andreydubyk

рівень брусковий
Рівень брусковий 200мм 0.02мм/м КИТАЙ

20 повідомлень у цій темі

Всім привіт!!! Придбав китайський рівень брусковий. Так з вигляду якість виконання на 4+, а може і на 5. В комплекті рівень, коробка, інструкція, якийсь ключ та талон(напевно їхнє ОТК). Робоча поверхня шліфована без шабровки. Є питання як його перевірити в домашніх умовах? В наявності тільки КМД(№1,4,6), лінійка ШП, та ще є станок 16б16 з більш менш рівними направляючими.

 

IMG_0180.JPG

IMG_0179.JPG

IMG_0181.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плита на 3 точках.

2 з яких регульвані.

Третя - мікрометричний гвинт від мікрометра. Наконечник сферичний.

Провертання гвинта на 0,01 ви побачите наскільки булька втіче. Але це ви імітуєте перекос на 200мм. Шляхом простих розрахунків, будете знати точність рівня на метрі.

А перевірити рівень просто: при розвороті на 180 він має показувати однакові показники.

 

1.jpg

2.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можете скинуть ссылку где покупали?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

Плита на 3 точках.

2 з яких регульвані.

Третя - мікрометричний гвинт від мікрометра. Наконечник сферичний.

Провертання гвинта на 0,01 ви побачите наскільки булька втіче. Але це ви імітуєте перекос на 200мм. Шляхом простих розрахунків, будете знати точність рівня на метрі.

А перевірити рівень просто: при розвороті на 180 він має показувати однакові показники.

Не очікував що сам Дядько Максим відповість на питання. Дякую!!!

 

З розворотом на 180 все ясно, то вмію. Проблема заключається у провірці ціни поділки. Конструкція вашого девайсу цікава і потрібна но немаю де виготовити. Є набір кмд №6 і станина станка.

Прошу вибачення за примітивний рисунок.

Як що жовта кмд 1.000 мм, а червона 1.004мм булька відхилиться на одну поділку тобто на 0.02мм/м, замінивши червону кмд на 1.008 булька відхилиться на дві поділки 0.04мм/м. Рахував в компасі. Таки варіант може бути? 

Може краще я вам дам цей рівень на перевірку, а ви заодно оціните якість виконання?

Ескіз.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, andreydubyk сказал:

Як що жовта кмд 1.000 мм, а червона 1.004мм булька відхилиться на одну поділку тобто на 0.02мм/м, замінивши червону кмд на 1.008 булька відхилиться на дві поділки 0.04мм/м. Рахував в компасі. Таки варіант може бути? 

 

Перевірив, так воно і є на 200мм - 4мкм. Повинно вийти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

200 мм- длина одной кмд, контакт же ж не по краю будет)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, казбек сказал:

контакт же ж не по краю будет)

Примерно так, но если использовать меры 1.004, 1.008, 1.012, можно увеличить точность измерения и по трём показаниям вывести среднее значение)))

 

 

 

 

Рисунок1.jpg

Змінено користувачем DimoR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ви попробуйте з плитками - побачите які скачуть показники:)) оті всі переустановки дають погрішність на мікронному рівні на 200мм тільки від тепла рук, а на метрі булька бігатиме аж бігом. Крім того плиток треба 4шт, бо v-подібна підошва рівня на 1 плитці не встоїть. А це ще більша погрішність.

Весь прикол пелалі з мікрометричним гвинтом що рівень стоїть і на хиляється плавненько рівно на 0.01 і можна легко добитися повторюваності показників. Присилайте, збадаю. Хоча зробити педаль не так і складно. Мікром.гвинт від любого вбитого мікрометра. Наконечник - втулка з запресованим шариком від пвдшипника. Наконечник на локтайт по ковзаючій на шток мікрометра. Бокові болти м12*1. Плита люба. Навіть стіл фрезера піде. Всьо просто:)

Змінено користувачем Дядько Максим
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Буде відео про реанімацію рівня

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Дядько Максим написав:

А ви попробуйте з плитками - побачите які скачуть показники:)) оті всі переустановки дають погрішність на мікронному рівні на 200мм тільки від тепла рук, а на метрі булька бігатиме аж бігом. Крім того плиток треба 4шт, бо v-подібна підошва рівня на 1 плитці не встоїть. А це ще більша погрішність.

Весь прикол пелалі з мікрометричним гвинтом що рівень стоїть і на хиляється плавненько рівно на 0.01 і можна легко добитися повторюваності показників. Присилайте, збадаю. Хоча зробити педаль не так і складно. Мікром.гвинт від любого вбитого мікрометра. Наконечник - втулка з запресованим шариком від пвдшипника. Наконечник на локтайт по ковзаючій на шток мікрометра. Бокові болти м12*1. Плита люба. Навіть стіл фрезера піде. Всьо просто:)

Погоджуюсь з плитками не вийде. Приспособу можна робити з алюмінієвого прокату? Може бути не шліфована поверхня? У вас на фото виглядає шліфованою.

Можу прислати як що маєте час і бажання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Дядько Максим написав:

Буде відео про реанімацію рівня

Чекаю. Для мене актуально, є рівень з розбитою ампулою. Де ви братимете ампули? Я знайшов якісь на алі, але тут знов виникає проблема з їх точністю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, andreydubyk сказал:

Чекаю. Для мене актуально, є рівень з розбитою ампулою. Де ви братимете ампули? Я знайшов якісь на алі, але тут знов виникає проблема з їх точністю.

у тому відео якраз все покажу і розкажу. Буде десь за тиждень.

по педалі: бажано сталь і шліфанути. у мене з 20ки плити. нема смислу ставити рівень у якого підошва як мінімум шліфована чи шабрена на прокат невідомого рельєфу. Можна щось з усп використати...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@andreydubyk  Ну як Ваш рівень, перевірили ? Хочу собі такий же замовити , чи варто ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andreydubyk написав:

Чекаю. Для мене актуально, є рівень з розбитою ампулою. Де ви братимете ампули? Я знайшов якісь на алі, але тут знов виникає проблема з їх точністю.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Savitskyi написав:

@andreydubyk  Ну як Ваш рівень, перевірили ? Хочу собі такий же замовити , чи варто ?

Нажаль ще ні. Немає часу, займаюся ремонтом гаражу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.07.2018 в 00:27, andreydubyk сказал:

Нажаль ще ні. Немає часу, займаюся ремонтом гаражу.

А на сегодняшний день есть новости?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Красноармеец написав:

А на сегодняшний день есть новости?

Ні немає, побавився ним трохи і запхав в глибоку шухляду

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку