andrysir1

Потрібна 1 гільза на Ваз 2105

7 повідомлень у цій темі

Вітаю. Потрібно виготовити 1 гільзу на Ваз 2105. Довжина 135 мм, внутрішній діаметр 78, зовнішній 83, виступ( уступ) з одного краю +міліметр  з зовнішньої сторони(діаметр 85), довжина виступу 3 мм. Пишіть в приват, або сюди. Потрібно доволі швидко зробити. Може хтось спеціалізується на таких роботах. Якщо треба креслення , від руки скину ввечері, зараз в дорозі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так гільзи з верхнім буртом в магазинах чі на базарах поштучно продаються! Але гільза в блок впресовеється а перед тим блок розточують під розмір гільзи з натягом. На скільки я знаю то гільза ззовні шліфована в розмір 83,05 та й не кожен чавун підійде для виготовлення гільзи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vazmaster написав:

Так гільзи з верхнім буртом в магазинах чі на базарах поштучно продаються! Але гільза в блок впресовеється а перед тим блок розточують під розмір гільзи з натягом. На скільки я знаю то гільза ззовні шліфована в розмір 83,05 та й не кожен чавун підійде для виготовлення гільзи.

Я в курсі, що чугун не кожен підійде. Хто займається такою роботою, той знає  з чого він має то зробити. А на рахунок допусків, розточити в 82,9...думаю не є проблемою. Розміра дав розточник, я їх з неба не взяв. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То всьо х.нЯ ! Чугуна того довго шукать + гільзи не найдете болванка в стружку + розміри там не в десятках ! Комплект тих гільз з поршнями дешевше вийде ? (помойму там з ковкого чугуна воно . шо дае стружкц при обробці а не пилячку ) по крайній мірі я таке точив , то було так 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот люди практически любую гильзу изготовят даже если надо с наружной шлифовкой https://gilzy-cilindrov.com.ua/tsena/. Быстро.!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Николай Владимирович сказал:

Вот люди практически любую гильзу изготовят даже если надо с наружной шлифовкой https://gilzy-cilindrov.com.ua/tsena/. Быстро.!

Я у этих людей заказывал неоднократно гильзы для тюнинговых моторов, седла клапанов качество отменное и цена отличная.

.@andrysir1 так что заказывайте у них свою гильзу и будет вам счастье.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім хто намагався допомогти. Гільза вже в дорозі. Ціна питання 120 гривень. 

Тему можна закривати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку