kolyakm

Двигатель 2,12кВт 5,8А 950 об. + частотник 2,2кВт 3ф 5,9А

5 повідомлень у цій темі

Вийшла в мене от така проблема, прикупив пару неділь назад частотний перетворювач Siemens Micromaster 420 380В. 2.2 кВт 5,9А. Використати його за задуманим призначенням поки немає можливості, але провірити під нагрузкою захотілось. Ходив по гаражу і думав чим би його нагрузити. Згадав що на компрессорі 2-х швидкісний двигун стоїть. Глянув на шильд і зрадів, одна з швидкостей 950об. 2,12 кВт 5,8А думаю от і нагрузка знайшлась частотник поганяти.

Підключив, ввів параметри двигуна в частотник. Пробую запускати мотор починає обертатись і зразу зупиняється на частотнику помилка Ф0003 (понижении напряжения питания ниже допустимого уровня) заміряв напругу на вході в ПЧ 400В всі 3 фази +-2В. підчас пуску не просідають. Думаю може січення проводу замале (3*1,2 8м довжини) переніс ПЧ ближче до ел. щита найшов кусок проводу 4*4(мідний 3м) підключаю знову, нічого не змінилось Ф0003. Міряю ланку ДЦ під час винекнення помилки 460В. в стані спокою 560В. вихідний струм під час виникнення помилки 4,6А.  Двигун вдалося запустити тільки тоді коли частоту знизив до 20 гц. та повітря з компрессора повністю спустив.Двигун працює поки вихідний струм нижче 4,6А дальше Ф0003. 

Хто знає може то частотнику кірдик чи то я нагрузку завелику йому даю. 4,6А стає коли в ресивері 4 атмосфера тиску.

5,9А на шильдіку ПЧ можливо то вказаний струм з врахуванням допустимої перегрузки на 150% впродовж 60с.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 У частотника есть параметр "Номинальный ток двигателя", скорее всего показатели занижены от номинальных параметров.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У частотника "зкисла" вхідна ємність, скоріш за все. От при навантаженні напруга після випрямлення і "просідає". Пошукайте в мануалі, можливо він вміє показувати її ємність у відсотках від номіналу. Тож перевірте. Якщо вона менше, ніж 80%, прийдеться ремонтувати. Хоча різниця 460в-560в вже про це говорить. Може ще одне плече випрямляча вигоріле.

В такому стані краще перетворювач не "силуйте" часто, бо він може зовсім образитися. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Випадково наплодив одинакових тем. Обговорення ось тут.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку