ALTOS

кваліфікація

61 повідомлення у цій темі

нарешті взяли на практику. колектив - пенсіонери з точприбору та воєнки. знають та вміють стільки що складно уявити. токаря були зайняті то поставили до фрезерувальників. вчора весь день відпрацював на деккелі. сьогодні до обіду на мікроні а після знову на деккелі. став розуміти чому гарні верстати не дешеві.viber image7.jpgviber image6.jpgviber image5.jpgviber image3.jpgviber image2.jpgviber image1.jpg

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я полез потихоньку выше - с рукопашных станков в ЧПУ... С ними намного легче, как ни крути. Да и у нас в Полтаве и вилка зарплат однозначно в сторону ЧПУ, добрых процентов 30 с хвостом... Если рукопашному токарю/фрезеровщику платят 7, ну 8 и то так... скипя зубами, то ЧПУшнику десятку не глядя.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в нас рівень зарплат суттєво вищий. ЧПУ асортимент не зробить, він для дешевої масовки. а в них навпаки -робота складна та штучна. відповідно і прайс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это в Киеве?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так, це в Києві.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, ALTOS сказал:

так, це в Києві.

Там главный случаем не Сова Владимир Николаевич  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Богдан28 сказал:

Если рукопашному токарю/фрезеровщику платят 7, ну 8 и то так... скипя зубами, то

то они жадины-говядины и завтра пойдут искать токарей-фрезеровщиков в Польше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

прізвище не питаю. керує там Віктор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як Віктор веде політику по оплаті праці? Сквльки заробляють працівники. Може питання і зухвале, але мене цікавить саме це?

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сьогодні теж день насичений. до обіду DECKEL після  SHW. тож цікаво.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, ALTOS сказал:

 після  SHW. тож цікаво.

О,это очень интересный станок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

для Дяді Уефа - не цікавлюсь питанням оплати принципово. перше питання - що вмієш, друге як вмієш, третє за який час а потім скільки то може коштувати. як що починають з останнього то щось не те.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, ALTOS сказал:

для Дяді Уефа - не цікавлюсь питанням оплати принципово. перше питання - що вмієш, друге як вмієш, третє за який час а потім скільки то може коштувати. як що починають з останнього то щось не те.

 

Игорь Алексеевич, так вопрос Дяди Уэфа, как по мне, был поставлен достаточно корректно. Наверное ему хочется понять по каким критериям и как оценивается сделанная мастерами работа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Mikhail сказал:

Наверное ему хочется понять по каким критериям и как оценивается сделанная мастерами работа.

Саме так. І питання досить нагальне. Справа у тому, що дуже толковий хлопець якого я беру на підсобку час від часу маже лижі на Чехію, а я не можу його втримати. Хоча як у мене бувае робота, то меньше ніж 1000гр. на день він не отримуе. Але після 45років чехи і поляки вже не беруть здаеться. Чи не цим обумовлений вік коллег Ігоря Олексійовича? Ну а може і ні, можливо що вони можуть у Віктора заробити, як у одного мойого знайомого Людвіга з Кайзерслаутена. Ось що мене цікавить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Дядя Уєф сказал:

Саме так. І питання досить нагальне. Справа у тому, що дуже толковий хлопець якого я беру на підсобку час від часу маже лижі на Чехію, а я не можу його втримати. Хоча як у мене бувае робота, то меньше ніж 1000гр. на день він не отримуе. Але після 45років чехи і поляки вже не беруть здаеться. Чи не цим обумовлений вік коллег Ігоря Олексійовича? Ну а може і ні, можливо що вони можуть у Віктора заробити, як у одного мойого знайомого Людвіга з Кайзерслаутена. Ось що мене цікавить.

Косарик в день не хило,зачем та Чехия?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Turbobusa сказал:

Косарик в день не хило,зачем та Чехия?

Але то ж не 20 днів на місяць робота така е. А коли немае, то він бігае на СТО за 250 гр.на день патрати шарабани биті. От і думаю, як приваблювати працівника, щоб його у мандри не тягнуло. Правда е ще ті кому за 50. Їх  у мандри не беруть, то вони згоджуються на меньше. От і цікавить, як той Віктор політику свою по зарплатні будуе. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Дядя Уєф сказал:

Але то ж не 20 днів на місяць робота така е. А коли немае, то він бігае на СТО за 250 гр.на день патрати шарабани биті. От і думаю, як приваблювати працівника, щоб його у мандри не тягнуло. Правда е ще ті кому за 50. Їх  у мандри не беруть, то вони згоджуються на меньше. От і цікавить, як той Віктор політику свою по зарплатні будуе. 

Понятно,что не стабильность наше все...

К сожалению все мы хотим кушать.

Что заметил,так это,что работают либо люди болеющие этим делом,либо за хорошее вознаграждение.А ''хорошо''-у всех разное.И зависит даже от места жительства.Так что вопрос реторический.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

можливо не коректно відповів то вибачаюсь. єдине що випадково з"ясував це середня вартість послуг 250гр за годину. як для мене дуже ,,смачна,, враховуючи їхню кваліфікацію та оснащення. уточню % від прайсу і все буде зрозуміло. я напросився до них щоб чогось толком навчитися. пояснюють дуже доступно і відразу закріпляють на практиці. за таких умов навчання проходить інтенсивно та якісно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, ALTOS сказал:

250гр за годину.

Досить солідний рівень, як для України, пан Віктор тримае. Поважаю таких. Грубий підрвхунок дае 1270 ойро на місяць. Можна без блукання по Чехіям обходитись.  У Людвіга пацанчики біля 3000 ойро отримують, але ж то Німетчина.

 

2 часа назад, ALTOS сказал:

уточню % від прайсу і все буде зрозуміло.

 

Дуже було б цікаво дізнатися той процент. Від мене пішов станочничок ,лінивий, але працював як робот - якщо вже технологія е , то помилок не буде. Але сам щось придумати не хотів, чи не міг. Та няньок завжди потребував.Але я не про нього. Та контора куди він пішов на устому сучасному базуеться. Йому зразу купили німецкого Schpienera 2015 року CNC каталог фірми Pramet у зуби і давай деталі. Графік вільний, пошти шо. На роботу возять. Умови побутові шикарні, навіть е кімната відпочинку з ліжками, та постелями. Хочеш спати - іди спи собі. Узимку завжди тепло, у сорочках працюють. 

Але за час виходить тількі 60 гр. приблизно. А от процент від прайсу невідомий поки що.

Так от проблеми у них з персоналом. Беруть хлопця, він навччиться біля  Schpienera стояти, тай на Польщю. Забув сказати, вони ще й наставника дають , щоб вчив попервах. На Великдень паски усім роздають, а на кінець Ромодану усіх пловом з казана великого пригощають, на день народження та на Новий рік подарунки. Коротше кажучі - повний фарш.

Ї от мій лінивий там держиться як воша за кожух, але каже що мало, і недовольний, що станок себе сам прибирае, а стружку у тачку складае, а от тачку йому приходиться у шаланду, у кінці зміни, вивозити у ручну. Його це незадовільняе. Хоче щоб нянька це робила.

Отак бувае.А тут на форумі у одній темі (не можу швидко знайти) дядько по 60 гр на годину у своїй майстерні і на свойому обладнанні дае угля. У нього 60 гр на годину прайс! Він відчувае, що мало, але боїться замовника втратити.

 

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Дядя Уєф сказал:

Але то ж не 20 днів на місяць робота така е

Очень важна стабильность зароботка и условия труда. Пока этого не будет с работниками будет сложно!

Но есть ещё один момент. Как это не жаль, сейчас стало модно тикать из страны. Пока эта мода не пройдёт ни чего хорошего не будет.

Кто ни будь видел как стадо коров привыкших к стойлу выпускают на пастбище? Сначала мычание и сбивание в кучу, аж затаптывают слабых. Потом рвут на свободу что ни какие заборы удержать не могут, перетаптывая пастбище и слабых. Вот у нас сейчас вот это потом.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А после этого "потома" что у коров наступает?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 3121 сказал:

А после этого "потома" что у коров наступает?

Одни уезжают, закрепляются (пмж) и живут. Другие наколядуют и возвращаются... Третьи на этой волне наступают на мозоль и таки добываются поднятия зарплат... Сейчас, как ни крути, особенно на крупных предприятиях, ситуация играет на руку работникам. Если раньше был лозунг - что-то не нравиться - давай на выход, то теперь осторожничают, пытаются договориться. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Stebium1 сказал:

Кто ни будь видел

Вот этого я не видел. Признаюсь. Но какая-то аналогия с коровами конечно есть, не спорю. Когда я в отрочестве пас "череду", то видел такой момент: при возвращении домой хозяева тщательно готовили корове ее путь в хлев, потому что поламает ворота и все на своем пути, если будет мешать выполнить привычный маршрут.

   Еще такую кровью хитрость замечал : Идет корова и на ней куча слепней сидит. И вот она, проходя мимо, залетает в какие нибудь заросли, думая , что их смахнет. Но слепни как слетели с нее перед тем, так на место и вернулись, когда она из кустов вышла. 

Не напоминает ли это нашу политическую обстановку?

Прошу простить за то, что в такой пафосной машиностроительной теме, сказал несколько слов из другой оперы.Больше ни слова. Честно.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, 3121 сказал:

А после этого "потома" что у коров наступает?

Спокойно ходят пасутся и возвращаются в стойло.

Но это потом не все переживают. А кто пережил дальше живёт себе нормально.

3 минуты назад, Богдан28 сказал:

Сейчас, как ни крути, особенно на крупных предприятиях, ситуация играет на руку работникам.

Совершенно верно, и это очень не плохо с одной стороны.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Stebium1 сказал:

 А кто пережил дальше живёт себе нормально.

Ну вот на это и надеемся!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку