DUP

Обмін вузлів для 16і05а і подібних на мої залишки.

9 повідомлень у цій темі

Доброго вечора шановні колеги. Прибився до нашого берега 16і05а, Кіроваканський, як завжди без задньої бабки і малої повздовжньоі з різцетримачем. До обміну пропоную: 1. Столик координатний для сверлильного. 2.УДГ-д-250.  3. Осцилятор-стабілізатор зварювальної дуги ОССД -300. 4. Сережку до 675 Одеса . 4. Гітари до УДГ і до УДГ фрезегного. 5. Задні бабки без підошв до ЛТ-10- ЛТ11 і  до 1Д95 (не точно). Бабка ІСО 50 до заточного (готова ВФГ) 7. Гідропанель з якоїсь техніки. 8. Сережка до  гризонтала.  Може хто спробує допомогти -буду щиро вдячний. Розгляну всі пропозиції (16і,б,м....05а, от5).

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! бабка, що підіймається, дуже схожа на бабку від 1м95, в д-ешки наскільки мені відомо, голова і бабка вже не підьйомна. 

дуже цікавлять приклон гітари до УДГ та бабка від заточного. якщо така бабка в зборі з ексцентриковим затисчкачем підійде, можу запропонувати її 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть ЗБ :

 

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/3247-задняя-бабка-на-опознание/#comment-101754

 

Просьба внимательно сверить размеры подошвы этой ЗБ  с геометрией направляющих вашего станка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мене цікавить задня бабка від ЛТ10! Нажаль на обмін нічого немає. Якщо можна я би придбав її?!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора, цiкавить УДГ та/чи координатний столик, що хочете на обмiн? може знайду щось пiдходяще.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, технократ сказал:

Есть ЗБ :

 

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/3247-задняя-бабка-на-опознание/#comment-101754

 

Просьба внимательно сверить размеры подошвы этой ЗБ  с геометрией направляющих вашего станка.

На  жаль  можливість  переміряти  буде тільки після вихідних, а тепер є таке поганеньке фото-дуже Ваша бабка схожа. Якщо все зростеться щоб Ви хотіли  взаємні.

image.png

image.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Sery_dpua сказал:

Доброго вечора, цiкавить УДГ та/чи координатний столик, що хочете на обмiн? може знайду щось пiдходяще.

Добро вечора, цікавить мала повздовжня до 16і05а з різцетримачем та задня бабка. Може бути 15і,а,б,м,05а(п).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ryazanovpavel69 сказал:

Вітаю! бабка, що підіймається, дуже схожа на бабку від 1м95, в д-ешки наскільки мені відомо, голова і бабка вже не підьйомна. 

дуже цікавлять приклон гітари до УДГ та бабка від заточного. якщо така бабка в зборі з ексцентриковим затисчкачем підійде, можу запропонувати її 

 

Вітаю. Так Ви дійсно праві, на фото бабка 1м95. Після вихідних переміраю точні розміри свого станка і  дам відповідь. Вас ще чекає супорт 1м95.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 7 апреля 2018 г. в 21:16, технократ сказал:

Есть ЗБ :

 

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/3247-задняя-бабка-на-опознание/#comment-101754

 

Просьба внимательно сверить размеры подошвы этой ЗБ  с геометрией направляющих вашего станка.

Выкладываю фото профиля своего станка.

image.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку