Юра 88

Необхідно виготовити партію ножів для млинка.

38 повідомлень у цій темі

 вуглецю не показало, або погано переписали. Коли міряли  мене не було , секретарка переписала на листочку показники з прибору і все,  завтра зробимо повторно .якщо показники будуть такі самі , буду чекати сина інженера, з фірми які виготовляють прес ножиці , він обіцявся взнати в їхнього поставщика ножів з чого вони роблять,якщо вони роблять такі ножі.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є значний запас ще радянських ножів для сабельної гільотини у вигляді пластин 1100х60х10 якщо треба добрий матеріал, то буде те, що доктор прописав. Ще як варіант -увзяти пару вашіх старих  ножів та понаплавлювати на ріжучі кромки спецматеріал, котрим робочі кромки бурових фрези та зубів будівельної та каменедробильної техніки відновлюють. Їх правда тільки алмаз візьме щоб відшліфувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можу відкувати заготовки з Х12Ф1 , і нормалізувати. Матеріал підходящий, якщо закалять грамотно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, ryazanovpavel69 сказал:

Є значний запас ще радянських ножів для сабельної гільотини у вигляді пластин 1100х60х10 якщо треба добрий матеріал, то буде те, що доктор прописав. Ще як варіант -увзяти пару вашіх старих  ножів та понаплавлювати на ріжучі кромки спецматеріал, котрим робочі кромки бурових фрези та зубів будівельної та каменедробильної техніки відновлюють. Їх правда тільки алмаз візьме щоб відшліфувати

На рахунок ножів від гільйотини подумаю, але матеріал  припустим знайшли а хто робити буде . Головна проблема найти виконавця.

По твердосплаву варіант рисковий , крихкий дуже ,працював я зним 4 роки. шліфував заготовки для твердосплавних фрез. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, 777 сказал:

Можу відкувати заготовки з Х12Ф1 , і нормалізувати. Матеріал підходящий, якщо закалять грамотно.

Дякую за пропозицію. але бажано щоб всю роботу робила одна людина (організація).

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Юра, я тріхи не по темі, та якщо б/у ножі не потрібні, то міг би відкупити "на метал" або махнутись на щось.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Юра 88 сказал:

 

По твердосплаву варіант рисковий , крихкий дуже ,працював я зним 4 роки. шліфував заготовки для твердосплавних фрез. 

 

То не зовсім Твердосплав буде - він аж геть не крихкий. В мене таким Лице малої наковальні наплавлене - 20 років - ані ж тобі подряпинки, хоч дід на ній гвіздки рубав. найближчий аналог - то добряче нацементований в'язкий метал з дуже доброю нагартовкою і азотуванням. Зуби екскаваторних ковшів бачили? - ото такимиє електродами наплавлювали свого часу, коли вони зношувалися. 

Змінено користувачем ryazanovpavel69
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користувався я подібними електродами, але суть не відновити старі ножі .

мені необхідно зробити нові , з нормального матеріалу . 

В мене є постійна потреба в ножах даного типу  . скоріш за все буде потрібно виготовляти багато ножів різних конфігурацій . 

От і шукаю людину яка може це робити.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачу ніхто не цікавиться даною роботою

Тому запропоную ціну за три ножі , яку я вважаю нормальною для мене .

Пропоную 100 євро (по курсу) за комплект. сталь Х12Ф1,Х12М.

Дякую.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что за расстояние между отверстиями ?

 Ескиза нет ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

.

Змінено користувачем Юра 88
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

006.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В звязку зі зміною роботи, ножі більше не потрібні.

Дякую всім за допомогу.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку