Микола Казанцев

Протікає дах,але не мій а від сусіда. Порадьте чим обробити.Дякую!

12 повідомлень у цій темі

Доброго дня! Накривав гараж пізньою осінню. Сверлив через плиту отвори і прикручував через 50 см.планки 100Х40. Збоку сусіда получився уклон в мою сторону. Весною тала вода почала підтікати під покрівлю і в місцях отворів (пару штук,але все одно не приємно) почала текти. Може порадите чим заробити збоків щоб не підтікало. Буду вдячний! Ось нев

еличке відео може буде зрозуміліше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Микола Казанцев сказал:

Доброго дня! Накривав гараж пізньою осінню. Сверлив через плиту отвори і прикручував через 50 см.планки 100Х40. Збоку сусіда получився уклон в мою сторону. Весною тала вода почала підтікати під покрівлю і в місцях отворів (пару штук,але все одно не приємно) почала текти. Може порадите чим заробити збоків щоб не підтікало. Буду вдячний! Ось нев

еличке відео може буде зрозуміліше.

якщо локально то як варіант просто взяти пластмасу розплавити і на зачищені місця засмолити, але є мисля що простіше якимось герметиком буде менш геморойно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є спеціальна бітумна мастіка, та що під єврорубероїд йде. Вона спеціально розроблена для зневоднення перекриттів, "грає" разом з матеріалом на якій нанесена. Смола або плавлена пластмаса може портіскатися з часом від перепадів температур. Тим  більше поруч з вами є дах зроблений єврорубероїдом. Подивіться, може той сусід має залишкі той мастікі.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вижу два варианта , первый;Проклеить наплавным рубероидом в пару слоев как минимум,предварительно обработав битумную кровлю, битумным праймером.И другой ;Немного изменив конфигурацию "отлива" ,нижнюю планку "посадить"на битум-каучуковую мастику.

Безымянный.png

Змінено користувачем VUL777CAN
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую! В сусіда простий ще радянський рубероїд. Перший варіант мані більше сподобався, але як до нього вчепитись щоб потім (цих 20 см.) від морозів не відклеїлось? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Микола Казанцев сказал:

Дякую! В сусіда простий ще радянський рубероїд. Перший варіант мані більше сподобався, але як до нього вчепитись щоб потім (цих 20 см.) від морозів не відклеїлось? 

Битумную кровлю соседскую,нужно тщательно удалить мусор в месте примыкания и обработать битумной мастикой заполнив все трещины и поры.Мастику можно подогреть ,я к примеру вместо подогрева  разводил уайт-спиритом.Потом наплавить полосу на основание полосу сантиметров двадцать шириной как минимум. Последующие слоя укладывать с перехлестом между кровлями ,начинайте снизу подымаясь вверх .Если опыта нету в наплавке, не пытайтесь заклеить одним листом ,режте рулон поперек на необходимые куски и клейте кусками.Нижние листы лучше использовать без "посыпки".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Благодарю, потеплеет ,подсохнет буду что то делать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут ще така справа, що затікати може в одному місці, просочуватися під старим рубероїдом і витікати зовсім в іншому. Мав щось подібне на своєму даху. Поки не перекрив в радіусі 3м від місця протікання на стелі, доти текло.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та вроді ні. Тече поверху, підтікає під покрівлю і тече через отвори через які шпильками прикручені планки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоді тільки варіант перекрити ваш торець з заходом на сусідський дах. Але поки він рухомий - діла не буде. Покриття буде рватися. Потрібно його міцно закріпити, щоб не рухався, а тоді ліпити на нього євроруберойд. Думаю, під рухомий край підкласти планку, яку закріпити до даху, а до неї прикріпити край тої торцевої бляхи. Доречі, основа даху бетонні плити, чи дерев'яний настил?

Дах.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бетонні плити. Звиччайно торцову бляху я закріплю, але чим таким залити щоб потім вода не затікала? Саме краще щоб він його продав,а то ніби і продає а даєш гроші каже почикай. Так можна дочикатись поки не завалиться. Отліва вже і так нема,тече по стіні і до мене затікає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Важко сказати, бо метал та різні бітуми мають різні коефіцієнти теплового розширення. Я колись герметизував стик бляхи звичайною смолою. Нічого, витримала 10 років. Думаю теперішній євроруберойд мав би триматися добре. Він досить еластичний. Лишень перевірити на адгезію до металу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку