Antoha

Де шукати роботу на токарний верстат ?

31 повідомлення у цій темі

Всім доброго дня. В мене є питання я хочу відкрити свою майстерню(металообробка) ,але є питання де шукати роботу на верстити? Як правильно рахувати ціну роботи ? Та яке обладнання купити на самому початку ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

А ви самі спочатку дайте відповідть на свої запитання.

І чим точніше ви їх сформулюєте - тим краще буде для вас.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шукати роботу наприклад на токарний верстат де краще в інтернеті чи подати оголошення в газеті ? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какой токарный опыт?

У Вас

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну в коледжі практику проходив на токарному верстіті. Но знання новичок .

 

 

Змінено користувачем Antoha
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Этого очень мало!!! Годков хотя бы 10 нужно поработать где то в окружении токарей!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну добре дякую тоді буду шукати таке коло токарів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знания можно в инете нарыть, а практику только путем проб и ошибок.

На фирмах, заводах...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну да. Я думав купувати токарний верстат для початку ТВ-7. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не трать днньги! Поработай лет 5 и поймешь что тебе нужно...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо працювати то я б не радив купляти ТВ.....

Краще купити верстат промислового класу, 16Б05П,  1А616, иж  і т д.

Бо ТВ це макет верстата для навчання. 

Робота - ну в гаражах, на СТО швидко можна знайти клієнтів, але бажано спочатку добре нацикатись, щоб робити гарно. У мене знайомий токар з заводу звільнився, купив собі 16К20, поставив у сарайчику. Недалеко СТО, замовлення були постійно.  Зараз у нього уже 3 токарних (малий для точних робіт, 16К20 і діп300), а також невеликий фрезер, під це він зняв бокс прямо поряд з тим СТО. 

Але він дуже хороший токар.  Ми йому дали замовлення на специфічні болти, які нам обіцяли зробити на чпу, але зробили хрень - де важливий посадочний розмір гуляв +/- 0,1мм.   Він зробив свою партію в допуску 2 сотки і ще й по термінах швидше ніж ті горе-чпушники.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Tokary.ck написав:

Этого очень мало!!! Годков хотя бы 10 нужно поработать где то в окружении токарей!

Мені вистачило три роки роботи токарем ремонтної майстерні, і я зміг працювати на себе.

Ось вже рік працюю сам, і за цей час свій досвід та знання помножив мінімум на два.

Тут головне викладатися до останньої краплі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Мені вистачило три роки роботи токарем ремонтної майстерні, і я зміг працювати на себе.

Ось вже рік працюю сам, і за цей час свій досвід та знання помножив мінімум на два.

Тут головне викладатися до останньої краплі

Это уже дебри... Кому как!!!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не сбивайте человека. Мне 14 лет завода совсем не жмут на плечи и в 24 года имел 5-ый разряд. К работе на себя нужно быть готовым со всех сторон !!!

55 минут назад, Володимир Фещук сказал:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Antoha сказал:

В мене є питання я хочу відкрити свою майстерню(металообробка) ,але є питання де шукати роботу на верстити?

Правильно поставлене питання - то вже 90% відповіді.

У даному випадку питання поставлене зовсім туманно та невірно.

Тому маємо декілька відповідей.

1. Брати гнучкий модуль для виготовлення токарних виробів - ЧПУ. Необхідні навички програмування, мати досвід програмування ЧПУ та з технології виготовлення масових партій деталей. Звідси пошук клієнта з великою кількістю деталей.

2. Брати звичайний токарний верстат. Необхідні навички "ручного" виготовлення штучних-мілкосерійних деталей. Орієнтація на клієнта з поштучним виготовленням деталей.

Як у першому, так і у другому випадку клієнтськак база не з'явиться одразу, необхідно бути готовим, що певний час верстат не буде завантаженим на 100%. Цей час залежатиме від фаху токаря.

Та "циганське радіо" з часом допоможе набути клієнтської бази.

Краще, коли надання послуг наближене до потенційного клієнта.

По ручному виготовленню є два варіанта розвитку: вузькоспеціалізований спеціаліст і універсал. Обидва мають досить широкі можливості розвитку. Можуть працювати на одному ареалі без конкуренції, навіть на засадах взаємодопомоги.

В разі, коли постає завдання заробити коштів, необхідний верстат промислового-ремонтного класу, та ніяк не навчальний. На них лише зубочистки гострити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Технологической инфы сейчас полно в сети, от кина до книг с картинками.

Если есть голова на плечах то опыт наживаеться быстро.

Не тратьте драгоценное время на заводы, там учителей почти не осталось. Водку пить научитесь, это да, и работать абы как тоже.

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напишу і від себе. Мені 34 роки. 10 років пропрацював заступником генерального директора однієї з великих it- компаній, сам проживаю в сільській місцевості. Завжди в вільний час працював з залізяками (мінітрактор і все до нього). Одного разу попався розібраний токарний ит-1м, забрав привів до ладу, виставив, запустив і вирішив, що прийшов час працювати на себе. Звільнився і почав тринуватись токарювати і навчатись в інтернеті теорії.Перший рік було тугенько з замовленнями, а потім діло пішло, пару разів зробив роботу для аграріїв, а там сарафанне радіо. Потім купив фрезера і великого сверлильного. Потім зробив пробний заказ деталей для компанії, яка виготовляє сільхоз техніку, їм дуже сподобалось, з їх слів якість в рази краща чим їм робили на заводі. Зробив піч для закалки. Зараз виготлвляю для них вали з шліцами, ступиця і ще багато інших деталей. Заробіток гарний, разів в 5 більший ніж я заробляв в компанії. І все це за два роки. Тому не слухайте, що треба 10 років на заводі працювати. Робіть, старайтеся і клієнти самі вас знайдуть.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Tokary.ck написав:

Это уже дебри... Кому как!!!

"Дебри" - як-раз те, що ви написали.

"Кому как" - саме це я і намагався пояснити. Що не обов'язково десять років сидіти на заводі, можна і швидше здобути достатній рівень досвіду та знань.

, Tokary.ck написав:

Не сбивайте человека. Мне 14 лет завода совсем не жмут на плечи и в 24 года имел 5-ый разряд. К работе на себя нужно быть готовым со всех сторон !!!

Та ясно, що не жмуть, і ясно, що потрібно бути готовим з усіх боків, але запитання ТС було зовсім не про те, як стати спеціалістом високого класу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую кожному хто написав. Тоді почнем вчитися тільки не насвому верстаті. В мне є можливість вчитися в колоеджі там стоїть в лаб. 16Б05А .Та є кому вчити та куча літератури. Дякую всім ще раз !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене є ще одне питання які книжки по рекомендовані для вивчення токарної справи ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Antoha сказал:

В мене є ще одне питання які книжки по рекомендовані для вивчення токарної справи ?

Ото от во сама лучша книжка 

15246744409792002504146.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В то зрозуміло що верстат, але всерівно єж якась спеціальна література

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Antoha сказал:

але всерівно єж якась спеціальна література

 А як жеж))) Ось така, наприклад.

Формат ДеЖаВю. Разберёшься? Архив без пароля.

 

berger.rar

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, ol8494 сказал:

 А як жеж))) Ось така, наприклад.

Формат ДеЖаВю. Разберёшься? Архив без пароля.

 

berger.rar

Залийте в файли, буде зручніше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.04.2018 в 14:28, Y.fowler. сказал:

Технологической инфы сейчас полно в сети, от кина до книг с картинками.

Если есть голова на плечах то опыт наживаеться быстро.

Не тратьте драгоценное время на заводы, там учителей почти не осталось. Водку пить научитесь, это да, и работать абы как тоже.

 

Не очень соглашусь. Как по мне, так очень полезно было бы постоять рядом с хоть каким-то токарюгой. Потому что совсем без опыта тяжковато как-то. Когда был у меня тв-16 я думал, что я ничего не могу именно из-за малого станка. Теперь есть 1к62 и иж-250п, а все равно я рихитичен еще очень. Крайне редко выходит без ошибок сделать нормальную деталь с первого раза. А когда деталь не с первого раза выходит, то это очень дорого по времени и материалам в мусорник. Так что опыт на чужом станке и чужом железе крайне полезен, мне сдается.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку