Illluminat

Потрібна порада та допомога спеціалістів, токарний по металу чпу

32 повідомлення у цій темі

 

А з сервами що робити по 400 на подачі і 750 на шпіндель буде добре? Я там на початку теми кидав мануал, може хтось хто шарить в настройках подивиться чи підходять вони мені чи шукати інше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@CNC_User може Ви глянете хоть глазком, бо з сервами ніколи справи не мав і навіть не знаю з якого боку до них підходити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Во-первых, еще не встречал китайские стойки, с обратной связью по линейкам/энкодерам. 

Если нужна ОС, то вам подойдет Kflop, MESA/LinuxCNC, MyCNC.
Во-вторых, моторы подбираются под механику. Нужно считать необходимый момент, чтобы двигать ваши оси.

И на вскидку, 750Вт для шпинделя по стали явно мало. Хотя бы 5кВт.

А вообще, всё нужно считать..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Минимум С5.

Посмотрите мою тему. Я тоже эти все вопросы задавал и получал ответы. 

Но мне проще. Я по алюминию. И точность 5 соток с головой. 

Стойку меня отговорили брать. 

Взял мессу. Но оно и правильнее так как больше возможностей. 

А переднюю бабку поднимать будете? Или проходит по размеру ваших задач?

1 киловатт движок для стали мало с прямым приводом. У меня на токарном с прямым приводом 2.2кВт. то по стали как бы тянет. Но это кратковременные работы.  Но думаю если бы работал по стали, то поменял бы на более мощный. Или через редукцию. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://unitech.com.ua/shvp-vint-tbi-motion/

Брал себе тут. Очень ответственная кантора. Были проблемы с ровностью винта. Поменяли без проблем. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

убирайте люфти, ставте с7 з 2 гайками, компенсуйте неточності програмою, коректуючи відповідні строки...

не знадобляться вам лінійки 99%, особливо на цій станині і з родним шпінделем

Змінено користувачем aegis
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да и вообще не очень удачный выбор для стали до 80мм этот станок. Ща на работе посмотрел его. Покрутил, ну игрушечный он. Для цветных металлов пойдет. Но сталь на нем грызть это через чур мое мнение. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да ф80 це ближче до іжака

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Передню бабку однозначно піднімати, я задавав питання з приводу товщин полок, які залишаться після шліфовки, чи досить їх товщини під рейсами?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Parxom а ви не питали в них не має шліфованих 5 класу і гайок з натягом, це так для інформації?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще питання до аудиторії, а як же на малих китайських станках працюють колекторні двигуни і 550 і 750Вт і діапазон там від 50 до 2000 об

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

чесно кажучи мені полки не подобаються, особливо довша. покажіть де ставити рельси надумали, бо на краях точно я би не ставив

так і працюють - як може гребти станок так і гребе. лінуєтесь калькулятор відкривати?

88.png

на оберти не дівіться - 3000обертів я задав спеціально щоб вас не вводити в оману. ключовий в данному розрахунку є момент на шпінделі 6,29Нм, такий самий момент має 2кВтний двигун при 3000 обертах, або 1кВтний при 1500...

ви багато питаєте, але самі не робите те що вам пропонують зробити аби розібратися зі станком. наше діло "пхнути" у правильну сторону, а ваше далі копати в потрібному напрямі

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З калькулятором не стикався. Думав робити на краях полок, та й сам бачу залишиться ~ 10мм товщини, думав вже ставити на ветикальних опорах, але тоді розмір між центрами рельс ~80мм от і вагаюсь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

80 то мало.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, згідно з калькулятором, двигуна на 2.2 кВт вистачить через частотник, візьму на 1000 - 1500 об/хв, якщо потрібні будуть вищі оберти підніму частотником

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не вистачить, тому що різці сідають, і сила буде збільшуватися, також сталь може бути в'язка (нержа наприклад), та й різець наприклад відрізний. 

І якщо робити під серійку, то має бути запас. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І якщо частотник ом крутити 1500 обертовий двигун на 3000, то момент буде 0. Якщо не подумати про необхідну напругу на цих обертах.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачте що лізу, практики в ЧПУ будуванні не багато, експлуатації теж, зате люблю всячеські теорії і читав не одну тему про будування станка з підножного матеріалу. Крім того маю 16М05А на литій чавунній тумбі на який навішав серви, і власне ТВ4. Ганяв обидва, уявляю що вони можуть.

, Illluminat написав:

@NSX токарный есть 16б05п, хочу сделать Чпу

гадаю цей станок як база підійде під озвучені вимоги так сяк. Вічно сотку ловити все рівно не вийде, інструмент сідає, температура СОЖі і всього станка коливається, так що при вимозі "всі деталі в сотку" буде багато браку.

ТВ4 як база для ЧПУ для сталі 80 мм ні, ніяк. В нього тупо гнеться станина. А якщо ще й підняти передню бабку, що зробити по любому прийдеться після встановлення рейок ти збільшиш в системі ще один значний важіль.

Я правильно зрозумів? Цей станок не є частиною бізнес-проекту, в нього немає окресленого терміну окупності, як і бюджету на побудову?

Про китайські стійки я думати забув після пригод одного із писак на ру форумі. В нього кнопки були переплутані місцями, неправильні підписи, неправильна електросхема, китайці самі не знали що і як в тій стійці, а заявляли що в них досвід в сфері RnD 15 років :D Кручу станок kflop'om, задоволений як і решта.

aegis дякую за напрямок на калькулятор! Мозок мало не зламав, шукав цю інфу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку