Turbobusa

Микроволновка

12 повідомлень у цій темі

Буду барахолить микроволновку рабочую,может кому,что нужно.

Готов обменять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трансформатор може підійти для виготовлення апарату для контактного зварювання. Ним можна паяти різці. Мені не треба, та може комусь згодиться. Потягне паяти відрізні та розточні, а також проходні невеликого перерізу.

В мене подібний апарат вже є, мотав сам на інший магнітопровід.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, 4post сказал:

Трансформатор може підійти

Якшо задаром то так.

Але за такі гроші як їх продають, то краще вже купувати не від мікрохвильовки, а такий який треба, і  не перемотувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Roma сказал:

Якшо задаром то так.

Ну, то треба або знати де він є або бути як Київський блогер Сергей Александрович, що видобуває на смітниках матеріали та цінні породи деревини з старих меблів. Тут, як кажуть, необхідно знати місця.

Та якщо сдохла микрохвильова піч, то трасформатор не варто викидати.

Мені вже віддають задарма, то не дуже треба, поки саморобний працює.

28 минут назад, Roma сказал:

і  не перемотувати.

А тут ніяк не вийде. Такі точно не вироблялись. Заводські не менші за старі зварювальні апарати. Мотати все одно доведеться. Та що там мотати? 2 витки вторинної обмотки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Turbobusa сказал:

Буду барахолить микроволновку рабочую,может кому,что нужно.

Готов обменять.

А шо за модель? Интересует клава на lg mb-4047c :$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, 4post сказал:

Трансформатор може підійти для виготовлення апарату для контактного зварювання. Ним можна паяти різці. Мені не треба, та може комусь згодиться. Потягне паяти відрізні та розточні, а також проходні невеликого перерізу.

В мене подібний апарат вже є, мотав сам на інший магнітопровід.

Можно фото вашего сварочника?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото сварочника, особенно интересно какие электроды используете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, challenger сказал:

Можно фото вашего сварочника?

 

22 минуты назад, Veles31 сказал:

Фото сварочника, особенно интересно какие электроды используете.

Все досить просто. Первинна обмотка 220-240 витків. В мене вона досить погана, провід алюміній 4 мм кв у ПВХ. Вторинна - 2 витки великого перерізу. Склав докупи 8 мідних жил по 35 мм кв, попередньо знявши ізоляцію, і всунув у термоусадку.

Верхній електрод - жало 100 Ваттного паяльника. Діаметр 10 мм. Буду переробляти на більший діаметр, бо сильно гріється, при високій температурі, далі окисллюються (чорніють) мідні проводи. Некомільфо.

Нижній електрод - вилка з двох мідних шин перерізом 4*30 мм, розміщені під кутом 20-30 градусів, "на око". Таким чином контакт з державкою проходить в двох місцях, що набагато краще, ніж коли в одному місці, під пайкою.

Притискання здійснюється штативом з дрелі. Схоже, була свердлильна приспособа, а може колись знов буде. Та підходить механізм маятникового типу.

Зараз на роботі, фото немає. Буду в гаражі - сфотографую. Або прикладу фотки з домашнього архіву.

Моя приспособа не для зварювання, а для пайки різців. Перекриваю постійну нестачу розточних різної форми, паяю відрізні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, 4post сказал:

 

Все досить просто. Первинна обмотка 220-240 витків. В мене вона досить погана, провід алюміній 4 мм кв у ПВХ. Вторинна - 2 витки великого перерізу. Склав докупи 8 мідних жил по 35 мм кв, попередньо знявши ізоляцію, і всунув у термоусадку.

Верхній електрод - жало 100 Ваттного паяльника. Діаметр 10 мм. Буду переробляти на більший діаметр, бо сильно гріється, при високій температурі, далі окисллюються (чорніють) мідні проводи. Некомільфо.

Нижній електрод - вилка з двох мідних шин перерізом 4*30 мм, розміщені під кутом 20-30 градусів, "на око". Таким чином контакт з державкою проходить в двох місцях, що набагато краще, ніж коли в одному місці, під пайкою.

Притискання здійснюється штативом з дрелі. Схоже, була свердлильна приспособа, а може колись знов буде. Та підходить механізм маятникового типу.

Зараз на роботі, фото немає. Буду в гаражі - сфотографую. Або прикладу фотки з домашнього архіву.

Моя приспособа не для зварювання, а для пайки різців. Перекриваю постійну нестачу розточних різної форми, паяю відрізні.

спасибо за информацию

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чому барахолити? Якщо вона повністю робоча - то я би обмінявся, набридло холодну їжу їсти в майстерні

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, 4post сказал:

 

Все досить просто. Первинна обмотка 220-240 витків. В мене вона досить погана, провід алюміній 4 мм кв у ПВХ. Вторинна - 2 витки великого перерізу. Склав докупи 8 мідних жил по 35 мм кв, попередньо знявши ізоляцію, і всунув у термоусадку.

Верхній електрод - жало 100 Ваттного паяльника. Діаметр 10 мм. Буду переробляти на більший діаметр, бо сильно гріється, при високій температурі, далі окисллюються (чорніють) мідні проводи. Некомільфо.

Нижній електрод - вилка з двох мідних шин перерізом 4*30 мм, розміщені під кутом 20-30 градусів, "на око". Таким чином контакт з державкою проходить в двох місцях, що набагато краще, ніж коли в одному місці, під пайкою.

Притискання здійснюється штативом з дрелі. Схоже, була свердлильна приспособа, а може колись знов буде. Та підходить механізм маятникового типу.

Зараз на роботі, фото немає. Буду в гаражі - сфотографую. Або прикладу фотки з домашнього архіву.

Моя приспособа не для зварювання, а для пайки різців. Перекриваю постійну нестачу розточних різної форми, паяю відрізні.

Спасибо за инфу, ещё вопрос я понял паяете твердосплав, какие флюсы используете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку