Anton01

Допоможіть вибрати шпіндель 2.2квт

8 повідомлень у цій темі

Добрий день, підкажіть який з шпінделів варто купувати? Який продавець/шпіндель на ваш погляд краще замовити? Чи це одна і те саме. Які можуть виникнути проблеми з ціми шпінделями? Буду радий будь-яким порадам. Дякую.

Шпіндель 1

Шпіндель2
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чесно кажучи, я б шукав в Україні. Щоб принаймні було до кого претензії виставляти якщо прийде кривий.

Просто мені попався маленький шпіндельок китайський, у якого биття цангового парона не вкладається ні в які допуски.

Наприклад такі шпінделі мали б бути на cnc.prom.ua

Ціна правда буде побільше ніж у китаї, але з цим комплектом Ви і так попадете на розтаможку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, DimonDSS сказал:

Чесно кажучи, я б шукав в Україні. Щоб принаймні було до кого претензії виставляти якщо прийде кривий.

Просто мені попався маленький шпіндельок китайський, у якого биття цангового парона не вкладається ні в які допуски.

Наприклад такі шпінделі мали б бути на cnc.prom.ua

Ціна правда буде побільше ніж у китаї, але з цим комплектом Ви і так попадете на розтаможку.

З одного боку і так, але українські продавці несуть відповідальність тільки напевно перед богом. Мені здається що вони парять той самий китай тільки з націнками.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А розтаможка зараз ще 20%?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Anton01 сказал:

українські продавці несуть відповідальність тільки напевно перед богом

Ну так))), а на алі вам нададуть гарантії що він пряцює взагалі?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, DimoR сказал:

Ну так))), а на алі вам нададуть гарантії що він пряцює взагалі?

 

 

Там такі самі гарантії як в Україні, тобто ніяких))) Хрін редьки не солодший....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НЕ, ну то звичайно буде той самий китай, але по перше як не як а відправити глючний шпіндель по Україні чи назад у Китай то є різні речі.

Я для себе зробив певні висновки по аліекспресу. І дорогі і відповідальні речі я там не купую.

1. Купив простенькі лінійки (цифрову індикацію) на фрезерок. У ніби то продавця з хорошим рейтингом. Спочатку працювали, потім почали скакати покази. Перебрав, підігнавши зазор між датчиком і лінійкою - поки що працює, 

2. Купляв транзистори для одного серійного виробу. Ну типу купив партію, все нормально, купив другу у того ж продавця - прийшов якись лівак. Схема на них ловить дивні глюки. Після заміни на куплені в місцевому магазині все знову працює.

3. Купив декілька блоків живлення - ніяк не дойдуть. Чи трек фейковий китаєць дав чи що, Відслідкувався до "прибуло в країну призначення" і усе...

 

А так ну що я можу сказати - багато у кого такі шпінделі працюють нормально.

З цих двох - перший, у нього заявлена точність цангового патрону краща, для дрібних фрез це важливо, особливо якщо по алюмінію хочете працювати.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Anton01 сказал:

Хрін редьки не солодший...

 

Може й так. А по темі, роки зо три тому брали на вищезгаданому сайті на пром - шпіндель gdz-100 на 3 кВт, такий ПЧ на 4,5кВт та схожу помпу, все працює досі, проблем небуло ніяких...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку