knife_life

Інжекційний газовий пальник (токарка)

4 повідомлення у цій темі

Доброго всім дня.

Потрібен інжекційний газовий пальник для малопотужного газового горна - хотілося б кіловата 4-5, камера горна об'ємом ~2.5 літра.
Оскільки сам я готового в продажу не знайшов, то цікавить вартість виготовлення.
Є креслення моделі, що добре себе зарекомендувала (наскільки я зрозумів, автор креслень - Амато).
А на кольоровому малюнку - виріб у зборі, для наглядності.
Матеріал виконавця, будь-яка зручна для обробки і бюджетна сталь.
Сопло (крайня права деталь) - нержавіюча маловуглецева сталь (загалом, марка довільна - просто нержавійка набагато довше не згорає).
Форсунка (крайня ліва деталь в нижньому ряду) бажано латунь.
На кресленні не вказані 4 отвори для з'єднання сопла пальника з основною його частиною, вони потрібні. Без різьби, просто отвір 4 мм.
Для кріплення хвостової частини різьба в отворах також не потрібна, просто 4 отвори діаметром 4 мм.
Щодо точності - головна вимога в тому, щоб всі деталі нормально збирались в єдину конструкцію. Зазори в десятку-дві спокійно замажуться герметиком.
Важливим розміром є тільки посадка сопла (котре з нержавійки), оскільки воно буде грітись, і герметик буде вигорати.
Зовнішні розміри взагалі довільні - тобто, можна навіть не проточувати ззовні центральну частину пальника, лише біля фланців вибрати достатньо матеріалу, щоб вистачило місця закрутити болт.
Ну, якщо це спростить виготовлення і зменшить ціну :-).
Отвори для підсосу повітря (ніби потрібно фрезерувати?) можна не робити, я маю дрельку, надфілі та трохи вільного часу :-) . Або озвучте, скільки коштуватиме саме ця частина робіт.

Оскільки мені потрібен не стільки виріб саме такої конструкції, а будь-який працючий відносно економічний інжекційний газовий пальник - то я з радістю вислухаю пропозиції шановних майстрів щодо змін в конструкції, в тому числі і кардинальних.


Або, можливо, хтось порадить готовий пальник?

 

5bac96df2947.jpg

Gazovaia_gorelka_dlia_gorna.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такая штука за тысячу гривен точно перевалит. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Те саме в спрощеному варіанті можна придбати на ринку. Називається - пальник для укладання рубероїда. 

Бо ті сопла Лаваля річ корисна- вирахована по науці, але на практиці добре працює спрощений варіант з базару.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Саша сказал:

пальник для укладання рубероїда

Нажаль, на Остметалі багато відгуків, що він не працює в горні, бо розрахований на роботу у відкритому повітрі, тобто допалювання газу відбувається за рахунок того кисню, що оточує полум'я, а не лище за рахунок інжекції.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку