vvsector85

Стоит ли покупать станок в таком состоянии?

82 сообщения в этой теме

28 минут назад, Quercus сказал:

Ну як мінімум він пофарбований якісно, а не просто облитий фарбою :) Варіант - просити незалежного експерта, щоб пішов подивився. Важка це справа - купувати верстати заочно...

Зрештою, Харків і Чигирин практично поруч, і як правило найкращі дешеві верстати зосереджені у Полтавській, Черкаській та Кіровоградській областях ;-)

Принаймні, продавець чесно пише, що верстат вимагає налаштування. Не дуже уявляю, як переміщувати його навіть в межах квартири. Один я його не підійму, а дружина у мене тендітна. А щодо незалежного експерта - де його взяти і скільки коштуватимуть його послуги? Може, справді, є хтось поруч?

Изменено пользователем vvsector85
0

Поделиться сообщением

, vvsector85 написав:

Принаймні, продавець чесно пише, що верстат вимагає налаштування. Не дуже уявляю, як переміщувати його навіть в межах квартири. Один я його не підійму, а дружина у мене тендітна. А щодо незалежного експерта - де його взяти і скільки коштуватимуть його послуги? Може, справді, є хтось поруч?

Тут, на Форумі, є тема по дистанційній взаїмопомочі при підборі верстаті і іншого подібного,- полистайте знайдете. Потім відпишіться в ОП,тому хто в яких районах може під"їхати і подивитись. Був-би це Бориспільський район (частково Броварський р-н) чи лівий берег Києва поміг-би з радістю. 

1

Поделиться сообщением

В 14.05.2018 в 23:25, vvsector85 сказал:

Здравствуйте! Хочу купить хоббийный токарный. По габаритам и характеристикам, думаю, мне подошел бы ТШ-3. Из реальных предложений на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) нашел только вот это (есть и гораздо более привлекательные предложения по этому станку, но, к сожалению, их размещают мошенники). Смущает состояние направляющих. Реально ли отчистить такую ржавчину не повредив направляющие?

01.PNG

02.PNG

03.PNG

04.PNG

за отой брухт я би і 5к не дав.. шукайте далі.

0

Поделиться сообщением

Та от же ж шукаю, зараз розглядаю варіанти ТВ-16 або китай.

0

Поделиться сообщением

Замислився щодо китайців - якщо вони такі погані, чому нема жодного оголошення про їх продаж б/у?

0

Поделиться сообщением

12 години назад, vvsector85 написав:

Замислився щодо китайців - якщо вони такі погані

Та не такі вже вони погані. Просто там можливі непередбачувані "несподіванки". Наприклад - звичайні радіальні підшипники у передній бабці. Або - ходова гайка з люмінію. Сира незакалена станина. Люфти. Тощо.

Ну і треба співвідносити масу верстата - з масою заготовки, матеріалом, подачею, зйомом.

Той самий принцип що молот - заготовка - наковальня. Грубо кажучи, молот і наковальню бажано робити якнайважчими відносно заготовки.

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас