Curandero

Оснастка для заточних

11 повідомлень у цій темі

Скрытый текст

Сподіваюсь адміністрація буде не проти такої самодіяльності, хоча звісно поява тем в такому вигляді є спірною, оскільки є окрема гілка по оснастці... Але оскільки я із числа противників сліпого копіювання як назви так і розділів зі старого форуму, то агітую все ж принаймні "збірні" теми розмістити тут, а розгорнуті по обговоренню та виготовленню вже створювати в профільному розділі. Тим не менше, відредагувати та почистити завжди встигнемо, але як на мене то тут є лише одна логічна альтернатива - перенести ці теми, мною створені в розділ "Оснастка та інструменти", а сюди створити окремі теми з фото та кресленнями лише заводської оснастки, яка згадується в описах та паспортах, але рідко зустрічаеться в реальності, щоб ті, хто має в них потребу, могли виготовити по взірцю та доукомплектувати свій верстат, або зробити аналогічний запозичивши ідею для іншого верстату, де така оснастка з заводу передбачена не була.

 

На старому форумі звісно багато що було непогано, але як згодом виявилось - вилізла проблема з розпорошенням цінної інформації по різних темах, де знайти її було важко. Тому поки форум новий, хочеться відразу створити тему-збірник корисних речей для кожного класу верстатів. Поки створю лише декілька в основних розділах, далі думаю вони з'являтимуться самі. Викладайте тут фотографії, креслення як заводських, так і саморобних(можна просто добавити посиланням на свою тему в закінчених проектах, блог і т. д.) оснастки, інструменту, та окремих функціональних вузлів(які по паспорту йдуть як додаткове обладнання) до верстатів цієї гілки.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи із інету.

Airspindle1.jpg

airspindle2.jpg

airspindle3.jpg

1272548681.jpg

1272548682.jpg

1272548687.jpg

1272548835.jpg

1272548836.jpg

1272548927.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Harmix Первые фото читал про их это на воздушной подушке скольжения,хорошо сделано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

это самолет какойто не слишком ли сложно для заточки обычного сверла

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я випадково натрапив на відео, де хлопчина демонструє повітряний підшипник пінолі заточного для фрез, з 59 секунди https://youtu.be/AaZ1Xbafk2Y?list=PL4yzZrecQnty2xnKAPHYD3zdy-5aj9RzY

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, ра ра ра сказал:

это самолет какойто не слишком ли сложно для заточки обычного сверла

 

лично я затачиваю сверла с 1988 года руки привыкли к углам. Но сейчас начало зрение падать сверла меньше 3 мм без приспособ тяжело уже затачивать даже со стёклами. И эти приспосбы леточку хорошо затачивают. Что в рукопашную сложно сделать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також загострюю свердла на утриманні руками. Але якщо загострити точно кути і пера свердла, то ресурс заточкі збільшується вдвічи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про воздушный подшипник 

Турбинка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хорошие фото;  если б еще  кто то  снял видео  о том как он  точит сверла  на  этих приспособах;

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В наличии такая приспособа куплена в Англии но пока не применял отверстия в дюймах  

$T2eC16NHJIQE9qUHsE-jBR(iZUTuQg~~60_57.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Судя по всему со спиральной  заточкой.  Ждем  видео в работе;

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот темка. Я себе такой взял на работу. Очень похоже на 1 соотношения, но сделано в заводских условиях 

http://prom-industry.com.ua/p86849226-zatochnoj-stanok-dlya.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку