21 повідомлення у цій темі

Всім доброго здоров'я, вирішив трошки побаянити, тут бредова ідея в голову пришла токарний станок захотілося мені придбати, і ще кілька станочків до кучі но є проблемка я лівша і цікаво як працюється за станками людям в яких ліва рука ведуча. Колись теж хотілось мені позбутись цієї начебто проблеми чи то дефекту але з роками зрозумів що це перевага перед стандартами правих.

 Хотілось би почути думку форумчан, тому що ми всі знаєм що весь інструмент виготовляється тільки правий переважно, колись давно якось у магазині побачив ножиці по металу на ліву руку здивувався 2 рази аж )) по перше що вони існують а друге це ціна. одні ліві за ціною 2-х правих 

  По великому рахунку цікаво чи є якісь незручності для лівші при роботі за металообробним станком ??? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не бери в голову дурного. Рукам без разницы какой к чему привыкать, к новым инструментам и движениям, если это впервые. Я однажды прошёл это. Взял новые инструменты не той рукой, так и работал ими, наоборот, ничего не подозревая. Потом оказалось что у всех не так. А у меняя изначально просто они, инструменты расставлены были не так :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Левша и правой даже плохо не пишу , но с инструментом и станками проблем нет совсем .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не переймайся, дехто двома правими не робить те, що зроблено двома лівими.:) Бери і працюй- все вийде.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, freewolf сказал:

дехто двома правими не робить те, що зроблено двома лівими

то я вкурсі знаю таких спеців, так вже вийшло що доводилось доробляти за іншими але то як правило робота на думку інших непідйомна, або затратна і відповідно не рентабельна. :D

34 минуты назад, kosmos сказал:

Я страшний лівак,навіть правою рукою ледве пишу,але з інструментом дискомфорту не відчуваю,ні з станками ,ні з болгаркою,іі навіть зручно в лівій тримати)

повністю підтримую вроді болгарку лівак і видумав ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я скорее амбидекстр,чем левша,молоток и напильник,болгарку держу левой(более сильной рукой),но всё же пишу и рисую правой-никаких особых неудобств с работой на станках никогда небыло.Какой рукой привыкните выполнять необходимые операции-той и будете работать(вот переучится потом сложно). На токарном станке не имеет значения какой рукой вращать маховики продольной и поперечной подачи(левой даже удобнее),но малую продольную левой подавать не очень удобно,всё время хочется наклонится влево,что бы зона обработки была прямо перед глазами.Примерно то же самое и с подачей задней бабки(но там часто удобнее подавать двумя руками- перехватывая маховик и стоя с торца станка).Достаточно критична подача"не ведущей"рукой на сверлильном при точном сверлении тонкими свёрлами(когда надо чувствовать подачу и видеть зону обработки).На фрезерных НГФах маховики продольной и вертикальной подачи-слева(очень удобно для левши),но у "675го" все маховики с правой стороны-можно подавать и левой рукой,но только стоя с боку станка и наклоняясь через стол,что бы видеть зону обработки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лівак , ""перевчений""писати правою. Вже мені під 50, але не забуду ,я у першому класі перевчала мене вчителька російської мови: ""Ты в какой руке , сучий выкидыш ручку держишь!!!!"" І товстезною дерев"яною указкою по руці з усьго маху.....

Але з інструментами, паяльником , зварюванням працюю лівою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я лівша і працюю за станками нормально. Не бачу різниці. Тут вище сказано як привикнеш так і будеш працювати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я також лівша і можу сказати, що  все залежить від того як себе привчиш. Як казав "Блискавка", поки вчителька у 1му класі тюйкала, щоб тримав ручку у правій руці до й пишу правою, а як ніхто не штрикав, коли починав працювати молотком, то так і стукаю лівою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли бачу токарний ТВ-320,   все здається що він створений для лівші ..))

 

Мені як правші, булоб важко ( в плані координації рухів )   крутити поперечну подачу   лівою рукою ..))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

права у мене бовтаеться без діла ключі дістати і двері відкрити завести авто, дати краба і поїсти то єдине що подужали мене навчити, але є ситуації де їсти правою капець як не зручно тому переходим на ліву )), но як каже один добрий знайомий, що моя ліва майже як чпу якщо напильник не сівший9_9

 Про вчительку тоже є що сказати були випадки, але то отприски совкової політитики вони є і дотепер просто за переучування тепер вздрючити можна а раніше ні.  

14 минуты назад, kosmos сказал:

Американці,дуже ліваки,бачу не так ім зле)))

там лівак у своєму середовищі, і ліваків там набагато більше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня кум левша, всю жизнь учили писать, работать, правой, теперь он ни левой ни правой не может работать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

все правильно бо той хто хоче когось перевчити не думає головою про те чому той лівою пише а той правою і виходить таке дрантя

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Даже в профессиональных станках  часто ручка запуска как бы не стой стороны. По этому на некоторых  станках даже правше не всегда удобно работать при нарезании резьбы. Мне например резать удобнее всего на кашнике, 16К20  где ручка вправо-влево менее удобен, а вот ИЖ с ручкой справа - не удобно, но работать можно.

Знакомый как-то говорил что раньше даже были станки на заводах зеркальные для левшей, и это не шутка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Uncle Russell- ножовка для левшы  это как ,там была анатомическая ручка ? Я тоже помню как меня переучивали , мода была такая должен быть как все  :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня сын левша (пишет только левой),на правую не переучивали. На токарном и точит и резьбу без проблем. Даже никогда и разговора не было,что что-то не так. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, omp151 сказал:

У меня сын левша (пишет только левой),на правую не переучивали. На токарном и точит и резьбу без проблем. Даже никогда и разговора не было,что что-то не так. 

с токарниками вроде паритет где то больше где то меньше, по фрезерам с тех что светят мне нгф и 676, у нгфа вроде все отлично а к 676 придется приловчится но хз дойдет ли дело до него ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю проблем у Вас с фрезером не будет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, omp151 сказал:

Я думаю проблем у Вас с фрезером не будет.

Спасибо время покажет, в принципе даже если бы проблемы и возникли меня это не остановит в достижении своих целей:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня больше всего проблем с маточной гайкой. В остальном станок неудобств не доставляет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я левша ни каких проблем 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку