proekt

Де шукати аутсорсерів "Arduino" ?

2 повідомлення у цій темі

І питання, і оголошення одночасно.

Маю гору, в сумі то низькобюджетових проектів, в міру простої автоматики для модернізації різного обладнання.
Заміна старих релейних схем на контроллери, збір інформації, контроль доступу, вимірювання (data logging) і т.п.

Хотів би знайти людину (може декілька) що би допомагали (вірніше співпрацювали) в тих проектах.

Кого потребую - тих хто в стані програмувати, конструювати пристрої на Arduino, Raspberry, ESP, NodeMCU і т.п.... Також в гру входять бюджетні PLC...

Не бачу обмежень по локалізації, віку, статі, досвіду, професії і т.п. В кожному конкретному випадку спробував би домовитись.
Потрібно тільки бажання і доброзичливого ставлення.

Скоріш за все не шукаю тих хто вже "дорого себе цінить"... Чи справедливо цінить, чи ні - боюсь не домовимось :)

Як я собі бачу подібну співпрацю:

1. Я пробую створити ТЗ
2. Разом корегуємо ТЗ (Оскільки мабуть не існує, стандарту ТЗ, також різні можливості і т.п.)
3. Орієнтовно оцінюємо ціну і "режим" оплати
4. Робите прототип. Якщо є потреба в якихось специфічних компонентах (наприклад якийсь специфічний датчик)- я надсилаю (позичаю Вам), чи     оплачую.  Тобто Arduino UNO я не купую :)  Виходимо з гіпотези, що той хто візьметься за подібну роботу має ДОБРИЙ набір елементів для початку.
5. Демоструєте, що прототип має шанс на життя... :)  ЦЕ КЛЮЧОВИЙ момент, принаймні на початку співпраці!
6. Отримуєте гроші - надсилаєте мені проект.
7. Якщо потрібна додаткова підтримка "продукту" чи модернізація - працюємо далі...
8. При бажанні починаємо наступний проект

 

П.С. Пропозиція для продвинутих аматорів, що хочуть підзаробити на своєму хоббі, для студентів що вже вважають себе дуже розумними, але ще ніхто не спішить за то заплати і т.п. ОДНОЗНАЧНО не для тих хто вміє тільки залити в Малинку скетч для мигання LEDом :)
П.П.С. Оскільки то курилка, то охоче послухаю пропозиції, поради, критику і т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку