ра ра ра

оборудование для наплавки в среде инертных газов

8 повідомлень у цій темі

Господа! Хочу начать тему. Кому интересно: милости прошу!

Суть темы: собираю наплавочный станок для наплавки всевозможных деталей в среде инертных газов. Хочу наплавлять плазмой, полуавтоматом и аргоном. Вершина всего: наплавить коленвал.  У кого есть какие задумки выслушаю с удовольствием.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в чем суть станка? Полуавтоматом и РАДС и так можно наплавлять. И чем хотите наплавлять коленвал (присадка)?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, роз'ясніть будь-ласка, в чому сенс і перевага наплавки аргоном ? Окрім ковкого чавуну і деталі з нержи щось нічого не згадаю. TIG неслабо прогріває деталь, загартування неминуче,  розрив наплавлених місць відбувається частіше.  

Є перевага - аккуратность.

Перепрошую ще раз - про коленвали страшно й думати щоб їх наплавити. Коленвали часто-густо з ковкого чавуну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може не дуже в тему, якщо так - видалите.

Проїло підшипником дві шийки вала з многопила. Підшипники зупинилися а 55КВт двигун навідь і думав зупинятись

20170129173058.jpg20170129173103.jpg

 

Довелось наплавляти аргоном. Невеличким током. Давав охолонути деталі, її зовсім не покрутило, вона майже не посиніла.

20170129184139.jpg

 

Потім проточував.

20170129201950.jpg

 

При проточуванні загартування було ледь чутно. Але все рівно не задоволений 

 

 

 

Змінено користувачем Wir Arbeiten
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На барахолке пистолет продавался для плазменного напыления.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.01.2017 в 19:53, ра ра ра сказал:

Господа! Хочу начать тему. Кому интересно: милости прошу!

Суть темы: собираю наплавочный станок для наплавки всевозможных деталей в среде инертных газов. Хочу наплавлять плазмой, полуавтоматом и аргоном. Вершина всего: наплавить коленвал.  У кого есть какие задумки выслушаю с удовольствием.

Де ж сховався, топікстартер? Як раз сьогодні наплавляв такий пеньок, багато було часу подумать над своєю поведінкою. Мабуть таки верстатик наплавочний незавадив.

16996457_689706667869638_2952122267448737356_n.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Михаил55 сказал:

Добрый вечер!

В середине 80х прошлого века я работал на одном предприятии, которое занималось ремонтом ГШО (горношахтного оборудования). Так там были наплавочные станки для наплавки штоков гидроцилиндров. Суть проста: токарный станок + бункер для флюса сверху над наплавляемым штоком + подача проволоки ( как на автомате) = наплавка по всей поверхности как нарезание резьбы. Как происходила подача земли на шток я тогда не интересовался. В Вашем случае вместо флюса газ, а все остальное Ваша фантазия. Станок на предприятии был обыкновенный токарный - не специализированный. В итоге их таких сделали несколько штук - план гнали:-)

Как то так.

С уважением, Михаил.

А флюс повторно використовувався? С газом так не вийде(але то на собівартість процесу не дуже вплине), є в мене 1К62 трохи ушатаний, але для наплавки ще попрацює, але де наш шановний топікстартер, здається він спеціаліст з зварювального обладнання

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Автоматичне зварювання під шаром флюсу це один з най дешевших способів наплавки та зварювання. Він також забезпечує високу якість зварного шва. Крім цього швидкість зварювання дуже висока. Що стосується обладнання, то можливе використання звичайного токарного станка з власноруч створеним кріпленням під пальник та ємкість для засипання флюсу. До джерела живлення дуги є певні вимоги: чотирьох парний механізм подачі, пальник з водяним охолодженням (для забезпечення 100% ПВ при роботі на великій силі струму),відповідно блок водяного охолодження, запас по потужності (максимальна сила струму ДЖ), бажано синергетичне управління.

Що стосується аргонодугової наплавки, Вам скоріш завсе доведеться використовувати таку примочку як Cold Wire (такий собі механізм подачі з спеціальним пальником). Вартісьть такої примочки солідна. Питання чи потрібно?

Якщо порівняти аргонодугове зварювання з автоматичним під флюсом. В аргоно дуговому зварюванні ми не обійдемося без використання аргону у якості захісного газу, тепловкладення в деталь більші, швидкість меньша. У автоматичному флюс замість газу, висока швидкість, термічний вплив мінімальний. Можливо я помиляюсь, але не потрібно чисати там де не чешеться ; )

Що стосується плазми,то Ви, наскільки я зрозумів, мали наувазі плазмове напилення? Процес дуже цікавий та ефектний, але про нього мало що знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку