svarnoy12

Вопрос по тиг аппарату Resonance TT 200 DC

8 повідомлень у цій темі

Собственно приобрел этот девайс с рук соответственно без инструкции. Вроде варит неплохо но никак не пойму где пульс отключить и где его (пульса) частоту регулировать:(

IMG_20180520_102046.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А як заходите в меню на дисплеї? Скорше за все на вашому фото зараз видно параметр спаду струму, який дорівнює 0,2 секунди. Відповідно циклограми параметри імпульсного режиму зварювання налаштовуються показниками ct? i, nf it циклограми. Заходите в меню і відключаєте імпульсний режим. Не знаю, як саме це робиться на конкретно вашому апараті, але логічно припустити, що можливо параметри виставляються на 0.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, з тим що написано на діаграмі я розібрався. Імпульсний режим повинен відключатись якось простіше, ct та  It показують відсоток участі струму імпульсу і базового струму відповідно.В меню заходжу лівою парою кнопок, правою регулюється обраний параметр. Нажаль цей апарат не подібний до фабричних тому тут потрібна інструкція саме від нього

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Логічно припустити, що відключення відбувається або натисканням і більш тривалим утримуванням кнопки, або одночасним натисканням зразу двох кнопок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, можливо треба тиснути одночасно дві кнопки ,але які і в якому пункті меню - загадка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Велике прохання до власників "жовтяків" цієї моделі, якщо не важко,скиньте мені скан або фото інструкції. Ці апарати досі виготовляють у Львові але вже модель інша з двома кнопками і рідкокристалічним екраном

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, svarnoy12 написав:

Ці апарати досі виготовляють у Львові але вже модель інша з двома кнопками і рідкокристалічним екраном

А чому напряму не зв'яжитесь з виробниками?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не маю їх номера, знаю лише що виготовляли їх десь на Левандівці

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку