Дмітрій

Допоможіть порадою заливка

23 повідомлення у цій темі

Зміст мого питання полягає в тому що я хочу в себе вдома залити подвіря бетоном але незнаю як правильно це зробити зробити щоб не тріскало, навантаження буде немаленьке так як маю велику рогату худобу яка ходить через подвіря, хочу зробити так викопати та вивезти землю потім засипати побитими бетоними плитами і потім заливати квадратами 2х2м 10см бетону у товщину між цими квадратами ставити скло щоб не тріскало, виправте мене якщо це буде погато

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взагалі заливка на землю - далеко не найкращий варіант. Волога і мороз... і все під хвіст.

Від вологи кидають під них куски червоної цегли. Треба вібрувати і армувати. Скло там не потрібно. Кидають дерево, щоб плити "дихали".

Я почав клепати плитку 60*60см. Це найкращий варіант до якого я дійшов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я давав арматуру ф10 і товщина бетону 15см бо десятка мало. арматура тремає даже як трісне бетон не розходиться і нежалій цементу бо цемен не тої якості що раніше ,поговірка скупий платить двічі а (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом") постійно.сповагою в нелегкій роботі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також маю таке питання. Минулого року залив площадку перед гаражом і зимою вона гуляла відносно рівня підлоги гаража на 2-3см в залежності від температури. Зараз все стало на свої місця. Тепер є думка  закласти бруківкою або заасфальтувати. Що краще. ? Яка основа потрібна під бруківку/асфальт? Чи є різниця в основі на рівнині і на похилих ділянках?

Дуже вибачаюся що вліз з своїми питаннями, але нехотів створювати ще однієї подібної теми ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Дмітрій написав:

Зміст мого питання полягає в тому що я хочу в себе вдома залити подвіря бетоном але незнаю як правильно це зробити зробити щоб не тріскало, навантаження буде немаленьке так як маю велику рогату худобу яка ходить через подвіря, хочу зробити так викопати та вивезти землю потім засипати побитими бетоними плитами і потім заливати квадратами 2х2м 10см бетону у товщину між цими квадратами ставити скло щоб не тріскало, виправте мене якщо це буде погато

Через 8 років я весь потрісканий і горбатий бетон повитягував і поклав бруківку чого і вам бажаю.Тоді ще цемент був як цемент і арматура не по 19 тисяч....і заливали з міксера і віброрейкою трамбували і поливали і  т.д.Гроші на вітер.

Змінено користувачем viksel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добавляйте в розчин ПВА не шкодуйте клею.

А то через пару сезонiв виметете на мусорку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цемент сейчас никудышний. Осенью  метров десять квадратных перед крыльцом залил. Сделал рамку из профильной трубы 20х20мм длиной 2м, шириной 1м, посредине перегородка- получилось 2 м.кв. Укладывал на подсыпку рамку, заливал бетоном, утрамбовывал пневмозубилом, по рамке выравнивал правилом,  когда застывал бетон рамку вынимал , и всё повторял рядышком,стыки заполнял раствором.   Ради эксперимента использовал цемент разных производителей, м500 и м400. Сейчас снег сошёл, почти вся поверхность малость полущилась, только на одной укладке где использовал цемент м500 почти не заметно повреждений. Надеюсь, что лет на 5-8 хватит если такими темпами будет разрушаться благо, что слой не толстый , где- то 30 мм получилось, если распадётся сделаю заново.  Расход цемента на одну рамку (2м.кв) мешок с не большим плюсиком. Хотя есть мысля, что купить тротуарную плитку выгоднее (по трудозатратам так это точно)

 

п.с. ещё жидкое стекло в раствор добавлял- похоже не помогло оно.

и ещё: не используйте на подсыпку всякий хлам типа битого шифера, кирпичи и битый бетон, экономия мизерная а  толку мало. Такой материал лучше закатать в раскисшую после зимы грунтовую дорогу (если есть такая рядом)

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, viksel сказал:

Через 8 років я весь потрісканий і горбатий бетон повитягував і поклав бруківку чого і вам бажаю.Тоді ще цемент був як цемент і арматура не по 19 тисяч....і заливали з міксера і віброрейкою трамбували і поливали і  т.д.Гроші на вітер.

Плюсую за бруківку або нормальну тротуарну плитку.  Так,  не дешево, але надовго,  до того ж і красиво. Бажано брати плитку пресовану, таку як кладуть на АЗС.  Подушку  під плиткою слід добряче підготувати,  про це є багато інфи в неті. Краще раз заплатити ніж потім переробляти,  через це вже проходили,  враження не дуже) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bohdaha написав:

Плюсую за бруківку або нормальну тротуарну плитку.

В ідеалі це гранітна бруківка на бетонній плиті з улаштуванням дренажу...буде на віка:D.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vadimmart написав:

Зазвичай, якщо бетон залитий згідно технології, то його термін служби не менше 15-20 років. Південні штати Америки традиційно використовують бетон

Я так і знав що теорія то сильна штука,і в Америці ніхто не був за то всі знають як там і що:D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vadimmart написав:

Щоб бетон не руйнувався на поверхні взимку, коли волога проникає в пори ззовні та замерзає, його потрібно гідроізолювати. Для цього є спеціальні силіконові розчини - гідрофобні покриття. Цим розчином обробляють свіжий бетон через декілька годин після заливки, гідрофоб проникає у верхній шар на кілька мм і залишається там, захищаючи бетон від проникання вологи.

Ви перший пост читали?Який гідрофоб?Там буде худоба ходити:D.Хто буде в селі нанотехнологіями займатись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вдруг чего..есть П-эшки .

размер 6х1.5

цена 500 грн штука..

в наличии у меня больше 300 штук...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, Bohdaha сказал:

Бажано брати плитку пресовану, таку як кладуть на АЗС

Саме вібро є більш надійним. "Тести" проводив профільний інститут і вибирав з двох способів і третього - в купі два. Переміг вібро. Тому я і роблю саме "вібро-плитку". 

Плитка дуже виграє і асфальти і заливку. 

 

35 минут назад, viksel сказал:

Який гідрофоб?

мене цікавить. Треба підвал ізолювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бетонував багато, теорії начитався, і практикою займався. То ж можу зі свого досвіду сказати. Перший свій бетон лив 6 років тому, на морозах і в воді він простояв 6 зим, досих пір ні камінчика з нього не відпало.

Головний ворог бетону це мороз і вода. Вони цілі гірські хребти вилущують... Бетон вони зруйнують в одному випадку якщо пори бетону настільки великі що в них пройде достатньо великий обєм води щоб їй вистачило зусилля при замерзанні для його руйнування. Тому головне в бетоні який контактує з водою і промерзає це не міценість а гігроскопічність і пористість. Тому при виготовленні такого бетону потрібно всіма методами зменшувати кількість води в суміші. ЇЇ надлишок після випаровування якраз і залишає пори і пустоти в готовому бетоні, в які потім попадає вода і при замерзанні його руйнує.

Після перечитування ГОСТів , і іншої літератури прийшов до такого рецепту на 1м3

Цемент ПЦ-1 - 500 - 250кг

Щебінь гранітний 5-20 фракція - 1100кг

Пісок митий (білий без глини) - 600кг

Вода  в залежності від вологості піску 180-200л

Також для більшої текучості бетону і зменшення кількості води рекомендую додавати пластифікатори. Я додавав Пенетрон.

Бетон виходить дуже сухий, без вібратора укласти важко. Тому потрібен вібратор.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

мене цікавить. Треба підвал ізолювати.

Це не той випадок, гідрофобізатори не застосовують для уникнення підмокання підвалів, там вони практично марні.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я у себя ложил  вместо щебня отсев . Уже лет 10 , никаких  изъянов .  Но  тротуарная  плитка  конечно получше будет  і такі  гарніше  в  рази .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Тому головне в бетоні який контактує з водою і промерзає це не міценість а гігроскопічність і пористість. Тому при виготовленні такого бетону потрібно всіма методами зменшувати кількість води в суміші.

Так, дуже професійне твердження. 

Пане Олеже, ви не тільки ЧПУ гарно складаєте !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, olkogr сказал:

 

Бетон виходить дуже сухий, без вібратора укласти важко. Тому потрібен вібратор.

100%

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

...а как добиться крепкого верхнего слоя при использовании вибратора? Дело в том, что укладывал бетон с наименьшим количеством воды (вроде- бы), повибрировал его хорошенько, при выравнивании поверхности всё равно выступила вода. Поверхность разгладил но, такое впечатление, что на поверхность вместе с водой выступил песок а цемент осел немного ниже. В результате получил ослабленный верхний слой который сейчас и "сыпется". И напротив: кинутая  небрежно лопата бетона ,без дальнейших манипуляций с выравниванием, твердеет так, что зубило её не берёт, верхний слой твердый.

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо щось випливає в бетонні при вібруванні то в цьому дві причини. Або погано перемішали або багато води. Ну і цемент він всякий буває. Особливо ПЦ-2 а ще з Ш. 

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, olkogr сказал:

Особливо ПЦ-2 а ще з Ш. 

это хороший или плохой цемент?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В основному повне лайно. Під цю марку бадяжать все що попало. З цим цементом ніяка рецептура не допоможе. Тільки дослідний шлях. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене зверху бетонне перекриття, потім там буде ще накриття, та через нього (від дощу і снігу) просочується вода. Я там буду плитку класти, то ще рубероїд планую під нього. 

А от ще в планах велики напівпідвал, то його частина не буде накрита. Треба прибумати ізоляцю, зверху буде плитка (60*60*6см)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку