Ludanik

расточка
Расточка цилиндров скутеров оптом.

58 повідомлень у цій темі

Всем доброго здравия!нужно расточить штук сорок цилиндров двухтактных 50 кубовых японских скутеров,поршня наши/работа ваша,предложения в личку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ludanik написав:

Всем доброго здравия!нужно расточить штук сорок цилиндров двухтактных 50 кубовых японских скутеров,поршня наши/работа ваша,предложения в личку.

Які розміри циліндрів ? І до якого діаметра потрібно розточить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не забудьте,шо після розточки,ще потрібне хонінгування поверхності

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Ужищенко сказал:

Які розміри циліндрів ? І до якого діаметра потрібно розточить?

39 мм,40 мм 41 мм в стандарте ,все ремонтные размеры идут с шагом 0,25 мм.

9 минут назад, IgorokSTG сказал:

Не забудьте,шо після розточки,ще потрібне хонінгування поверхності

конечно,но только с предварительной расточкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ludanik написав:

39 мм,40 мм 41 мм в стандарте ,все ремонтные размеры идут с шагом 0,25 

 

Можна фото?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Ужищенко сказал:

Можна фото?

Можно,цилиндр Хонда Дио-Леад к примеру,как самый распостранённый среди скутеров,39 мм стандартный размер,цилидры от Ямахи и Сузуки принципиально такие-же,пятиканальная продувка и 40 и 41 мм в стд.

ci-dio50.jpg

Змінено користувачем Ludanik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Із того шо робили Мені ,я би порекомендував рібят с дніпра . роблять чьотко і не доеб.ся?. Тільки звязок в мене з ними через вк 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

(Модератори я ніяким боком до цих людей . просто рекомендація де мені робили чьотко ) ось якщо є бажання знайдіть його в вк там е відгуки від кліентів і номер його теж повинен бути 

Screenshot_2018-04-02-12-27-24.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Ludanik сказал:

Всем доброго здравия!нужно расточить штук сорок цилиндров двухтактных 50 кубовых японских скутеров,поршня наши/работа ваша,предложения в личку.

Есть у меня знакомый с старого чипа Димка 46 правда живет в Луганске так он профессионально растачивает цилиндры и потом их хонингует на хонинговальном станке и коленвалы ремонтирует если сможете доставить в Луганск могу дать кординаты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Николай Владимирович сказал:

Есть у меня знакомый с старого чипа Димка 46 правда живет в Луганске так он профессионально растачивает цилиндры и потом их хонингует на хонинговальном станке и коленвалы ремонтирует если сможете доставить в Луганск могу дать кординаты.

Нет,спасибо,с оккупированными территориями не работаем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

делаю такую работу. но до 28го занят.

если терпит время - добро пожаловать.

не терпит - извините!

с уважением!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, горняк сказал:

делаю такую работу. но до 28го занят.

если терпит время - добро пожаловать.

не терпит - извините!

с уважением!

Хонинговка присутствует? Фото есть?Спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20 км от Харькова.

Если совсем не будет вариантов ближе ...

 

P_20150719_15041000.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Ludanik сказал:

Всем доброго здравия!нужно расточить штук сорок цилиндров двухтактных 50 кубовых японских скутеров,поршня наши/работа ваша,предложения в личку.

Можно сделать, два-три дня работы. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, savelich сказал:

Можно сделать, два-три дня работы.

А, цена вопроса Савелич??можно в личку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, savelich сказал:

Можно сделать, два-три дня работы. 

Цену,думаю,и тут можно озвучить,что бы по несколько раз в личку не отписывать.Спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1 час назад, KOLIAN75 сказал:

Цену,думаю,и тут можно озвучить,что бы по несколько раз в личку не отписывать.Спасибо.

Ну, если модераторы не сильно заругают, тогда 150гр/шт.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 02.04.2018 в 09:50, Ludanik сказал:

нужно расточить штук сорок цилиндров двухтактных 50 кубовых японских скутеров,

Не мешает расспросить исполнителя как он будет это делать. Бывает, зажимают цилиндр в трёхкулачковый патрон и точат так, что аж шуба заворачивается, и даже без понятия  где у цилиндра база,зачем нужен центроискатель и нутромер.

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, newengine сказал:

Не мешает расспросить исполнителя как он будет это делать. Бывает, зажимают цилиндр в трёхкулачковый патрон и точат так, что аж шуба заворачивается, и даже без понятия  где у цилиндра база,зачем нужен центроискатель и нутромер.

До речі, а де у цих циліндрів база? Та ні, нічого такого, просто цікаво, хто яку поверхню за базу використовує?

На рахунок закріплення при розточці і хонінгуванні - то тут дійсно не все так просто, іноді виникає деформація в кілька сотих навіть при досить обережному поводженню з циліндром... А за трикулачковий патрон - то взагалі треба руки відбивати. 

Про закріплення в патрон є приклад цікавого (а може навіть десь і трагічного) факту. Є в двигуні ВАЗ така деталь - проміжний вал приводу масляного насоса і трамблера ( "порося" в народі). Часто, при ремонті двигуна є потреба посадку того "порося" відновити. Для цього продаются втулки-вкладиші. Завод-виробник випускає ті вкладиші з припуском на підгонку. Якщо робити все як потрібно, то треба ті втулки в блок запресувати, потім розточити під конкретне "порося". Так от, десь за воротами того заводу, вже багато років сидить отака собі малограмотна падлюка, перехоплює майже всі ті втулки, і розточує їх в трикулачковому патроні, а потім продає дорожче в масових масштабах по всій Україні, обізвавши їх "стандартними", начебто готовими до монтажу під нове "порося". Різнотовщинність стінки тої втулки різних місцях кілька десятих мм. Після монтажу такої "стандартної" втулки в блок, отвір під "порося" не круглий, а трикутний... Дивно, що того "майстра" до цих пір ніхто не набив. 

Змінено користувачем savelich
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

теж цікаво побачити,як будуть робити...тому що все шо я зустрічав,то більшість просто шліфує в розмір,в кращому випадку хонголовкою,а дехто триногою за допомогою дрельки....і називають це ремонтом...поняття базування взагалі не береться до уваги

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IgorokSTG сказал:

теж цікаво побачити,як будуть робити...тому що все шо я зустрічав,то більшість просто шліфує в розмір,в кращому випадку хонголовкою,а дехто триногою за допомогою дрельки....і називають це ремонтом...поняття базування взагалі не береться до уваги

я конечно дико извиняюсь! но что в вашем понятии - понятие базирования!???

при расточке - базирование необходимо! -это факт!

при хонинговке что в вашем понятии - базирование? когда хонголовка вращается на кардане так сказать!

при хонинговке главное сопоставить в одной оси инструмент и деталь!

я так думаю! или может я ошибаюсь?

 

Змінено користувачем горняк
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, savelich сказал:

Ну, если модераторы не сильно заругают, тогда 150гр/шт.

Савелич если бы от меня зависило,я бы вам доверил работу,так как читал ваши посты ещё на чипмейкере  ру,но скажу по Одессе цену сбивают до 90-100 гр,за цилиндр,,да и не только  в Одессе,вообщем пусть клиент решает сам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IgorokSTG сказал:

дехто триногою за допомогою дрельки

Если человек таким способом добьется геометрии конус/элипс 0,01 мм,без предварительной расточки,то ему можно будет Нобелевскую премию мира вручить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, savelich сказал:

даже без понятия  где у цилиндра база

Видел в Ютубе базировали  вверх ногами  цилиндр,прада не понял как центровали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як у кого, а в мене так, як на фото. Що брати за базу, нижню площину циліндра, чи верхню, то як кому подобається. Багаторічний досвід показує, что як верхня, так і нижня площини перпендикулярні осі циліндра, тому зверху, чи знизу починати розточувати - циліндрові однаково. Кріпити циліндр догори ногами опираючи його на площину під головку зручніше, тому, що в більшості випадків там нема ніяких виступаючих частин типу випускного колектора, чи ще чогось...

Приспособа для кріплення саморобна, верхня площина шліфована паралельна нижній, аж чотири пари отворів для кріплення - то під різні розміри циліндрів... 

DSCN0447.JPG

DSCN0444.JPG

DSCN0445.JPG

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку