vvsector85

Стоит ли покупать станок в таком состоянии?

83 повідомлення у цій темі

Здравствуйте! Хочу купить хоббийный токарный. По габаритам и характеристикам, думаю, мне подошел бы ТШ-3. Из реальных предложений на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) нашел только вот это (есть и гораздо более привлекательные предложения по этому станку, но, к сожалению, их размещают мошенники). Смущает состояние направляющих. Реально ли отчистить такую ржавчину не повредив направляющие?

01.PNG

02.PNG

03.PNG

04.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо, частина з того, що видно на фото - засохлий консервант. А ще, іноді на фото іржа виглядає значно страшнішою, ніж є насправді. Тому-що оброблений чавун відблискує, і контрастує з корозією

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я питав продавця, чи то консервант чи іржа. Каже, що, на жаль, іржа із консервантом. Проблема в тому, що я з Харкова, а продавець з іншого міста. Особисто оглянути верстат нема можливості.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Смотря зачем нужен этот станок.Я бы не брал за 15к.Когда то также купил 1д601,люди отговаривали,я купил для хобби,в итоге год простоял я его продал,уж слишком маленький.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще, спробуйте пошукати ще на цьому форумі. Тут є розділ "барахолка", в ньому також є різні верстати, раджу добряче пошукати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

такі станки ще чогось стоють ?? o.O

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще, доречі, раджу порадитися тут з компетентними людьми з приводу того, який все ж верстат вам потрібен. Також можете створити тему "куплю ......."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Artem1ks сказал:

такі станки ще чогось стоють ?? o.O

По факту нет,а по итогу цена как за супер хобийный повышенной точности.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сміття!Хиба як іграшка для дітей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1 минуту назад, Turbobusa сказал:

По факту нет,а по итогу цена как за супер хобийный повышенной точности.

ВОт ! Как по мне все что ниже 160 патрона ,карманная игрушка ! И от того станка толку .... для себя карандаши подстругивать в "хоббийных" целях 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1д601, не має подач, як я розумію, а це важливий функціонал. ТШ3 мені сподобався, бо хоч і малий, але не зовсім іграшка, десь 60 кг важить. Станок потрібен виключно для хоббі. Власної майстерні не маю, вдома більшого не розмістити.

Змінено користувачем vvsector85
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дорого,тв 4 за эти деньги можно найти а если добавить 5 то вообще почти в идеале

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, vvsector85 сказал:

1д601, не має подач, як я розумію, а це важливий функціонал. ТШ3 мені сподобався, бо хоч і малий, але не зовсім іграшка, десь 60 кг важить. Станок потрібен виключно для хоббі.

Вот честно послушайте людей,дело конечно ваше.

Брал 1д601 точить на ножи,бонки,осевые,стяжки,диаметр не больше 5-7 мм.,вообще отстой.

Тем более цена в 15к за ржавчину меня убивает....

6 часов назад, Artem1ks сказал:

 

ВОт ! Как по мне все что ниже 160 патрона ,карманная игрушка ! И от того станка толку .... для себя карандаши подстругивать в "хоббийных" целях 

Дело даже не в этом,дело в том,что станки ,,раскулачены,, в большинстве,продаются за просто не адекватные деньги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я бы за те деньги взял 1к62 рабочий и уложился бы и по точности и по всему остальному ! видел станок работавший 20к грн, и кто бы не говорил но  он  себя оправдает , отобьет и перебьет ту сумму запросто !  А это недоразумение ... я не знаю на нем даже болтик на 20 не поправишь :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"яка розумная цьому альтернатива?", як казав класик. Вдома ТВ-4 не поставиш (теоретично можливо, але реально - ні). Китаєць буде дорожчим легшим та сирим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ладно не о том тема ! да ржавчину наждачкой  в соляре почюхайте и работайте . такому динозавру оно не грозит :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, vvsector85 сказал:

"яка розумная цьому альтернатива?", як казав класик. Вдома ТВ-4 не поставиш (теоретично можливо, але реально - ні). Китаєць буде дорожчим легшим та сирим.

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/tokarnyy-stanok-tv16-IDzDw4C.html

Две секунды поиска,плюс минус торг.Если нет к 15к,пару тысч приклеете.Плюс по вашему городу.

Змінено користувачем Turbobusa
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

купиш "поддон" родной подарю:D 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Turbobusa сказал:

Спасибо, этого объявления не видел, оно только 2 часа назад появилось. На счет ТВ-16 нужно подумать, т. к. вариант не совсем настольный, двигатель у него под столом, а я станок на свой верстак поставить хотел.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Когдато давно хотел также себе купить станочек маленький для хобби , позвал знающего в станках товарища , он глянул и сказал ,, этоже швейная машинка ,, станок был тв-3 . После этого купил 1а616 и ниграму нежалею . Както так.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, vvsector85 сказал:

Спасибо, этого объявления не видел, оно только 2 часа назад появилось. На счет ТВ-16 нужно подумать, т. к. вариант не совсем настольный, двигатель у него под столом, а я станок на свой верстак поставить хотел.

Не ставте границы себе,подстольное добро легко переносится под свой верстак.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Turbobusa сказал:

Не ставте границы себе,подстольное добро легко переносится под свой верстак.

 

Не так уж легко в данном случае. Слева тумба.

0-02-04-991c2cf706a353867f2237321e6cb764712267e14dd3a5f80a8a5a59ff527599_85c47a54.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В будь-якому разі, дякую усім за поради! Треба поміркувати, чи можливо розмістити ТВ-16 у цій кімнаті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, vvsector85 написав:

На счет ТВ-16 нужно подумать, т. к. вариант не совсем настольный, двигатель у него под столом, а я станок на свой верстак поставить хотел.

ТВ-16 важить приблизно 70кг (без стола) і лише трохи більший за цю конструкцію. Його реально знайти за 15 тисяч у доволі непоганому стані, навіть на нашому форумі.

Щонайменше без іржі на станині.

І є хоч якийсь вибір (але реальність така, що все ж вам прийдеться побігати за продавцями, а не продавці будуть бігати за вами).

Звичайно ні те ні те не "Шаублін", але я думаю кожен погодиться що ТВ-16 це краще, ніж ТШ-3

 

І ще, безкоштовна порада з власного досвіду: НЕ ПОСПІШАТИ

Змінено користувачем Quercus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

підтримую. мав всі ,,малі,, верстати в доброму стані які були в сові, імпорт також. лишив собі тв-16 та мн-80 від решти відмовився. власний досвід.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку