Ужищенко

Де зберігать інструмент?

7 повідомлень у цій темі

Привіт всім любителям заліза , постало пинтання щодо зберіганя інструменту хто що порадить , дасть фото , планую або знайти за адекватну ціну інструментальні шафи або тумби абож виготовлять самому що буде довше , якщо хтось має буду не проти від поради та креслень 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Ужищенко сказал:

Привіт всім любителям заліза , постало пинтання щодо зберіганя інструменту хто що порадить , дасть фото , планую або знайти за адекватну ціну інструментальні шафи або тумби абож виготовлять самому що буде довше , якщо хтось має буду не проти від поради та креслень 

Питання поставлене невірно. Є різний інструмент. Є різна інтенсивність потреби в інструменті. Є різні можливості розміщення.

Отже, одразу і за все.

Перший варіант, коли інструмент потрібен деколи. Можна насипом у надійній та міцній шухляді. Так собі варіант. В мене такий знаходиться у правій тумбі біля правого стола. Підвантажена верхня шухляда мілким інструментом, у нижній - великі залізяки.IMG_20171228_145914.jpg

Другий варіант. Використовується, коли потреба в інструменті регулярна, пошук має займати секунди, а краще, коли рука бере його сама. Тоді його краще розвісити так, аби найчастіше використовуваний інструмент був на найкращому місці.IMG_20180627_210047[1].jpg

Для спеціалізованого інструменту необхідно самому щось придумувати. Так різці зберігаються на підкладках і в окремих комірках знаходяться підкладки, відсортовані за товщиною.

IMG_20180630_184225[1].jpg

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо дійсно цікавить ефективність праці то приготуйся 90% робити власноручно.
Практично нічого вже купити.  Або ціни - космічні.

Якщо цікавить всіляка "теорія"  вклепуй в гугли і ютуби: LEAN, KANBAN, 5S, GEMBA...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

брав в Чернігові інструментальну тумбу. є оголошення на О*Л*Х . тумба білого кольору , з 4 шухлядами . річ бомбезна і ціна за неї "лайтова" .Силку не буду давати щоб не сприйняли за рекламу. Але скрін скину ..

 плюс даної тумби в тому що шухляди відсуваються повністю і непадають , так як їдуть на подвійних направляйках. ще є функція блокування від відкриття при плотно засунуті перші шухляді (в мене та функція спочатку не працювала, та і якщо чесно я про неї відразу і не знав..) тумба важка ... 90-100кг, 

тумба чернігів.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

Питання поставлене невірно. Є різний інструмент. Є різна інтенсивність потреби в інструменті. Є різні можливості розміщення.

Отже, одразу і за все.

Перший варіант, коли інструмент потрібен деколи. Можна насипом у надійній та міцній шухляді. Так собі варіант. В мене такий знаходиться у правій тумбі біля правого стола. Підвантажена верхня шухляда мілким інструментом, у нижній - великі залізяки.IMG_20171228_145914.jpg

Другий варіант. Використовується, коли потреба в інструменті регулярна, пошук має займати секунди, а краще, коли рука бере його сама. Тоді його краще розвісити так, аби найчастіше використовуваний інструмент був на найкращому місці.IMG_20180627_210047[1].jpg

Для спеціалізованого інструменту необхідно самому щось придумувати. Так різці зберігаються на підкладках і в окремих комірках знаходяться підкладки, відсортовані за товщиною.

IMG_20180630_184225[1].jpg

 

Згоден з вами але коли бачеш як у людей то можна вибрати цікавий варіант і для себе 

, kolish написав:

брав в Чернігові інструментальну тумбу. є оголошення на О*Л*Х . тумба білого кольору , з 4 шухлядами . річ бомбезна і ціна за неї "лайтова" .Силку не буду давати щоб не сприйняли за рекламу. Але скрін скину ..

 плюс даної тумби в тому що шухляди відсуваються повністю і непадають , так як їдуть на подвійних направляйках. ще є функція блокування від відкриття при плотно засунуті перші шухляді (в мене та функція спочатку не працювала, та і якщо чесно я про неї відразу і не знав..) тумба важка ... 90-100кг, 

тумба чернігів.JPG

Так гарна річ 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я так заморочився...IMG_20180509_1148094_rewind.jpgIMG_20180509_1148175_rewind.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, aegis написав:

А я так заморочився...IMG_20180509_1148094_rewind.jpgIMG_20180509_1148175_rewind.jpg

Гарно і все на своєму місті

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ще не дуже... розкладаюся потрохи

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

ще не дуже... розкладаюся потрохи

А різці і решта токарної оснастки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

та є в мене невеличкий саморобний токарний ЧПК. зараз правда модернізую досить серйозно його.

різці невеликі (бо і станок невеликий), ЗБ немає (специфіка роботи - ЗБ не потрібна), тобто залишаються лише різці і пластинки. поки складені по ящикам (нещодавно переїхав в Харків, ще руки не дійшли.

ну а після модернізації дороблю касетний різцетримач і треба буде десь тримати касети. думаю буде такого же плана коробка з вертикальними перегородками з пронумерованими касетами...

доречи я ще раз робив подібні ящики. на цей раз під фрези, розгортки, розточні борштанги а також ящики під фрезерні болти, шпільки, сухарі і тп.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ще адаптуюся де що і як зручніше...Взагалі думаю зручно виходить. під фрези наробив жолобків під різний діаметр. Незручно що висувається одразу декілька ящиків, але варіантів небагато - дуже боровся за місце. Хоча це не є якась дуже велика проблема - взяв 3 ящика, поклав на стіл, витягнув інструмент що треба і заховав (головне знати в якій стопці шукати. Думаю ще наліпити номери на ящики і скласти таблицю. або просто підписати спереду). у мене невелика майстерня, тому ущильнюватися треба було  

IMG_20180715_113659.jpgIMG_20180715_1136223_rewind.jpgIMG_20180715_1136061_rewind.jpgIMG_20180715_1135460_rewind.jpgIMG_20180715_1135379_rewind.jpgIMG_20180715_1135323_rewind.jpg

Змінено користувачем aegis
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку