Куляста_Блискавка

Кулінарна тема, або ""майстри на кухні"".

114 повідомлення у цій темі

Все, я побіг на кухню, а ну вас!:0abd59a:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рецепт плову класний треба буде попробувать бо роблю зовсім не так, чи трохи не так...))) а ле компоненти майже такі. Єдине шо хотів би добавити спеціями і приправами не треба сильно "уалікатися"

Добре хоть не голодний був коли читав якраз дегустував наполегливо домашню сировялену ковбаску)

Изображение 028.jpg

Изображение 027.jpg

Змінено користувачем Nikolasfox
Фото
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Теж кортить щось про їжу накняпати. Так ось: почав житній хліб пекти. Дешево і ситно. (Борошно у нас по 6 грив./кг.) Додаю кмін і соняшникове насіння для смаку. Ще трошки олії і солі. Закваску роблю з того ж борошна. От і усе. Якщо цікаво, напишу докладніше, хоч у і-неті все це є.

DSC00031.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, vlad69 сказал:

Лучший рис для плова- девзира.(цена неприличная) .

пробывал я ту девзиру с бараниной! теперь ничего другого есть немогу.. присылали из узбекистана....

пробывал пару раз тут покупать на рынке подделка, крашеная (один листочек инжирового дерева)! Да и басмати подделки начали продавать, на рынке возле дома покупаем... народ начал возмущатся... продавщица увидела жену сказала, что новый рис уже завезли теперь хороший..

Люминь не то ибо на таком объеме не держит тепло равномерно...

Начал тут вникать в казан чугунный, читаю потихоньку, как нанести покрытие правильное, и мыть правильно, чтобы покрытие осталось.... а мы дома оказывается скока чугунных сковородок напортили...

Хороший казан толстостенный очень дорогой блин для меня сейчас... думаю мож отлить себе? "модель" для формы сделаю сам, станок есть...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А мне девзира незашла, пробовал несколько раз, вроде не подделка, но чего-то особенного незаметил.

 

Тоже любитель аутуинтичного плова, мой плов начинается из курдюка ) основной ингредиент - баранина, рис обычно беру либо "Крымский" либо "Китайский" проверенные, басмати тоже норм, правильный басмати можно заказать у индусов в онлайн шопах.

 

Процесс описывать небуду, уже выше описывали, я готовлю немного не так, например, считаю, что лук нужно ложить после того как мясо обжарится и лучше даже жарить его вытащив мясо,. и т.д. но нужно понимать, что есть 2 самых холиварных блюда это борщ и плов, поэтому как лучше каждый пусть решает сам )

 

 

 

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17_big_new.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, softm сказал:

ИМХО  алюминий очень даже классный материал для готовки

Позвольте с Вами категорически не согласиться.Весь цивилизованный мир уже давно отказался от алюминия на кухне.

Более того,он уже отказался от посуды с тефлоновым покрытием.

Или нержавейка или чугун. У алюминия и чугуна совершенно разный коэффициент теплопроводности. 

В этом и есть секрет большой популярности чугунной посуды.

Да и  экологичность алюминия  при контакте с пищей можно вообще не обсуждать.

С уважением.

5 часов назад, Ganch_er сказал:

пробывал я ту девзиру с бараниной!

Очень правильный выбор! Если есть возможность купить баранину(не только на плов) берите,не пожалеете.

Курдючное сало тоже берите,для плова ,это незаменимая вещь.

Касаемо риса для плова,всегда использую басмати,с остальными видами получается не плов а рисовая каша. В магазинах басмати отстой,совершенно не то. Беру на базарах или ярмарках индийский,расфасован в 5-ти килограмовые мешки. Вот это оно.

Я давно отказался от свинины и курятины,ввиду их перенасыщености гормональными препаратами.

Или говядина,или баранина. Но баранина по вкусовым качествам у меня на первом месте.

Если есть возможность отлить казан,конечно попробуйте. Главное требование к казану- это очень хорошая чистота внутренней поверхности и идеальная сфера внутри.Или близкая к идеальной. Даже если не нанесете эмаль,ничего страшного, расскажу как правильно его запустить в эксплуатацию. Ржаветь не будет.

Удачи!!!

Змінено користувачем vlad69
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, Nick.Mih. написав:

. От і усе. Якщо цікаво,

Теж сам печу хліб. Цікаво. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Касаемо риса для плова,всегда использую басмати,с остальными видами получается не плов а рисовая каша.

Это слишком категоричное заявление +) 

Кашой он становится из-за крохмала в рисе и при ошибках в рецептуре, промывать нужно пока вода не станет чистой.

Басмати же не похож на идеализируемую девзиру, правда? Басмати бывает много видов, все по разному играют в плове. Например, полумесяц слишком воздушный получается, а есть сорт толстый и длинный басмати, вот он неплох, но обычно пропаренный, сомневаюсь, что это плюс, пропаренный рис не имеет такого насыщенного вкуса.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Пока у  вас там жарится, варится и парится, подумайте на чем пожарить котлеты из этого фарша :D

 

12741398.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, vlad69 сказал:

Если есть возможность отлить казан,конечно попробуйте. Главное требование к казану- это очень хорошая чистота внутренней поверхности и идеальная сфера внутри.Или близкая к идеальной. Даже если не нанесете эмаль,ничего страшного, расскажу как правильно его запустить в эксплуатацию. Ржаветь не будет.

возможности отлить нету, поищу кого нить, литеек хватает... вроде... не-не без эмали- то перебор уже... я имел ввиду покрытия из масла, типа обжиг, пока тока начал вникать..

 на работе много времени нахожусь часто готовлю, на быструю руку, в цеху маленькая кухня есть..

я вот тоже плов украинский забабахал.. зирвак в сковородке приготовил и туда гречки стакан! Гречка цеж наше... а рис то таке....

 За столом:

- Коханий я тебе так люблю, так люблю, що аж у грудях пече!

- Дурна! вийми цицьку з борщу!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є ще така тема як швидкій розсипчастий соковитий рис з овочами без м'яса в мультиварці.

Час приготування 1 година. 

В чому переваги?

1. Швидко

2. Зменьшена ваша участь, бо мультиварка.

3. Не треба газу, лише 220 Вольт.

4. Дуже зручно приготувати на роботі (в майстерні).

5. Свіжа страва на обід чи вечерю.

6. Легка для шлунку.

 

Японці їдять рис тричі на день. Але в них є правило 40 хвилин: свіжа страва придатна для вживання лише протягом 40 хвилин після ї приготування. Після 40 хвилин страва вважається зіпсутою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мы так развлекаемся,каждое воскресенье и нас что-то готовится на огне.

23380068_1997538277158885_986674867393184091_n.jpg

30265170_2068515270061185_9082860953405489152_n.jpg

31113909_2075378619374850_6360913476671504384_n.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 41292 написав:

.

Бачу п'єте безалкогольне пиво. Спробуйте Bud ((Пользователь настолько умный, что экспертно может утверждать что его информация не является рекламой)!). Етикетка сіра з чорними написами. Дуже смачне

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, Ganch_er написав:

думаю мож отлить себе?

 

Нормальный чугунный казан вменяемого объема стоит до тысячи грн.

Неужели отлить обойдется дешевле?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сирний суп.

Інгредієнти:

- картопля х2

- морква х1

- цибуля х1

- сир янтар грам 200 (або плавлені сирки, але з ними гірше)

- копчені ковбаски по типу мисливських (4-6шт, залежно від розміру)

- або шампіньйони, або квасоля (продається в баночках, без томату). Обидва варіанти дуже смачні.

 

Ставимо воду в каструлі, кидаємо картоплю.

Паралельно готуємо "зажарку". Стандартно.

Коли вода закипить - додаємо "зажарку".

* Якщо вирішили варити з шампіньйами - додавайте їх в цей момент, порізані пластинками в 2-5мм.

Тут можна додати попередньо сіль та перець за смаком.

Хвилин 10 покипить - додавайте сир янтар, бажано потроху, і перемішуючи, щоб швидше розчинився.

!!! Тут важливо зменшити вогонь, та привідкрити кришку, бо сир янтар швидко вспінюється та "збігає". Зауважте це також тоді, коли будете повторно гріти суп.

*Якщо готуєте з плавленими сирками - додавайте їх після "зажарки", вони розчиняються довше ніж янтар.

*Якщо готуєте з квасолею - додавайте її через хвилин 5 після сиру янтар.

Пройде 5-10 хвилин, і коли овочі майже готові - додаємо ковбаски, порізані шматками по 10мм (допуск +0,02 -0,01).

Тут же куштуємо, перевіряємо на сіль та перець. Якщо бракує - додаємо.

Ще хвилин 5, і якщо всі овочі готові - вимикаємо, і їмо. Якщо картопля трохи розвврилася - це навіть добре.

 

Готуємо його часто, він простий, але дуже наваристий, при цьому легкий. Готуємо його також в казанку на мангалі, чи на маївках.

 

 

Хочу додати. Якщо хтось щось приготує за нашими рецептами - пишіть, нам всім буде приємно

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Karmadon сказал:

Нормальный чугунный казан вменяемого объема стоит до тысячи грн.

Неужели отлить обойдется дешевле?

на 12 л ситон делает стенку 4мм, а нада 9мм и он стоит тогда 2200 + плюс хочется "позаливать" чего нить...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Володимир Фещук сказал:

Ставимо воду в каструлі

Воды-то сколько? А то я уже проголодался :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ganch_er написав:

хочется "позаливать" чего нить...

 

Вашу бы энергию да в более полезных целях:

Лить казаны это уныло, а вот заготовок для хороших тисков... это сколько же чипмейкеров было бы вам благодарно, в пределах разумного :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цей рецепт на 4-5 літрів супу)))

Готується легко. І зазвичай залишається в меню людей назавжди. Смачного

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Воды-то сколько? А то я уже проголодался :)

 Та как на обычный суп. Грибы не обязательно, прикол в том, что суп с плавленным сырком (янтарь то для гурманов :) ) сам по себе имеет грибной привкус.

 

 Но то такое, я одно не могу понять, мужики, нафига вам железяки? 

Имея такой кулинарный талант я бы как сыр в масле катался. :)

Респект мужики!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

І зазвичай залишається в меню людей назавжди.

 

Добра страва.

Два рази на місяць ми таке готуємо, тільки без ковбаси.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Aluma написав:

 Та как на обычный суп. Грибы не обязательно, прикол в том, что суп с плавленным сырком (янтарь то для гурманов :) ) сам по себе имеет грибной привкус.

 

 Но то такое, я одно не могу понять, мужики, нафига вам железяки? 

Имея такой кулинарный талант я бы как сыр в масле катался. :)

Респект мужики!

Спочатку готував з сирків. Недавно перейшов на янтар, бо він швидше і легше розчиняється (якось кілька разів сирки навіть не повністю розчинилися, не знаю з чого їх роблять). І янтар більше розчиняється, роблячи саму юшку дуже насиченою. Чесно, з ним краще

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Добра страва.

Два рази на місяць ми таке готуємо, тільки без ковбаси.

Я мав на увазі не ковбасу, а мисливські ковбаски. Ця пікантна солонувата копченість дуже добре поєднується з вершковим смаком самої юшки.

І якось прийшла мені ідея замість шампіньйонів додати квасолю (напівфабрикат в банці). Квасоля зварилася, стала м'ягенькою, додала трохи густоти і наваристості в юшку. Дуже сподобалося

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир Фещук написав:

Я мав на увазі не ковбасу, а мисливські ковбаски.

 

Так це ж та ж сама ковбасса, тільки тоненька :)

 

, Володимир Фещук написав:

Ця пікантна солонувата копченість дуже добре поєднується з вершковим смаком самої юшки.

 

Мисливськи ковбаски мають доволі яскравий аромат копчення, чи не буде він превалірувати над ніжним ароматом вершкового сиру?

------------

Як же скучив я за баношом! У Львові вже більше року не був, а та сама бринза у нас не продається :(

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Так це ж та ж сама ковбасса, тільки тоненька :)

 

 

Мисливськи ковбаски мають доволі яскравий аромат копчення, чи не буде він превалірувати над ніжним ароматом вершкового сиру?

------------

Як же скучив я за баношом! У Львові вже більше року не був, а та сама бринза у нас не продається :(

 

Ні, воно не заважає взагалі. Я даю ковбасок не настільки багато, щоб вони заважали. Смак супу лишається таким самим по суті, просто коли в ложку трапляється шматочок ковбаси - то це ще як невеличкий копчений бонус. Зжував, і все, далі смакуєш вершкову юшку.

Але це не принципово їх додавати.

Коли я вперше почув цей рецепт від свого товариша (він тоді трохи бідував), то суп був такий: два літри води, трохи зажарки, картоплина, 1-2 сирки.

Доречі, квасоля навпаки посилює вершковий смак.

 

Про бринзу. Бувало на ринках зустрічали, люди робили самі, дуже схожа до тієї самої бринзи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку