Bruiser

Мітчик М14*1 лівий "Запорожинструмент" Якість жах!

31 повідомлення у цій темі

Доброго дня дорогі форумчани, хотів би поговорити про Укр інструмент який у нас роблять. Я працюю оператором станка ЧПУ і тісно звязаний з різьбошліфовкою сам виготовляю мітчики і продаю на форому і ТД і так:

 Купив я мітчик М14*1 лівий так як за 1 мітчик налагоджувати станок на ліву різьбу + ліву затиловку, дай потом підточувати його на зоточному станку на другу сторону чесно не хтів, Виробник досить великий і давно робить інструмент http://www.zit.com.ua/contacts.html 

Отримали ми його і тут я побачи  дивіться фото

1, мітчик з сталі У7 для сквозних отворів ну ладно і таке буває

2,затиловка зроблена жахливо край мітчика згорів (масла при затоливці чи сожі він точно не бачив ), і відпустився. Ще і є задіри на ріжучій кромці.

3. Заготовка на мітчик відрубана як небуть її навіть не торщували.

4. У нас є інструментальний мікрометр думаю дай гляну який він в допуску. І тут від взагалі по розміру 13,96 (НУ нічого різьба буде плотненька) Хоть при допуску Н1 він має бути від 0,013 до 0,038 думаю хороший допуск, попасти для шліфовщика не проблема

5. Поміряв я його твердість становить всього 51 одиницю при том що сталь У7 має бути мінімум 59-63 одиниці

6. Профіль зуба жахливий круг не правився років так 2-3 різьба з низу не гостра а овальна. А ось з верху вона суто гостра становить 0,02-0,03 соти хоть має бути по гостам прощадка в 0,08-0,012

 

І даний інструмент робить не Китай а МИ УКРАЇНЦІ!!!!

 

IMG_2327[1].JPG

IMG_2328[1].JPG

IMG_2329[1].JPG

IMG_2330[1].JPG

IMG_2331[1].JPG

IMG_2332[1].JPG

Змінено користувачем Bruiser
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, Bruiser сказал:

хотів би поговорити про Укр інструмент який у нас роблять

А Вы уверны, что это действительно наш, украинский инструмент а не кЕтай под украинской маркой?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звісно НУ хіба що кЕтай продає заводу а потім завод продає нам ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Bruiser сказал:

НУ хіба що кЕтай продає заводу а потім завод продає нам ))

Я уже ничему не удивлюсь. А качество, конечно, препоганейшее - дешевый базарный метчик и тот может лучше выглядеть. Попробуйте отправить жалобу на завод, с этой же фотографией. Вот тут есть e-mail'ы: http://www.zit.com.ua/contacts.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ДУмаю вони мене вислухають і ..... напевно все !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю, в титане такой метчик ничего не нарежет?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:D йому до тітана як нам до Евросоюза 

Можливо в пластіку чи бронзі зможе нарізати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чи може це бути брак? Може зарано підіймати паніку? Що сказав виробник? Чи часом ви не конкурент?

Не маю жодного відношення до zit чи як їх там, але деякий час назад зіткнувся з схожим відгуком про вироби також українського виробника сницарських стамесок, факт у тому, що ці негативні чорні відгуки робив конкурент, також наш вітчизняний, але менш відомий виробник. 

 

Дуже цікавить як відреагує виробник чи у вас не одна шт. а декілька таких чудо-мітчиків?

 

Я до чого: який сенс їм таке виробляти? Скільки вони так проживуть? Адже хоч один раз зіткнувшись з такою "якістю" -- ви вже до них звертатись не будете. Це ж наче виробник? Репутація та все таке, в наш непростий час, коли треба виживати.

Змінено користувачем woodcarver
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НУ конкурент я ніякий у нас 30-50 мітчиків в місяць і ті ми тільки перешліфовуєм.

З такими мітчиками я вже зустрічався І брав даже є у мене М14*1,25 але трішки кращий і затиловка зробленна краще а Ось цей вже ну в ні які рамки не лізе. 

Головна проблема цього мітчика що поспішки все зробленно Як небуть!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Работяге поставили смешную расценку и надо гнать побольше, чтоб хоть что-то заработать.... Я так на пружинах работал. Стоила навивка 1 шт - 10 коп. Да не, это ты много зарабатываешь. Будет по 7 коп. Не, все равно - много. Будет по 5 коп. О, смотри, ты и с такой расценкой что-то можешь заработать! И уже все равно, что вариатор станка выкручен в ноль и уже все равно - поджаты там витки, или не поджаты и т.д... :ph34r:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Богдан28 сказал:

Стоила навивка 1 шт - 10 коп. Да не, это ты много зарабатываешь. Будет по 7 коп. Не, все равно - много. Будет по 5 коп

Ну вот и мы становимся "китайцами": качество исполнения точно соответствует оплате труда.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как кто когда то выразился; а вы с каким настроением на работу ходите? я про тех кто работает на дядю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bruiser сказал:

:D йому до тітана як нам до Евросоюза 

Можливо в пластіку чи бронзі зможе нарізати

в пластеліні

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, manyakdb сказал:

Как кто когда то выразился; а вы с каким настроением на работу ходите? я про тех кто работает на дядю.

без інтузіазму)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А які у нас на Україні заводи роблять мітчики не з складів продають а роблять з 0 ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

делают. Нам делают во всяком случае. Из качественного материала с термичкой и заточкой. метчики 14*1 левые (было 3 штуки, работали по нерже, осталось 1,5 метчика :) ) и плашка 25*1. стойкость по 12Х18Н10Т порядка 100 резьб длиной 20мм. метчик не затупился, просто забилась резьба(((

IMG_9697.JPGIMG_9698.JPGIMG_9699.JPGIMG_9700.JPGIMG_9701.JPGIMG_9702.JPGIMG_9703.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, aegis сказал:

плашка 25*1

Спец инструмент какой то? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне на соседнем заводе в моем городе делают. Последние пережили 80 резьб в стали 40х. Режу на токарном в резьбонарезном патроне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне тоже нужен 14х1 левый. Но нужен хороший. Что бы титан и нержу резал. Где купить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сам намагаюсь оминати український інструмент десятою дорогою, як і весь інструмент, виготовлений в постсовку, бо то гроші на вітер. Краще переплатити та замовити гарний Китай чи Європу і бути впевненим, що ти не зіпсуєш детать гівня..м інструментом. Окрім запорізького інструментального заводу до палітри "супер" заводів, які "дуже контролюють якість" хочу добавити, вінницький інструментальний завод, львівський інструментальний завод, а також лозівський інструментальний завод з такою ж самою нікчемною якістю продукції. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Yuriy83 сказал:

 вінницький інструментальний завод

Давным-давно нет нашего завода - сначала базар был на его месте, теперь жилищный комплекс строят. Скорее всего то, что Вы покупаете под маркой ВИЗа - обычный ноунейм китай.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, disop сказал:

Давным-давно нет нашего завода - сначала базар был на его месте, теперь жилищный комплекс строят. Скорее всего то, что Вы покупаете под маркой ВИЗа - обычный ноунейм китай.

так ВИЗ, але без різниці який саме завод, бо з вітчизняного інструменту нажаль немає якісного. Не модно зараз робити якість, чи то не вигідно, не знаю. Якщо припече щось купити вітчизняне, то купуєш відразу ж декілька штук, бо 50% - брак. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НА рахунок віннтцького інструментального заводу

https://www.ua-region.info/00222083

НЕ можу зрозуміти чому він на бумагах ще є а по факру його не має і де вони сверда беруть на пів України ?

ДО речі тоже якості в них не має а заточка жах

г. Винница, ул. Ватутина, 25 Адреса ось треба колись зайти глянути що нам парять ! і хто його робить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кілька років тому на роботу приїжджали представники ВІЗ щось розрулювати. Пропонували широкий асортимент інструменту, а також індивідуальне виготовлення.

І що то воно таке?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вінницький_інструментальний_завод

Прошу прощения - похоже, перепутал с Винницким электроламповым. Его действительно развалили. А инструментальный вполне может и жив, вот только что делает - сложно сказать. Их сайт http://www.vintoolplant.com/ не содержит информации.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку