Curandero

Клавіатура в майстерню

10 повідомлень у цій темі

Цікавить чи є у нас на форумі користувачі такого девайсу: https://rozetka.com.ua/21106184/p21106184/ взагалі і зокрема для ЧПК та 3Д-принтерів? Як воно в сенсі надійності та юзабіліті? Хочу в майстерню до компа відв'язану від нього клаву, бажано з тачпадом, щоб і миші позбутись, наткнувся на таке чудо, оскільки в планах є і ЧПК і 3Д-принтер, то хотілось би почути думки саме в цьому руслі багатофункціональності.

П. С. Хто не в темі габаритів: 

2194895.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь такой же, только без подсветки, с алиэкспресса, для смарт ТВ. Полгода - полет нормальный, удобнее чем с пульта, но полноразмерная клавиатура попривычнее.

Для 3д-принтера, как по мне, достаточно бессмысленная вещь, особенно если сразу брать принтер с вайфай модулем.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я користуюсь такою, але думаю щось зручніше придбати

 

screen-17-38-38.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день извиняюсь за флуд 

ребята если Вам интересно есть пару бу клавиатур НП  полноразмерных

фото приложил   нормальная качественная клавиатура 

если интересует выложу лот в барахолке  отдам за 400гр

IMG_0084[1].JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

я користуюсь такою, але думаю щось зручніше придбати

 

screen-17-38-38.jpg

 

Ага, десь навіть на ютубі такі бачив, з подібного і почались в мене думки в цю сторону. Але хотілось ще і альтернативу мишці в комплекті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хм, а що якщо так?

 

screen-12-09-57.jpg

 

$2.76 з доставкою на алі.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Під мої запити не підійде, але пост ваш лайкнув, девайс непоганий, можливо хтось таке шукає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пробував такого плану, непоганий агрегат, перемикається або на клавіатуру, або на гіромишу

IMG_20180519_114026_908.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть похожая как у топикстартера на фото в первом сообщении, но подключена к smart тв приставке, иногда подлагивает, отдельно допкупил к ней пальчиковые аккумуляторы.

 

Но для ЧПУ - стационарного ПК взял более удобную бзепроводную клавиатуру, к ней в комплект дают прозрачную защитную накладку.

Screen Shot 2018-08-09 at 23.43.42.jpg

https://detail.tmall.com/item.htm?id=37758493789&spm=a1z09.2.0.0.67002e8dxhQicr&_u=a2ih0hor7058&skuId=48261319875

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Curandero написав:

Цікавить чи є у нас на форумі користувачі такого девайсу: https://rozetka.com.ua/21106184/p21106184/ взагалі і зокрема для ЧПК та 3Д-принтерів? Як воно в сенсі надійності та юзабіліті? Хочу в майстерню до компа відв'язану від нього клаву, бажано з тачпадом, щоб і миші позбутись, наткнувся на таке чудо, оскільки в планах є і ЧПК і 3Д-принтер, то хотілось би почути думки саме в цьому руслі багатофункціональності.

П. С. Хто не в темі габаритів: 

2194895.jpg

Юзаю такую точно уже наверное с годишку, но не в мастерской, правда, а в доме, клавиатура  - нотик - телик. Вцелом даволен, глюков не замечал, было один раз, точпад творил ахинею, решилось все "выткнул воткнул " приемник . Батарейки хватает на долго, зарядка быстрая

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку