bogdan1983

Допоможіть з конусом

19 повідомлень у цій темі

Потрібно реставрувати посадку шківа на генераторі. Параметри конуса на валу: довжина-144,5           більший діаметр- 16,7       менший-16,25. Питання - на який кут виставити малу продольну подачу? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

КОНУС.PNG

еси поможет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю що поможе. Цікава програмка, не підкажете де знайти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Где-то неточность, ибо получается угол 0,08921481° либо 0°5'21" что соответствует конусности 1:321...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, Mister сказал:

Где-то неточность, ибо получается угол 0,08921481° либо 0°5'21" что соответствует конусности 1:321...

Ну як штангелем поміряв так і написав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не подобається чомусь мені та конусність, на довжину 144... на таку довжину з таким кутом те що туди сяде - сяде намертво. То не вироблено так часом?  або там імперська система вимірювання в дюймах?

16,669 - 21/32"

16,272 - 41/64"

144,462 -  11/16"

 - найближчий стандартний конус 0°55' або 1:30

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, bogdan1983 сказал:

Ну як штангелем поміряв так і написав

Так дуже складно розрахувати. Краще обкатайте центрошукачем, а потім точіть. Якщо не має можливості обкатати , виставляйте приблизно по розрахункам а потім пдганяйте по зворотній частині. Дость нудно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, 33vic сказал:

Так дуже складно розрахувати. Краще обкатайте центрошукачем, а потім точіть. Якщо не має можливості обкатати , виставляйте приблизно по розрахункам а потім пдганяйте по зворотній частині. Дость нудно.

Вже зробив. На око виставив, потім після кожного проходу вала вставляв і підкориговував, вийшло досить непогано. Гайка шківа затисне та й сидідиме, тільки аби підтягнути гайку не забув

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, shed1 сказал:

Не подобається чомусь мені та конусність, на довжину 144... на таку довжину з таким кутом те що туди сяде - сяде намертво. То не вироблено так часом?  або там імперська система вимірювання в дюймах?

Трохи було вироблено, бо деякий час генератор з розтелепаним шківом працював, генератор з китайського седана

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bogdan1983 написав:

бо деякий час генератор з розтелепаним шківом працював, генератор з китайського седана

 

А не має бажання переточити того якоря генератора під звичну посадку. Здається навіть простіше розвердлити потім шківа і провтулити під новостворену циліндричну посадку. В нормальних виробників зазвичай 14мм, буває 16мм циліндричних. 

 Китайці як завжди в свому репертуарі ) 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось тут є багато по конусам (собі звідси вже таблиці накопіював і заламінував в майстерню) https://alexfl.pro/drawing/drawing_konus.html

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ігрек сказал:

 

А не має бажання переточити того якоря генератора під звичну посадку. Здається навіть простіше розвердлити потім шківа і провтулити під новостворену циліндричну посадку. В нормальних виробників зазвичай 14мм, буває 16мм циліндричних. 

 Китайці як завжди в свому репертуарі ) 

 

Та я думав, але то пази під шпонку треба фрезерувати, можна в різцетримач вала вставити та фрези такої малої нема. То я не собі робив, знайомий вчора приніс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Ігрек сказал:

розвердлити потім шківа і провтулити

Я напівавтоматом наварював, шків стальний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bogdan1983 написав:

під шпонку

 

Шпонку?! А що за двигло стоїть на тому китайцю?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Ігрек сказал:

 

Шпонку?! А що за двигло стоїть на тому китайцю?

Газ-бензин 1,6 л

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні в одному німцю, французу, япошці,... на двигунах до 4-4,5 літри шпонки не ставлять. Тобто, зажим по торцьовим переходам діаметрів+ прилягання шківа забезпечують утримання від крутящого моменту і восьмикотлових двигунів. Китайці, як мені відомо, зазвичай 1,5л. в 65 коників - це "дитячий лепіт". Якщо шківа вже понаварювали, то розсверлювать не вздумайте - центра не доб"єтесь. Тільки в токарному.  Якір теж в токарному. 

, bogdan1983 написав:

Газ-бензин 1,6 л

Поки писав, - випередили.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Десь мій попередній вже неробочий "генич" валяється, якщо цікаво, то можу зафоткати це місце в послідовності прилягань "того до того.."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Ігрек сказал:

Десь мій попередній вже неробочий "генич" валяється, якщо цікаво, то можу зафоткати це місце в послідовності прилягань "того до того.."

сфоткайте. Все робив на тв-16

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, bogdan1983 сказал:

Вже зробив. На око виставив, потім після кожного проходу вала вставляв і підкориговував, вийшло досить непогано. Гайка шківа затисне та й сидідиме, тільки аби підтягнути гайку не забув

Ну і добре! Це ж  не масове вирибництво, один чи два/три рази можна і погратись .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку