UR3UB

Дали на сдачу

31 повідомлення у цій темі

1 година назад, kostya1023 написав:

Одного не пойму, что эти монеты дадут? Чем они лучше бумажных денег?

 

На порядок довше ходять в обігу. В Європі теж так. Але за якість чеканки і за історичну недолугість - голові Казначейства в табель (чи табло) - "НЕ УД!". Бо це перш за все зневага до населення країни, до культурної спадщини. Цім казначеям виходить "фіолетово", як буде виглядати монета країни, яку вони преставляють, через 10-15 років!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я от теж не розумію, що поганого в невеликому розмірі? Тим-паче дві гривні трохи більші за одну, і мають більшу товщину. 5 та 10 ще більші.

І я абсолютно згоден, нам же її в кишенях носити. То краще, що вони невеликі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Curandero написав:

По матеріалу нічого не скажу, побачимо як це носитиметься. Але той клятий табачниківсько-москальський бородач, якого вони видають за Ярослава Мудрого мене реально бісить, скільки вже це обговорювалось, але вони таки відчеканили ту вбогість...

 

Це точно! Підтримую на всі сто. Бо історикі, навіть, які свого часу противились спаплюженню фактів (і зовнішності теж) получили "на горіха" "по самі ... вінця". Іхні дослідження зовнішності обмальовували цих історичних постатей зовсім по-іншому. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Tramp написав:

то у мене виникає питання: чому бракує клепки поставити висічний автомат і робити шайби власного виробництва і забезпечувати робочі місця?

 

Де в казначействі? Хто має займатись виготовленням шайбойобок? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Curandero сказал:

Про монетки на шайби то я теж такі шайби виготовляв, але зараз якось соромно. Після слів Сергія Вікторовича з окупованої Макіївки на старому чіпі(хто пам'ятає такого) в 14-му, чи 15-му році, що "тепер з огляду на останні події він би такого більше не робив" і сам задумався, це таки неповага до своєї валюти, однієї з ознак держави...

Неповага вибирати  нелюдів у владу(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тему прикрию.Не порушуємо  П.1.2. Правил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку