vitalik

Різці із ALIEXPRES

47 повідомлень у цій темі

Поділіться будь ласка досвідом ящо хтось використовував чи користується різцями із змінними пластинами купленими в Китаї

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є у мене 2 різця,купив їх ще на старому чіпі, один внутрішній різьбовий а інший просто розточний,Нічого поганого сказати про них не можу так як вони мілкого калібру і користуюсь ними рідко але вже пару раз виручали,єдине що знімать треба по троху так як відгинає але це тому що вони маленькі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підтримую питання. Також не наважуюсь купити. Хотів би почути відгуки. Від себе додам, хоча в першу чергу цікавлять різці з механічним кріпленням пластин, дивлюсь також на різці з напайними пластинами. Такі гарненькі сині та червоні в дерев’яних коробочках. Мені треба до ТВ-16, тобто 8 і 10 мм.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю що напайні різці купувати нема сенсу,ну не вже не можна з наших перефрезерувать,або самім напаять ,ну чого китайців годуєте,Я розумію ще з мех кріпленням більш складно зробить. Напайні не купувать>:(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Saska сказал:

Такі гарненькі сині та червоні в дерев’яних коробочках

эти резцы очень плохого качества, они раньше шли в наборе с китайскими станками, твердосплав никакой. Проще наши с больших изготовить или самому напаять, не так и сложно их самому сделать, всё равно рано или поздно к этому придёте, а вообще то если станок маленький и хлипкий то лучше использовать самокал, он очень многое прощает и режущая кромка стоит в то время как напайка на не жестком станке будет скалываться

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Saska сказал:

Підтримую питання. Також не наважуюсь купити. Хотів би почути відгуки. Від себе додам, хоча в першу чергу цікавлять різці з механічним кріпленням пластин, дивлюсь також на різці з напайними пластинами. Такі гарненькі сині та червоні в дерев’яних коробочках. Мені треба до ТВ-16, тобто 8 і 10 мм.

 

Только не напайные.. со сменными пластинами берите, не пожалеете..но не надо брать самое дешёвое 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Saska сказал:

Підтримую питання. Також не наважуюсь купити. Хотів би почути відгуки. Від себе додам, хоча в першу чергу цікавлять різці з механічним кріпленням пластин, дивлюсь також на різці з напайними пластинами. Такі гарненькі сині та червоні в дерев’яних коробочках. Мені треба до ТВ-16, тобто 8 і 10 мм.

 

Только не напайные.. со сменными пластинами берите, не пожалеете..но не надо брать самое дешёвое 

 

image.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Державка стоит копейки.. а пластинку выбирайте сами, есть пластинки намного дороже, ну и качество соответственно...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

есть тема разные полезности с китая  (

 

сам себе набрал резцов с бенгуда

только со сменными пластинами

все отлично и цена пластин меньше чем резец

да и пластинки отдельно брать дешевле с бенгуд - ебей или али где дешевле

 

тут в барахолке проскакивают китайские товары как минимум в две цены с этих сайтов

(как то написал одному совесть имей чел. продавал товар в 4 раза дороже ответил ты что больной больше не пишу -но совесть надо иметь или аппетит скромнее нашим продавцам )

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не закопуйте українську економіку .Купуйте відчізняне.І взагалі , що це за майстри що різець не зроблять власноруч?!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может порекомендуэте якісь ссилки перевірених різців чи продавців

А стосовно укр. Зі змінними пластинами не бачив

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Рус Укр сказал:

Не закопуйте українську економіку .Купуйте відчізняне.І взагалі , що це за майстри що різець не зроблять власноруч?!

да да да заказал как то резцы черниговский инструментальный завод (красота я уж лучше там возьму чем у нас если со сменными пластинами то перепродают китай а свои кривые косые или мне так попалось) )

на рынках продают остатки времен ссср - тут что то делать официально не выгодно вот купи продай эт да

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, vitalik сказал:

Может порекомендуэте якісь ссилки перевірених різців чи продавців

А стосовно укр. Зі змінними пластинами не бачив

смотрите сами на сайте есть рейтинг продавца есть отзывы покупателей 

бенгуд подороже магазин не разу не подводил доставка директ маил прям на дом -- но по нашей тематике изделий мало

ебей  тоже отлично 

алиэкспрес  открылся в россии филиал теперь при спорах (с Украины)стали обижать пару раз обжаловал решения  но служба поддержки стала общаться на русском

на али часто скидки так что можно выбрать товар и подождать если не спешите

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Немного работал с канавочными/отрезными пластинами Корлой - что-то среднее между ВК6 и Т5К12 (вот на 64С диске с грехом пополам Корлой точатся). Минусы, как для хоббийщиков, у всех них общие, и вытекают из режима резанья: конкретные пластины нужно применять для конкретной группы металлов, скорость резанья 100-150м/с, высокая жёсткость суппорта, и очень много эмульсии. Но качество поверхности может посоревноваться со шлифовкой!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

корлой- я так зрозумів логотип то виробник (марка) пластин

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, vitalik сказал:

Может порекомендуэте якісь ссилки перевірених різців чи продавців

А стосовно укр. Зі змінними пластинами не бачив

Простіше всього ідеш на базар і купуєш пластинки які треба бажано подешевше і робиш для них державки  механічного кріплення так 

Або паяєш.Але тут правильно помітили що як що станок маленький то краще працюють рапітові , то як що не знайдеться рапітовий на базарі ,то береш дискову фрезу і роспускаєш на протрібні куски болгаркою і робиш наприклад так ;

Або навіть ціляком  наприклад так :

Тільки я там помилився .Треба було верх не чипати , а якщо зуб зносився , то спиляти і працювати слідуючим)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, vitalik сказал:

корлой- я так зрозумів логотип то виробник (марка) пластин

 

1 минуту назад, vitalik сказал:

корлой- я так зрозумів логотип то виробник (марка) пластин

Инструменты Korloy - Металлорежущий инструмент

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

відео про самопал я бачив але хотілося би мати декілька заводських різців

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

державки под мех крепление пластин все  купил там цена 4-7-$ и выше иногда проще купить

но большинство их без подкладок - тут да все что встречал наши старые все с подкладками но их очень мало и цена не гуманная  (если есть готовая державка там ---- в пределах 100- 150 гривень) 

а пластины отечественные -не все но  можно найти на рынках -да

если подходят то  дешевле  но если взять там профессиональные(брендовые) то зарубежные лучше 

тут до распродают остатки союза но время не стоит на месте чего не скажешь о нашей промышленности 

спорить не буду можно заморочиться и с рессоры сделать державку но не у всех есть фрезерный станок а так на глазок эт не то -- пластинка должна лежать идеально (сам накололся) 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, vitalik сказал:

відео про самопал я бачив але хотілося би мати декілька заводських різців

А вже ж спробуйте як що є  зайві кошти)))Тільки ми таким чином збагачуємо Китай і інші крїни, а самі в прольоті.Саморобні в вашому випадку будуть працювати точно не гірше і економніше.Я підозрюю що китайці і сюди вже своїх рекламників заслали .От вже торгаші так торгаші не те що ми українці(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Рус Укр сказал:

А вже ж спробуйте як що є  зайві кошти)))Тільки ми таким чином збагачуємо Китай і інші крїни, а самі в прольоті.Саморобні в вашому випадку будуть працювати точно не гірше і економніше.Я підозрюю що китайці і сюди вже своїх рекламників заслали .От вже торгаші так торгаші не те що ми українці(((

если наши законы не позволяют и не поощряют производство то так и будет у нас нет поддержки производителя (хотя бы льгот на раскрутку ) все хотят быстрой прибыли --- что то делать дорого долго и не рентабельно --- сколько стоит новое оборудование хоть бы льготы на ввоз ввели 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Viktor_KVS сказал:

если наши законы не позволяют и не поощряют производство то так и будет 

  • Бо не треба вибирати кого попало в правителі.Те ж саме і з різцями .Треба брати те що корисно буде для всієї спільноти.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Рус Укр сказал:
  • Бо не треба вибирати кого попало в правителі.Те ж саме і з різцями .Треба брати те що корисно буде для всієї спільноти.

Бо не треба вибирати кого попало в правителі.---- яб ответил но помолчу

привели б в пример где и что наше купить --  наше Украинское

с  отзывами на качество  

да совсем забыл ветка немного не по теме нашей беседы 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Брал к 16ти м-ой фрезе китайские самые дешовые платины,что сказать-ураган блин!Советским далеко!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ураина ни чего не производит,если и зделают-то цена космос.Все хотят заработать сразу и много.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку