санджо

прийму в подарунок

7 повідомлень у цій темі

привіт шановні форумчани! Я  на форумі новачок, не тільки на форумі а і в металообробкі також, не зовсім звісно новачок маю електроинструмент деякі прилади але не так багато  ,дуже багато не вистачае, на даний момент в пошуках токарного станка 1а616 за адекватну ціну , але до станка потрібно багато оснастки якої я геть немаю ,та литератури,мануалів, вимірювального інструменту :( і коштів також в край невистачає на їх придбання.  тому прошу відгукнутись можливо в когось є щось зайве що не в пригоді,(різці,фрези,сверла,оправки,різні пристосування,література,матеріали ,вимірювальні інструменти) буду дуже радий прийняти в подарунок. Заздалегідь вдячний . з повагою Олександр

Змінено користувачем санджо
забрано название обленерго. на всякий.
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так сначала нужно станок купить,а потом к нему оснастку искать,т.к конуса то разные у всех станков, смысл собирать оснастку например с конусами КМ 4 КМ5 , а вам попадётся станок с конусом задней бабки КМ2 КМ3

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня есть книга - справочник, если нужно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кинь адрес в личку.поскребу кой чего по сусекам.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, kuwalda1968 сказал:

кинь адрес в личку.поскребу кой чего по сусекам.

зкидаю! дякую за допомогу!

 

8 часов назад, гера сказал:

так сначала нужно станок купить,а потом к нему оснастку искать,т.к конуса то разные у всех станков, смысл собирать оснастку например с конусами КМ 4 КМ5 , а вам попадётся станок с конусом задней бабки КМ2 КМ3

згоден з вами! але цю оснастку можна буде виміняти на потрібну або на крайній випадок проточити під свої потреби! ну і також у мене є мрія купити собі фрезер НГФ а краще 625 ну це пока недосяжна мрія, але я думаю що років так через 5-10 можливо збудиця!

да  Шановні форумчани неподумайте що я якийсь барига, я дійсно просю для свого використання в домашніх умовах!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

адресу написав відпишіця чи отримали! ДЯКУЮ!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У знакомого продается 1а616 стан непоганий якщо треба можу сфотографувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку