VlaD Lapenko

1в62г чи варто купляти???

16 повідомлень у цій темі

Цікавить думка форумчан.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо в пб всі шестерні в ідеалі то так,якщо ні задумайтесь,не так давно шукав шестерню(корзину)фрікціону з 1к62,і 16к20 не підходе знайти не вдалось,хоча бюджет був не малий

DSC_0818.thumb.jpg.44309a3f4ab2fc527f71d56e54056fea.jpg

Змінено користувачем V_adim
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, said сказал:

Да

 

13 минуты назад, V_adim сказал:

якщо в пб всі шестерні в ідеалі то так,якщо ні задумайтесь,не так давно шукав шестерню(корзину)фрікціону з 1к62,і 16к20 не підходе знайти не вдалось,хоча бюджет був не малий

DSC_0818.thumb.jpg.44309a3f4ab2fc527f71d56e54056fea.jpg

Дякую! А чому в нього така призма?? В чому прикол?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не зрозумів,яка призма

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, V_adim сказал:

не зрозумів,яка призма

Призма станини. Різнобока.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

таке бува,в мене на 162мсс також "різнобока"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачив такий станок на металоломі одного разу, правда стояв він окремо, рівно, не лежав на боці. Але договоритися на рахунок продажу не вийшло, я так розумію що він вже для когось був приготований. Станок такий потужний на вигляд, також замітив різнобоку призму. Там ще під патроном виймається кусок станини, можна великі діаметри обробляти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бажано перевірити як зношені направляючі(призми) -можна знизити ціну,(поставити рівень ,бажано станочний або нівелір на супорт і поганяти його від передньої бабки до задньої , булька покаже де яма а де піднімає вверх- у мене більше зношено посередині а біля передньої бабки (на гапі)супорт піднімає вверх,зверніть увагу на фрікціон особливо на диски (якщо після того як поганяли станок хвилин 15-20 ВИМКНУТИ НАПРУГУ  і відкрити кришку ПБ можна рукою на дотик визначити чи гріються  диски фрікціона ) і коромисло -купувати нові дуже дорого-простіше поставити частотник, бажано щоб були шестерні на гітару та таблички -тому що незавжди ті що є в інеті підходять до даного станка (я шукав Z101 по паспорту з інета ,а згідно таблиці біля гітари -Z 73 для дюймової на 18,, 9,, 4,5 ниток на дюйм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, dada Sasha сказал:

Бажано перевірити як зношені направляючі(призми) -можна знизити ціну,(поставити рівень ,бажано станочний або нівелір на супорт і поганяти його від передньої бабки до задньої , булька покаже де яма а де піднімає вверх- у мене більше зношено посередині а біля передньої бабки (на гапі)супорт піднімає вверх,зверніть увагу на фрікціон особливо на диски (якщо після того як поганяли станок хвилин 15-20 ВИМКНУТИ НАПРУГУ  і відкрити кришку ПБ можна рукою на дотик визначити чи гріються  диски фрікціона ) і коромисло -купувати нові дуже дорого-простіше поставити частотник, бажано щоб були шестерні на гітару та таблички -тому що незавжди ті що є в інеті підходять до даного станка (я шукав Z101 по паспорту з інета ,а згідно таблиці біля гітари -Z 73 для дюймової на 18,, 9,, 4,5 ниток на дюйм.

Дякую. Але верстат не підключений... Уважно огляну, може все не так погано.

Там до речі ще болгар стоїть с11мт, що про нього скажете? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще с11 мт,там також є гап,і сам станок дуже тихий,на відміну від 1а62.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А як с11мт по можливостям, по твердості станини?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моя Вам порада, навіть якщо с11мт в гіршому стані ніж 1в62г і навіть якщо він дорощий - візьміть краще болгарина. Головне щоб він був комплектний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за поради. Подивився на верстати, що у астраханеця, що болгара зношені станини. Ступенька на призмі десь 0.5мм. У астраханця  в передньої бабці дуже зношені шестерні, фрикціони бовтаються. На болгаре так і не зміг розімкнути маточну гайку щоб, зрушити супорт(може там якась гідравліка, і потрібно запускати станка). Так само, не зрозумів як зрушити задню бабку, є тілікі ричаг фіксації пінолі.

 Астраханець точно ні! Над болгаром поки думаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сам шукаю такого дракона

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все ж такі, вирішив брати 16к20. Як що візьму, створю окрему тему.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку