стани

Є зламана ЗБ від невідомого імпортного токарного, потрібна ЗБ від Удг-Д- 250

6 повідомлень у цій темі

Доброго часу, майже все сказано в заголовку теми. Придбав для обдирки старий станок 1615, на ньому не було рідної бабки, попередній хазяїн прилаштував цю, явно не від наших станків Пишу зламана, бо зрізана одна частина упору в призму станини і збоку насверлено отворів для кріплення іншої деталі з призмою. Піноль ходить плавно, відчутний люфт присутній при повному вильоті, при невеликому вильоті не відчувається, індикатором не міряв. В пінолі є задири від повороту сверла, відчуваються пальцем, але конус КМ 3 заклинюється нормально, виштовхувач працює, зажим пінолі також. Висота центру приблизно 160- 165мм, в залежності від чого міряти. На станок практично прилаштував зб від 1а616, ця бабка не потрібна. На станку бракує декількох шестерень, є фрезерний і УДГ-Д-250, хочу зробити шестерні сам ( цікаво, та й практика не завадить), але немає зб від даної ділильної головки. Для початку попробую обмін, може, кому потрібне таке чудо, для реставрації або переробки далі, гірше їй мабуть вже не буде...

DSC04323.JPG

DSC04324.JPG

DSC04325.JPG

DSC04326.JPG

DSC04327.JPG

DSC04328.JPG

DSC04329.JPG

DSC04330.JPG

DSC04331.JPG

DSC04332.JPG

DSC04333.JPG

DSC04334.JPG

DSC04335.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Сколько будет стоить если купить?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, по ціні орієнтовно близько 950- 1000грн, щоб придбати потрібну мені деталь, для того і виставив на обмін, а не на продажу, може в кого є те, що шукаю... 

Змінено користувачем стани
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скільки від центру до підошви? Потрібен донор на раритет. Уже дві ЗБ для нього придбав, та ця більш в стилі.

Є шестерні від 1А616, також якісь вали, можливо підійдуть. Все купував нове, але з часом тріхи порижіли. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив нові фото, на столі строгального станка, з рулеткою. Висота до центра( якщо я правильно заміряв) 155 мм... За пропозицію із шестернями дякую, але від 1а616 шестерні не підійдуть, вже перевіряв, також є деякі станочні запчастини, та і шестерень мені потрібно близько десятка, включно з шестернями гітари. Хотілось би спробувати зробити їх самому, інакше навіщо було купляти станки, і не освоїти ( або хоча б спробувати освоїти)  їхні можливості... Тому і шукаю задню бабку від УДГ... DSC04356.JPG

DSC04354.JPG

DSC04353.JPG

DSC04357.JPG

 

DSC04358.JPG

Змінено користувачем стани
повторне фото
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тему можна вважати закритою, бабка переміщена на продаж в Барахолку. Не можу знайти як закрити тему, якщо модератори зможуть, хай закриють її від нових повідомлень

Змінено користувачем стани
Не можу знайти, як закрити тему.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку