aleksey vlad

ТВ 4 продать или оставить

23 повідомлення у цій темі

Зимой пока работы было мало заморочились с тв 4 под заказ мелочевки. Заморочились конкретно привели состояние в идеал. Летом как обычно работы меньше и мелочевки почти нет. И глобальный вопрос продать или оставить станок на будущее. Продавать дешево не хотчется так как вложения немаленькие.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оцените свои вложения и поставьте станок на продажу. Пока он продается, может изменится ситуация с заказами, а если продастся, то Вы ничего не потеряете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

всі твш лайно як би його не вилизувати . мертвонароджені.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, ALTOS сказал:

всі твш лайно як би його не вилизувати . мертвонароджені.

Извините не соглашусь для мелочи диаметром до20мм милое дело со смешными затратами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, ALTOS сказал:

всі твш лайно як би його не врлизувати . мертвонароджені.

Да ладно))))) у меня когдато в цехе точной механики тв стояли. На большенство приборов КИП те что били японские 70-х годов на них запчасти делали. Так что не надо на тв. Потенциал у них есть. И не станок красит токаря, а токарь станок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, если есть возможность, ищите лучше на него работу. 

Дорого его не продадите. В хорошем состоянии (я о состоянии, а не о покраске) не найдёте. Плюс, уверен, к нему имеется вагон оснастки. 

Продав станок, потеряете средство производства. Весьма и весьма эффективное в некоторых ситуациях. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 41292 написав:

И не станок красит токаря, а токарь станок.

 

І чому він його красить?... Бо на ньому працювати неможливо, от і фарбує )))

 

 

 

ЖАРТ )

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, aleksey vlad написав:

Зимой пока работы было мало заморочились с тв 4 под заказ мелочевки. Заморочились конкретно привели состояние в идеал. Летом как обычно работы меньше и мелочевки почти нет. И глобальный вопрос продать или оставить станок на будущее. Продавать дешево не хотчется так как вложения немаленькие.

 

Ну раз вивели стан в ідеал, то звісно треба бігом продати. Тим більше роботи на нього немає зараз... А на початок зими, коли почне з"являтись дріб"язкова робота, знов купите ТВ4 і до кінця зими приведете і його в ідеальний стан, можливо встигнете навіть трохи замовлень на ньому поробити, доки літня "відлига" знов не настане.... Далі і наступного можна продавати...

 

...П.С. Я думаю, Ви зрозуміли, що це жарт з підтекстом. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Ігрек сказал:

 

Ну раз вивели стан в ідеал, то звісно треба бігом продати. Тим більше роботи на нього немає зараз... А на початок зими, коли почне з"являтись дріб"язкова робота, знов купите ТВ4 і до кінця зими приведете і його в ідеальний стан, можливо встигнете навіть трохи замовлень на ньому поробити, доки літня "відлига" знов не настане.... Далі і наступного можна продавати...

 

...П.С. Я думаю, Ви зрозуміли, що це жарт з підтекстом. 

 

 

Конечно зрозумили только доводить тв неблагодарная и кропотливая работа которая наверное никогда не окупится. Мороки реально больше чем с 16к20 и им подобным .

А про стоимость оригинальных запчастей лучше промолчать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aleksey vlad написав:

Конечно зрозумили только доводить тв неблагодарная и кропотливая работа которая наверное никогда не окупится. Мороки реально больше чем с 16к20 и им подобным .

А про стоимость оригинальных запчастей лучше промолчать.

 

Ну от, Ви відповіли на своє перше запитання. Я теж згоден з Вами - хай стоїть в Вашому господарстві як підстраховочний чи додатковий мілкий. Вкладену в нього працю для доведення до ідеального стану ніхто зроду не оцінить, а на підвищену ціну (в разі продажу його) будуть лише "фиркати і плюватись" на кшталт: "ти що з ума зішов , лупиш таку ціну...".  Ну і в такому дусі наслужаєтесь "дряні", що і не захочиться взагалі продавати. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене є два токарних: - малий, ТВ-6М і більший, -  ИТ-1М.  То в повсякденній практиці десь на 90% своїх потреб я користуюсь саме ТВ-шкою, звичайно, після суттєвої модернізації і ремонту, без яких цей верстат, вважаю, практично був мертвим від народження, хоча я купував його в заводській упаковці абсолютно незайманим і був через те (-наївний і недосвідчений) упевнений в ньому на всі 100%, але, як виявилось, насправді він лише міг слугувати красивим експонатом для споглядання.

Змінено користувачем Кіт.Сірко
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

твш подібні до побитого відра зі вживаними цв"яхами. все можливо підлаштувати. буде рівне фарбоване відро та вирівняні цв"яхи - все. працювати на ньому нема ні якого задоволення. на гарному тв-16 працювати приємно . твш  використовую для ,, обдирочних ,, робіт та чавуну - він так і лишився відром з цв"яхами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ALTOS сказал:

твш подібні до побитого відра зі вживаними цв"яхами.

Ось моє відро), як на мене, то там лише один серйозний недолік, - геть невдала конструкція шпінделя, все інше - то "майстерність" виробника.

IMG_4066.JPG

TB-4_tabl_rezb.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aleksey vlad можно и продать, если считаете, что Вам не нужен. У него есть свои плюсы и минусы. Для небольшого гаража и эпизодических работ в самый раз.

 

Только свою работу и вложения ценить нужно. Много развелось любителей халявы. Будут говорить, что станок плохой и очень дорого. Дорого - возьмите дешево с металлолома, еще встречаются, приведите хотя бы в рабочее состояние. Потом можно оценить затраты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, aleksey vlad сказал:

Продавать дешево не хотчется так как вложения немаленькие.

Так в чем проблема?-продавайте дорого,можете даже очень дорого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іван Ігнатович , з Вашим вмінням з шматка заліза зробиться файний верстат. таких як Ви одиниці. справа в доцільності ,,мадзахізма,, з цими верстатами. прикласти руки є сенс до чогось більш цікавого.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ALTOS Мороки, що з ТВ4/6 що з ТВ16 однаково, але в бiльшого i можливостi бiльшi.

А Shaublin-iв, де ж на всiх набрать?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для понимания обьекта обсуждения добавлю фото.

20180613_091534.jpg

20180613_091614.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оценить станок по фотке -это как лизнуть сахар через стекло.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Cracker сказал:

Оценить станок по фотке -это как лизнуть сахар через стекло.

Полностью оценить по фото тяжело надо щупать. Но общее впечатление получить можно. На этом звере станина суппорта и тд без выработки резцедержатель каленый. задняя бабка расточена  притерта и вставлена новая пиноль. винты валы шестерни все родные без износа.Подкладок наделок и т.п. нет нигде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Он зелёный, продать будет сложно. Смени окрас на металлик, хотя сегодня покупательские настроения такие, что лучше оставь себе. :P

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А зачем ведерко с маслом под станком?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Grif сказал:

А зачем ведерко с маслом под станком?

масло меняли да так и осталось. его к фотосесии никто не готовил  поэтому как есть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку