Йосипович

ГАЗ 20 "Побєда" стоїть на металоломі

12 повідомлень у цій темі

Я недавно був на металоломі, бачив раритет  ГАЗ 20 "Побєда". Ніби комплектний, колір беж. Хочуть біля 15тис. Може хтось таким цікавиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

такого хламу валом. В основному цінняться кілька блискучих деталей. Сам зустрічав ці "раритети" в таких місцях. 

Ціна раритету провіряється часом, а не піаром політиків. Піар пройшов, машина вже мало кому цікава

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колись 600 зелених пропонував одному мужику, той відмовив. Стан плачевний, але комплектна. Через якийсь час побачив її в металоломі порізану різаком. Лом був в районі 40 копійок кіло. Ось так

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть смысл её брать если самому хочется такую машину, при условии что она хотябы заводится. 

А если дают барахолить то снять весь хром который живой дерево с салона не выцвевшее. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По нонешним временам это не машина а броневик оленя снять, остальное в мартен

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, sso сказал:

По нонешним временам это не машина

Вот именно - НЕ МАШИНА. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ех, був би я років на ...надцять  молодший, купив би під відновлення не роздумуючи... за півроку - рік, при сьогоднішніх можливостях  можна було би таку цяцю з неї зробити... на заздрість всім!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, sso сказал:

По нонешним временам это не машина а броневик оленя снять, остальное в мартен

 

А когда это на М20 (победа) успел олень вырасти?) он на М21(волга) всю жизнь жил

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, savelich написав:

Ехпри сьогоднішніх можливостях  можна було би таку цяцю з неї зробити... на заздрість всім!

От саме тільки з ГАЗ21 Волга цяцьку не зробиш. Під неї потрібен донор... Яка небуть ВМВ п'ята. Ото буде цяця. Але то вже буде не ГАЗ 21

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я таку сам в чермет завіз. Тільки приборка ще десь залишилась.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, grandprix сказал:

От саме тільки з ГАЗ21 Волга цяцьку не зробиш. Під неї потрібен донор... Яка небуть ВМВ п'ята. Ото буде цяця. Але то вже буде не ГАЗ 21

Приблизно таке і в мене було. Під,їхав знайомий перевірити компресію у форд скорпіо 2.9V бензин,нерозмитнена. Двигун-казка, питаю,чого не розмитнена,каже,на донора.У той час всі іномарки в окрузі я знав, ще й подумав,нафіг йому цей донор як не в нього не в родні скорпов нема. А через деякий час з,являється в селищі гарна, (що нова),червона Победа з офігітельним подривом.Як пізніше виявилось що це семе той Скорпіо,тільки  з облудою Победи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Cергей сказал:

Приблизно таке і в мене було. Під,їхав знайомий перевірити компресію у форд скорпіо 2.9V бензин,нерозмитнена. Двигун-казка, питаю,чого не розмитнена,каже,на донора.У той час всі іномарки в окрузі я знав, ще й подумав,нафіг йому цей донор як не в нього не в родні скорпов нема. А через деякий час з,являється в селищі гарна, (що нова),червона Победа з офігітельним подривом.Як пізніше виявилось що це семе той Скорпіо,тільки  з облудою Победи.

Ото ж... Зате як  ззовні виглядає! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку