hopscotch

Дивна поведінка виконавців

74 сообщения в этой теме

#113421 Опубликовано: (изменено)

19 минут назад, kolish сказал:

я б не був таким категоричним... сам купляв  лобзик бошовский, і пилу хілті в Польщі на барахолці (в Сломчено це один з найбільших блошиних ринків Європи) речі там попадаються бомбові.... хоча це все підприємливі поляки з циганами стягують з цілої Європи з "смітників" .

Ключове слово "попадаються" і це на одному з найбільших блошиних ринків Європи. Так і не категоричний я:)))

Изменено пользователем V.S.O.P.
0

Поделиться сообщением

2 часа назад, Ігрек сказал:

....А що таке гарантія? В нашій країні.

Що до діла , то я мав на увазі- звертатись до відповідальних осіб на виробництві , або до власника /приватника , який дорожить своєю репутацією , і якщо і зробить брак , то переробе за власний кошт і з свого матеріалу , щоб замовник і не знав. А якщо і взнає , то оцінить відповідальність виконавця , і знову і знову буде звертатись надалі. А це- прибуток !..9_9

Можна розказать і про іншу категорію : тих найнятих працівників, які беруть "халтури" , а самі повинні план зробить , за п’ять хвилин до початку обіду вспіть чергу в доміно зайнять , і додому не запізнитись , і показуючи кожен день в коморі один і той самий зломаний різець , отримувати новий , і акуратно замотувати його в газетку (щоб кармана не пошкодить..)

Це тема нескінченна , і не стосується сумлінних найнятих працівників , яким роботодавець дозволяє у вільний час попрацювать на себе.

В нашій країні...  Так , складне питання . Але наша країна - це і ми самі !  І на цьому форумі , я впевнен , спілкуються не самі "загублені" в цій країні.

1

Поделиться сообщением

1 час назад, Ігрек сказал:

З якої спроби був вдалий запуск? Ви знаєте? Замовчати в ті часи було набагато простіше ніж в часи "інтернетизації і мобілізації". 

Вдалість запуску була напряму пов"язана з тотальним "пофігізмом" на всіх щабелях створення, одному Хрущеву потрібна була "кузькіна мать".

Я образно, о тех ракетах. Которые, впрочем, ни у кого с первого раза не летали. Это нормально. 

Больше имело ввиду, что кое-что все же делали ровно. Точнее кто-то. Ибо несколько человек с класса/группы все же выходили со знаниями, и вполне их применяли. А на счёт подавляющего пофигизма я не спорю. Возмущает, или просто не могу понять это-  вот выдали тебе чертеж, ну и сделай все согласно ему.  Всех-то делов выдержать размеры и остальные указания. И все, ничего сверхестесственного. Если потом ракета не полетит, трактор не заведтся, телевизор не включился, ....лей отребет технолог, инженер и т.д. Не моё дело, как токаря, фрезеровщика и т.д. думать о том шо это за деталь и какие должны быть допуски. Это работа других профессий. 

Ще о негативном. Постоянно сталкиваюсь  с качеством дисковых фрез. Пару лет даже ненавидел ими работать. Пока не разобрался что к чему. А оказалось все от их ровности зависит. Вот заточник точить фрезу, но не замечает что оправка с биение в полметра. Что, тяжело сменить инструмент? Не, так и точит. Хорошо, в те времена было много причин почему не обращали на это внимание. А щас? Все, времена изменились. Один раз косо заточил- до свидания. Плохо другое.... выбора нет, где заточат ровно.... 

0

Поделиться сообщением

Хоч би одну фотку бракодєлія хто небуть показав в тємє., бо без них не інтєрєсно :)

0

Поделиться сообщением

#113448 Опубликовано: (изменено)

, пенсионер написав:

Хоч би одну фотку бракодєлія хто небуть показав в тємє., бо без них не інтєрєсно :)

Та будь-ласка. Втулка і оправка "нові з концервації", щуп 0,3 зі свистом лізе. Вставив в верстат - ледь в голову невлучила з цековкою.

IMG_20180519_152059.jpg

Изменено пользователем Ігрек
Орфо
0

Поделиться сообщением

IMG_20180202_182437 (1).jpg

після фрезеровки.

0

Поделиться сообщением

6 годин назад, Ігрек написав:

Втулка і оправка "нові з концервації"

Уточню! Це заводського виробництва. Не "самопал".

0

Поделиться сообщением

Замовив на відомому сайті первинний вал газ 51, ще ссср , виявилось що посадка під 6209  45, 4мм, і це новий вал! Мусив сам виправляти помилки криворукого токаря

0

Поделиться сообщением

, bogdan1983 написав:

виправляти помилки криворукого токаря

Мабудь шліфовщика.

0

Поделиться сообщением

7 часов назад, пенсионер сказал:

opravka-001-001-768x512.jpg

КМ2 М10.

0

Поделиться сообщением

8 часов назад, Константин Е сказал:

Больше имело ввиду, что кое-что все же делали ровно.

Ніфіга рівно не робили. ЗОВСІМ ніфіга.

В гаражу стоїть 2 екземпляра совкопрома. Верстат ИТ-1М і "Таврія" 2005 року випуску.

В ИТ-1М вибиває перемикання перебору. Розглянув вузол пристально. 6 дефектів вузла! З них 2 конструкторських. При тому, що у вузлі працюють всього 6 деталей, не рахуючи крепіж. Без слів.

"Таврія". Клієнт на столі. Міняю пильник внутрішнього шруса. Пильник пішов тріщинами, та ще герметичний. Всередині повно місцевого салідолу (добре, шрусівської консистентної змазки), ще непоганої якості. І що бачу?

Шрус має таку корозію, що язик не повертається назвати поверхневою!!!!! Глибокі борозди на отих кулях з отворами по всіх поверхнях досить хаотично. Правда, граната ще здатна працювати, та хіба так має бути?

Який контроль? Яка якість?

ЗАЗ 968М. Розподільчий вал обертається в КОРПУСІ. Не на втулці, не на вкладишеві, а просто в корпусі.

Вже мовчу про те, що була зірвана різьба М18*1,5 на шрусі, на хвилинку, таку різьбу зірвати необхідно бути, як мінімум, Шварцнегером. Ладно, я ж токар, переріжемо на М16*1,5 (верстат на трубах, шпіндельний сухий, лице серйозне). Точу, враження, наче Ст3. Глина. А що ж там точиться? Хвостовик шруса. Знов без слів. Ну, якось закрутив монтувачкою 0,7 м. Тримає. Що там було нарізано? Може колесо не загублю?

Закалка шруса. Тут без слів. Бере напилок. Добре, м'яке, не викришуються робочі поверхні. 60 к відкатала, ще половину точно пройде. Було б здров'я стільки пального заробити.

0

Поделиться сообщением

Тема сповзла туди куди треба . До кривих залізяк. А то почав ТС з претензіею як психологічну. 

1

Поделиться сообщением

22 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

Тема сповзла туди куди треба . До кривих залізяк. А то почав ТС з претензіею як психологічну. 

А нікуди не поповзла. Як робили ті, кому за 50, так і продовжують.

Причому, залишилась ідеологія "мого диплома не заберуть". Так казав вантажник, який зумисно розбив ящик товару. Гегемонія пролєтаріата, блін.

І вони, як робили безграмотно криві залізяки, без відповідального відношення до них, так і продовжують. На усьому шляху їх виробництва, від задумки до готового виробу.

А якби ж їх ні в одній галактиці на роботу не брали...

Інженерам-конструкторам не платили, тому вони не заморачувались над виробом, аби зліпити і не розвалилось у дорозі.

Роботягам, гм, болт не йде - кувалдою, тримати буде, там ще 3 є, всі без різьби! Їм теж по феншую (чи там мало бути інше імпортне слово).

Купили циркуляційні насоси з ХАЕС (Хмельницька атомна). Наші слюсарі вирішили заглянути. Підшипникові гнізда вільні на 1,5 мм. Не розбиті, а так розточені. Дивно, чому в реакторів дах зносить?

0

Поделиться сообщением

#113583 Опубликовано: (изменено)

Щось я та

10 часов назад, 4post сказал:

болт не йде - кувалдою

Е таке правило: Що б людина щось зробила гарно чи погано, вона повинна захотіти це зробити так чи інакще. І якщо система побудована так , шо в неї не виеикае бажання робити добре, то вона робить так як їй зручно. Якщо системи немае взагалі, то людина намагаеться її формувати під свої власні потреби, а не під заклики керівництва. А якщо властник не зформував такоі системи, де  у робітників не виникае бажання робити добре, то виникае "синдром робітників після 50 років". Зформувати таку систему, це досить складно та дорого. Думаю набагато дорожче, ніж вартасть інших ресурсів для виробництва. А в нас здебільшого відношення до підприемства як у бедуїнів до стада. Його треба напоїти та охороняти, а все інще стадо само зробить. Ну от і робить....

Изменено пользователем Дядя Уєф
2

Поделиться сообщением

24 минуты назад, Дядя Уєф сказал:

Щось я та

Е таке правило: Що б людина щось зробила гарно чи погано, вона повинна захотіти це зробити так чи інакще. І якщо система побудована так , шо в неї не виеикае бажання робити добре, то вона робить так як їй зручно. Якщо системи немае взагалі, то людина намагаеться її формувати під свої власні потреби, а не під заклики керівництва. А якщо властник не зформував такоі системи, де  у робітників не виникае бажання робити добре, то виникае "синдром робітників після 50 років". Зформувати таку систему, це досить складно та дорого. Думаю набагато дорожче, ніж вартасть інших ресурсів для виробництва. А в нас здебільшого відношення до підприемства як у бедуїнів до стада. Його треба напоїти та охороняти, а все інще стадо само зробить. Ну от і робить....

один приклад по персоналу хоч і не з металооброки... відкрили кафе ,за рік чотири  рази змінювали персонал. Один раз звільнили цілу зміну. Зараз в кафе працюють люди яким нічого не потрібно говорити і нагадувати, все робиться на автоматі і власник і клієнти задоволені. Правила які встановлені для персоналу виконуються бездогано, ніякого ліваку (окрім чайових це персоналу і власник до цього нічого не має) Не останю роль в тому зіграло встановлення системи відеонагляду і системи моніторингу заказів.  Я то до чого , що завжди є ті хто хоче халяви і таких треба гнати з колективу,  бо вони подають поганий приклад іншим працівникам.

4

Поделиться сообщением

39 минут назад, Дядя Уєф сказал:

Що б людина щось зробила гарно чи погано, вона повинна захотіти це зробити так чи інакще.

Практика показує, що погано зробити значно легше.

Як казав Райкін: "платять за калікчество, а нє за какчєство".

0

Поделиться сообщением

#113606 Опубликовано: (изменено)

1 час назад, kolish сказал:

Не останю роль в тому зіграло встановлення системи відеонагляду і системи моніторингу заказів. 

Бачите аж дві системи встановили. І це тільки частки системи яка робить так, щоб людям захотілося працювати добре. І ви на спраді вважаете, шо власник не мае до того ніякого відношення? Гнати  потрібно тільки невиліковно хворих. Таких досить мало серед людей. А інших треба змушувати  щоб їм захотілося робити гарно. Бо ніким буде заповнювати вакансії. Як казав мій дід:"Нема покарання - нема виконання." Але ж треба ще мати систему покарання, та винагородження. І працювати вона повинна бездоганно. Це теж не так вже й просто.

1 час назад, 4post сказал:

Як казав Райкін: "платять за калікчество, а нє за какчєство".

Це приклад безсистемного підходу до керування, який буі дуже поширений у СРСР і привів до його краху  та теперешнього "синдрому виконавців після 50 років". Але ви праві у тому, що як казав уже мій батько:"Намагайся робити щоб було нейгарніше , погано воно саме получиться". І те що ви кажете, це як раз випадок коли система не спонукае до кращого, і людина вибирае так як їй простіше.

0

Поделиться сообщением

2 часа назад, Дядя Уєф сказал:

то виникае "синдром робітників після 50 років"

Это точно, за четыре последних года выгнал (идет обращение к листочкам из дерева инжир) всех моложе 35, кроме одного вуйки. Бездари, безруки, короче поколение пепси, говорить не о чём и не с кем . Более 20 голов в тираж, вуйко ушёл сам, но я его далеко не отпустил сотрудничаем и думаю через лет пяток он вернётся и меня заменит, буду спать спокойно, дело будет!

Но тяжело ему будет, я смогу ему оставить только двух ребят у которых начнётся "синдром робітників після 50 років", у остальных уже скоро синдром после 60, но думаю Володе хватит 5-10лет что бы подобрать подчинённых.

Эт я к чему господа молодые, а Вы можете сделать работу без брака? А оплатить такую работу включая оборудование? А правильно подать техзадание?

Критиковать легко, а вы сами делайте придерживаясь лозунга ДМ и начинайте с себя любимых.

1

Поделиться сообщением

10 минут назад, Дядя Уєф сказал:

Це приклад безсистемного підходу до керування, який буі дуже поширений у СРСР і привів до його краху  та теперешнього

Улыбнуло аж до смеха.

0

Поделиться сообщением

А причём тут возраст, вообще?

0

Поделиться сообщением

Хочу ще зауважити, що те прощо я кажу е річчю нематеріальною, її неможливо вкарасти у володаря. Можна тількм зкопіювати. Тому наприклад Німетчина дуже шіидко відновлювалася після першої, та другої Свіових війн, хоча терпіла у них поразку військову. І усі грабунки матеріальних ресурсів переможцями не могли цому завадити. Бо саме головне специфічнч знання та система керування напрацьована віками залишалася у головах німців. А матеріальні збитки швидко відновлювалися, бо це не головна цінність. Це як Осот можна знищувати верхи яки ми бачимо, але головне, те що не на поверїні- корінці, залишаються, та досить швидко відновлюють верхи.

0

Поделиться сообщением

#113613 Опубликовано: (изменено)

15 минут назад, 3121 сказал:

А причём тут возраст, вообще?

Просто исторически так получилось, что те кому сейчас за 50 стали жертвами бездарной общественной системы , и у них теперь увечие -  перелом головного мозга, что и есть "синдром исполнителей после 50 лет".Просто родились они в такое время.

Хочу ще зауважити, що те прощо я кажу е річчю нематеріальною, її неможливо вкарасти у володаря. Можна тільки зкопіювати. Тому, наприклад Німетчина, дуже шіидко відновлювалася після першої, та другої Свіових війн, хоча терпіла у них поразку військову. І усі грабунки матеріальних ресурсів переможцями не могли цому завадити. Бо саме головне специфічні знання та система керування, напрацьована віками, залишалася у головах німців. А матеріальні збитки швидко відновлювалися, бо це не головна цінність. Це як Осот можна знищувати верхи, яки ми бачимо, але головне, те що не на поверїні- корінці, залишаються, та досить швидко відновлюють верхи.

1

Поделиться сообщением

@Stebium1 ну це нормально. От я дивлюсь у друга на фірмі за 4 роки пройшло мабуть 60 людей, при колективі від 5 до 15 осіб. 

Пару разів робітники просто не приходили більше на роботу і друг сідав за інструменти і сам робив замовлення.

0

Поделиться сообщением

47 минут назад, Stebium1 сказал:

Эт я к чему господа молодые, а Вы можете сделать работу без брака? А оплатить такую работу включая оборудование? А правильно подать техзадание?

....

Критиковать легко, а вы сами делайте придерживаясь лозунга ДМ и начинайте с себя любимых.

Может на этой ноте и закроем эту чудесную тему...

0

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.