VlaD Lapenko

1в62г чи варто купляти???

16 сообщений в этой теме

Цікавить думка форумчан.

0

Поделиться сообщением

Да

1

Поделиться сообщением

#123315 Опубликовано: (изменено)

якщо в пб всі шестерні в ідеалі то так,якщо ні задумайтесь,не так давно шукав шестерню(корзину)фрікціону з 1к62,і 16к20 не підходе знайти не вдалось,хоча бюджет був не малий

DSC_0818.thumb.jpg.44309a3f4ab2fc527f71d56e54056fea.jpg

Изменено пользователем V_adim
0

Поделиться сообщением

22 минуты назад, said сказал:

Да

13 минуты назад, V_adim сказал:

якщо в пб всі шестерні в ідеалі то так,якщо ні задумайтесь,не так давно шукав шестерню(корзину)фрікціону з 1к62,і 16к20 не підходе знайти не вдалось,хоча бюджет був не малий

DSC_0818.thumb.jpg.44309a3f4ab2fc527f71d56e54056fea.jpg

Дякую! А чому в нього така призма?? В чому прикол?

0

Поделиться сообщением

не зрозумів,яка призма

0

Поделиться сообщением

3 минуты назад, V_adim сказал:

не зрозумів,яка призма

Призма станини. Різнобока.

0

Поделиться сообщением

таке бува,в мене на 162мсс також "різнобока"

0

Поделиться сообщением

Бачив такий станок на металоломі одного разу, правда стояв він окремо, рівно, не лежав на боці. Але договоритися на рахунок продажу не вийшло, я так розумію що він вже для когось був приготований. Станок такий потужний на вигляд, також замітив різнобоку призму. Там ще під патроном виймається кусок станини, можна великі діаметри обробляти.

0

Поделиться сообщением

Бажано перевірити як зношені направляючі(призми) -можна знизити ціну,(поставити рівень ,бажано станочний або нівелір на супорт і поганяти його від передньої бабки до задньої , булька покаже де яма а де піднімає вверх- у мене більше зношено посередині а біля передньої бабки (на гапі)супорт піднімає вверх,зверніть увагу на фрікціон особливо на диски (якщо після того як поганяли станок хвилин 15-20 ВИМКНУТИ НАПРУГУ  і відкрити кришку ПБ можна рукою на дотик визначити чи гріються  диски фрікціона ) і коромисло -купувати нові дуже дорого-простіше поставити частотник, бажано щоб були шестерні на гітару та таблички -тому що незавжди ті що є в інеті підходять до даного станка (я шукав Z101 по паспорту з інета ,а згідно таблиці біля гітари -Z 73 для дюймової на 18,, 9,, 4,5 ниток на дюйм.

0

Поделиться сообщением

15 часов назад, dada Sasha сказал:

Бажано перевірити як зношені направляючі(призми) -можна знизити ціну,(поставити рівень ,бажано станочний або нівелір на супорт і поганяти його від передньої бабки до задньої , булька покаже де яма а де піднімає вверх- у мене більше зношено посередині а біля передньої бабки (на гапі)супорт піднімає вверх,зверніть увагу на фрікціон особливо на диски (якщо після того як поганяли станок хвилин 15-20 ВИМКНУТИ НАПРУГУ  і відкрити кришку ПБ можна рукою на дотик визначити чи гріються  диски фрікціона ) і коромисло -купувати нові дуже дорого-простіше поставити частотник, бажано щоб були шестерні на гітару та таблички -тому що незавжди ті що є в інеті підходять до даного станка (я шукав Z101 по паспорту з інета ,а згідно таблиці біля гітари -Z 73 для дюймової на 18,, 9,, 4,5 ниток на дюйм.

Дякую. Але верстат не підключений... Уважно огляну, може все не так погано.

Там до речі ще болгар стоїть с11мт, що про нього скажете? 

0

Поделиться сообщением

Краще с11 мт,там також є гап,і сам станок дуже тихий,на відміну від 1а62.

0

Поделиться сообщением

А як с11мт по можливостям, по твердості станини?

0

Поделиться сообщением

Моя Вам порада, навіть якщо с11мт в гіршому стані ніж 1в62г і навіть якщо він дорощий - візьміть краще болгарина. Головне щоб він був комплектний.

0

Поделиться сообщением

Дякую всім за поради. Подивився на верстати, що у астраханеця, що болгара зношені станини. Ступенька на призмі десь 0.5мм. У астраханця  в передньої бабці дуже зношені шестерні, фрикціони бовтаються. На болгаре так і не зміг розімкнути маточну гайку щоб, зрушити супорт(може там якась гідравліка, і потрібно запускати станка). Так само, не зрозумів як зрушити задню бабку, є тілікі ричаг фіксації пінолі.

Астраханець точно ні! Над болгаром поки думаю.

0

Поделиться сообщением

сам шукаю такого дракона

0

Поделиться сообщением

Все ж такі, вирішив брати 16к20. Як що візьму, створю окрему тему.

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас