Vadym

Віддам у добрі руки 4 магнітофони, фонотеку, монітор 17"

33 сообщения в этой теме

прекрасно вас розумію - сам такий - а про піджак це жарт - зрозумійте правильно

0

Поделиться сообщением

"Ростов-102-1", горішній "Маяк-231" та половина фонотеки поїхали в сонячну Одесу. Нижній "Маяк", "Орбіта" та друга половина фонотеки чекають на Богдана.

2

Поделиться сообщением

@Vadym спасибо!

0

Поделиться сообщением

В 04.04.2018 в 10:34, Vadym сказал:

Ви знаєте... це, мабуть, смішно, але я родом з СРСР, звідки й Шпак. Країна, в якій донедавна було "сєгодня он іграєт джаз, а завтра Родіну продаст". Коли в 90-ті на українському радіо з'явилися програми, де напівпіратським способом транслювали ЦІЛИМИ АЛЬБОМАМИ прекрасну, чудову музику, якої в СРСР і не чутно було, бо в нас було популярне все навколопопсове. Я, мов солдат, сидів на варті вечорами, записуючи, монтуючи це все, величезна частина фонотеки складена з цього. Зараз багато зусиль не треба, на Ютубі накачав, та й по всьому. Комплект звукозапису дозволяв і з друзями ділитись записами.

Ось на згадку навіть глушилки працюють колись теж писав на свій Соні долбі деку. http://www.seva.ru/rock/

0

Поделиться сообщением

Памятаю записав ось цю  передачу першу http://www.seva.ru/audio/rock/1985/r850111vw.mp3 і мінявся записом на бобіник А мені за цей ось це на запис дали 

3

Поделиться сообщением

Маяк-231, що залишився, Орбіта і монітор поїхали до Богдана.

1

Поделиться сообщением

Вчора в години дві ночі приїхали. То я ще пару годин молодість згадував. )))

Велечезне спасибі!!!

Дуже класні подарунки. Така ностальгія пробила...

Я ваш боржник.

1

Поделиться сообщением

Богдане, я дуже радий, що залізо, до якого стільки доклав рук і часу, ще трохи поживе перед тим, як пірнути на металобазу. Так що це вам спасибі! Які б оті радянські магнітофони не були кострубаті, але я от собі, наприклад, уявив: мій китайський друзяка, 180х300, який я три роки перетворював з конструктора "зроби сам" на щось більш робоче, і продовжую, - і раптом колись викинути його на брухт... 

1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас