайте еще поговорим кто диск держит справа, а кто вовнутрь :D)

А вообще мне нравится Craft. Тоненький корпус, между прочим, у него. 

Долго она у меня жила, пока не полягла в неравном бою с толстой стальной плитой, а попросту-сгорела.

Сорри,  вставилась ссылка, и не удаляется с мобильного. Ну ничё, ссылка на этот же сайт.

А увидел, медицинская причина. Извините.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну а чем хуже Протон я им уже работаю два года,честных 900 ватт,косозубый редуктор,везде подшипники в том числе и на хвостовике планетарки,тонкий корпус,щеткодержатель на "часовой"пружине.Я когда покупал скептически отнесся к ней,но продавец убедил меня взять попробовать(не особо ведусь на продавцов ,просто в одном магазине покупаю инструмент),купил и ни разу не пожалел.К слову использую её исключительно как зачистную,отрезаю ею довольно редко.Я не говорю что Макита плохая,но зачем платить больше?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Al.P сказал:

Спуски болгарской никогда не выводил и честно говоря

не представляю зачем это нужно

 

О, це розвага для тих, у кого немає гріндера, або якась його малопотужна імітація.

На Ганзі є велика тема від Сержанта по цьому питанню.

Я декілька клинків так зробив, з фінальною слюсаркою на точилі - ну, це краще, ніж одне лише точило :-).

Хоча чисто на точилі наш Сержант (не ганзовський) робить просто довершені клинки, але це офтоп))))

 

І, чесно кажучи, без страху перегріти метал я можу так виводити спуски лише на рапідах, благо, ще є немало такого заліза незадорого в продажу, а на сільські умови мені цього матеріалу вистачає.

 

43 минуты назад, Al.P сказал:

Касательно липучки- тоже вижу мало хорошего в плане

ножевых дел- будь то по дереву или металлу

Нє-нє, мені липучка не для ножів, згоден з вами щодо її малої придатності для цієї справи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Макіта 5030 реально дуже надійна і легка болгарка, правда немае ззаду ручки для тримання. Але при її габаритах вона не потрібна. Вбиваю її вже 2 роки і ще ні разу не ремонтував. Маю ще Інтерскол з регулюванням оборотів так вона за цей час вже перебрана вздовж і в поперек. Краще не економте на інструментах я вжитті більше б не взяв дешевий інструмент, хіба що на один раз і викинути. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Примерно 10 или 12 лет пользовали в хвост и в гриву аналогичную машинку DWT.  Когда-то была куплена как одна из наиболее дешевых, вместо сгоревшего Боша. Оказалась удивительно живучей, пережила не меньше трех замен сетевого шнура, щеток тоже три или четыре комплекта. В конце концов умерла от старости. Задняя ручка настолько удобна, что работа с машинками без оной кажется извращением.

35.400.png

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, vlad69 сказал:

Регулировка оборотов в болгарке особо не нужна

Також  так  думав,  поки  не  купив  з  регулюванням.  Під  липучку    саме  то.  Юзаю   "Елтос"  1100Е.  Без  ручки  з  регулюванням  обертів.  Уже  2  роки.  Така  сама  без  регулятора  обертів    біля  4  років.  Шнур  на  холоді  не  дубіє.  Та  і  корпус  зручний.    Є  подібні  з  регулятором  і  ручкою,    Елтос  МШУ - 125 / 1250Е.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, инженер сказал:

 Елтос  МШУ - 125 / 1250Е.

А шо то за Елтос? Колись так справжні болгарки з болгарії називалися. А потім вони змінили назву на Sparky.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку