Байкал

Форумчане, подскажите какой маркой образивного круга шлифовать алюминий на плоскошлифовальном станке

34 повідомлення у цій темі

В 30.03.2018 в 12:55, savelich сказал:

Круг 64С или 63С твердостью СМ1 или СМ2. СОЖ - ферробетол. Зернистость важна намного меньше, чем материал и твердость круга.

Згоден повністю,тільки добавлю що ЗОР просто має містити мінеральне мастило-синтетичні зручно розводити,не заводяться бактерії,але вони для алюмінію не зовсім придатні.Можу порадити для розведення використати мийку високого тиску-дуже добре розмішує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, IMP сказал:

savelich! То не ви часом радили одній людині варити головки присадком 5356?

Не я. Алюміній взагалі не вмію варити, не кажучи вже комусь поради давати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Kardan сказал:

Згоден повністю,тільки добавлю що ЗОР просто має містити мінеральне мастило-синтетичні зручно розводити,не заводяться бактерії,але вони для алюмінію не зовсім придатні.Можу порадити для розведення використати мийку високого тиску-дуже добре розмішує.

Добрий вечір! Все так, спочатку користувався синтетичним Унізором, то правити круга доводилось після кожної другої головки. Порадили тут на форумі ферробетол на основі мінерального масла - так то зовсім інша справа, в багато разів краще. Зимою  не псується, літом гірше, за кілька тижнів може протухнути, але недовго замінити на свіжий.  Ото й шліфую. Виявилося, що рівняти головки - дуже актуальна тема. Раніше фрезерував, але шліфувка дає кращий рузультат, клієнтам подобається... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, savelich написав:

Не я. Алюміній взагалі не вмію варити, не кажучи вже комусь поради давати. 

Я чого запитав. Ваш земляк на іншому ресурсі говорив, що йому авторитетна людина радила варити таким присадком головки для кращої якості шліфовки. От я й запитав. А мотивація засстосування такого присадка була та, що начеб-то ним не так перегрівається головка під час зварювання.

 Не моголи б ще пояснити що саме мається на увазі під фразою ?

 сильно перегретые головки таки паскудно обрабатываются.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, yurik_b сказал:

По Ферробетолу возьму на заметку, спасибо. Унизор покупался как вариант для "попробовать"

Насчет Унизора. Тут многие его критикуют. Но то такое - каждому свое) Лично меня он устраивает вполне. Более "универсальной" СОЖ я пока не нашел. Это к тому, что если стоишь на программе - можно экспериментировать, подбирать СОЖ. А  если сейчас алюминий, после чугун, потом сталь и снова алюминий - и так три раза в день... Да и по цене... Нужно только правильно  режимы резания подобрать.

Пару примеров работы... не совсем, конечно  чистый алюминий)), но всё же. Сож  унизор. Круг 24А F46 СМ1...дальше не помню..

Кстати, правку приходится делать...после 5-8 голов. Если ланос-авео или какой старый японец  - можно и десяток прошлифовать. 

А вот если Фиат 2,0 jtd - тут  уже лотерея! В смысле крови попьет иногда порядочно. Даже при 64С камне...

IMG_20200113_163511.jpg

IMG_20200113_170814.jpg

IMG_20201211_155411.jpg

Змінено користувачем камасутра
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

щ

1 час назад, IMP сказал:

Я чого запитав. Ваш земляк на іншому ресурсі говорив, що йому авторитетна людина радила варити таким присадком головки для кращої якості шліфовки. От я й запитав. А мотивація засстосування такого присадка була та, що начеб-то ним не так перегрівається головка під час зварювання.

 Не моголи б ще пояснити що саме мається на увазі під фразою ?


 сильно перегретые головки таки паскудно обрабатываются.

 

Часом трапляється аварійний перегрів мотора під час експлуатації автомобіля, головка нагрівається до кількох сот градусів і алюмінієвий сплав стає м'яким, липне до круга при шліфовці. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.04.2021 в 19:02, Kardan сказал:

по ходу ваші понти тут нідочого

Ну, на самом деле я сам получил этот метод от человека, который много лет занимался именно шлифовкой головок.

Советовал разбавлять масло керосином, что как выяснилось, то же очень помогает.

Если вам чужой опыт не подходит - дело ваше, а в таком лексиконе разговаривайте с теми, кто вас родил.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.04.2021 в 20:14, IMP сказал:

Я чого запитав. Ваш земляк на іншому ресурсі говорив, що йому авторитетна людина радила варити таким присадком головки для кращої якості шліфовки. От я й запитав. А мотивація засстосування такого присадка була та, що начеб-то ним не так перегрівається головка під час зварювання.

Мабуть, тому що шов 5356 твердіший ніж 4043. А туди і взагалі можуть в якості присадка вживатися і жили звичайного кабеля ("і так сайдьот":D)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, gesichtslos написав:

Мабуть, тому що шов 5356 твердіший ніж 4043. А туди і взагалі можуть в якості присадка вживатися і жили звичайного кабеля ("і так сайдьот":D)

Ні, звичайний кабель — м'ягкий......я йому порадив для твердості застосувати сормайт ))):crazy_mini:

 

 А тепер кину трошки на вентилятор, бо полеміка шліфовки/фрезеровки виникає досить часто..

 

 

 

 Там, на каналі ще й тато де що розказує й показує. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку