Дядя Вова

Під скажіть магазини в яких можна розжитись оснасткою на фрезер і нетіки

5 сообщений в этой теме

Доброго дня всім шановні під скажіть  де можна розжитись шпиндельною оснасткою( цікавлять магазини бажано в Києві але і підуть і інші близ лежащі міста )на фрезер оф-55 .Конкретніше 1-розточна головка набір  км-4. 2-сверлильний патрон км-4 (бистро зажим). 3-тіски фрезерні до 200мм шириною висота губок 45мм приблизно ітд.

0

Поделиться сообщением

Я тоже как-то озадачивался найти магазин , скажу проще в сети найти интернет магазин или с рук что будет гораздо дешевле , для оф55 тиски не стоит брать с губками 200 мм они очень большие для него , максимум 160мм посмотрите в барахолке  там есть с чего выбрать.

0

Поделиться сообщением

петрівка, ,,юність,, ,куренівка, базар ,,електронмаш,,

0

Поделиться сообщением

Досить великий вибибір на фірмі Патртер сервіс 

станція метро теремки. Там реально є все такий вибір інструменту та оснастки я ще в житті не бачив, напевно одних патронів поляків там від 80 до 400 штук 200 А магнітних плит, тісків, цангових патронів, цанг, інструменту. Це треба бачиши весь завод Більшовик У них в складах!

https://ukr-metiz.prom.ua/contacts

0

Поделиться сообщением

, Bruiser написав:

Досить великий вибибір на фірмі Патртер сервіс 

станція метро теремки. Там реально є все такий вибір інструменту та оснастки я ще в житті не бачив, напевно одних патронів поляків там від 80 до 400 штук 200 А магнітних плит, тісків, цангових патронів, цанг, інструменту. Це треба бачиши весь завод Більшовик У них в складах!

https://ukr-metiz.prom.ua/contacts

А доних можна під їхать і полазить по складу чи магазину 

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас