AfterBurner

Де і як брати Не ржаву сталь ?

99 повідомлень у цій темі

4 часа назад, AfterBurner сказал:

сервіс

Соррі, та в бізнесі це слово має тріхи інше значення, ніж культура обслуговування. 

В бізнесі це, як би, провірка авто, щоб потім не ламалась. Це простими словами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, AfterBurner написав:

те що в Америці все дорожче то явно не то

 

https://allmetalsinc.com/cr0500g.html

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, AfterBurner сказал:

Мінімальна єрунда,  невже доставка по місту коштує мега гроші ? - Нічого подібного

Крафт, доставка за город ко мне до 6 м 350гр. до 12м 500гр Длиномер иногда нужно ждать дома в течении дня.  

1 час назад, Bogdan сказал:

Соррі, та в бізнесі це слово має тріхи інше значення, ніж культура обслуговування. 

Оно имеет оба значения.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТС, поставьте себя на место продавца труб. Они торгуют тоннами и это им интересно. И тут появляется ТС - привезите мне один метр трубы 100х30, но чтобы блестела, а если мне не понравится - я не приму. Менеджеры посмеются и всё. Я нашёл одну фирму с крытым складом и беру только там. Потому, что просто почистить 100м трубы с четырёх сторон вручную - уйдёт почти смена. А она стоит денег куда бОльших, чем разница в 1 грн на метре. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, технократ написав:

Писати буквами - дуже довго, маю слабкі нерви 9_9.

 

Хм-м )) І це Ви про себе?... Розповідайте бувальщини :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, AfterBurner написав:

Мінімальна єрунда,  невже доставка по місту коштує мега гроші ? - Нічого подібного.

 

Займітся цим "бізнесом"?! зрозумієте. Ваші забаганки, вибачаюсь, але нагадують забаганки вередливої доньки королеви з казки про Золушку, але з тією різницею, що Ви за подібні забаганки будите не спроможні платити... 

Потім Вам ще електроди розпалюй, чи балон з вуглекиснем регулюй....  Апетит згодом збільшується )...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, AfterBurner написав:

Не в кожного є Жигулі в які або на які можна Запихнути Трьох метрові труби, молодий підприємець думаєте на своїй машині то буде катати, і псувати свій транспорт )))))

Того існує доставка - логічно ?

 

Займіться цим в Вашому місті - я впевнений у Вас це вийде краще всіх !

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Парни в отношении доставки вы не правы. Доставка должна быть. В Одессе она есть плати и везут.

Нестандартный ассортимент, это уже сложнее, нужны объёмы. Но как говорит координал, хоть стразами, платите деньги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stebium1 сказал:

Оно имеет оба значения

оно имеет несколько, но в бизнесе у него свое обозначение.

Думаю нет смысла развивать. В инете куча словарей, можно проверить ошибаюсь я или нет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

однозначно им это не интересно и не окупается,продают строителям сотнями тонн,сервиса как в некоторых странах-типа хочу Т-шку 50х40х1200,4 шт,сплав такой-то,не дождетесь еще очень долго,скорее никогда,самодельщиков единицы.держать склад и штат никто не будет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Stebium1 сказал:

Доставка должна быть.

так она и есть. Просто другие (не продавец) с радостью это сделают. 

Обычно структура нацелена на некую 20% часть покупателе, которые приносят 80% дохода )))) , на сколько помню, это ваши слова )))) . Вот остальная мелочь никак не поламает схему. Это касается и ржавого и доставки. Ведь им достается запылившуюся мелочь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bogdan У нас это обеспечивают базы. Слова не мои, но согласен. А с доставкой тут нет смысла терять 80% клиентов, деньги то за пробег, а не за груз.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@AfterBurner знаєш як люди стають мільйонерами(ярдерами)? Вони знаходять щось таке, чого багатьом людям треба або вміють цю потребу масово нав'язати, але його або ще не створено або про це нікому не відомо. І потім дають можливість це купити в них. Наприклад як paypal, криптовалюта, багато прикладів. Якщо ти вважаєш що у Львові немає доставки гарного металу в малих кількостях, я б на твоєму місці пробив цей грунт, переконався що так і є, і сам би цим зайнявся, якщо спина не болить. Об'їздив би всі бази, розпитав кожного металіста "чи правда що не доставляєте?" і якщо ні, то береш хоч в аренду газельку і вйо. Продавав би той метал за подвійним тарифом, а то і за 2.5 ціни. І тоді б мав точно можливість брати свіжий неіржавий метал, бо знав би коли він прибуває і на якій базі найкраще зберігається. Один мінус, на столики не буде часу. 

А не ображався на весь світ, що він не такий як я собі захотів

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Немає платоспроможного попиту.
В УА є три види способу на успіх:
1. Сидіти на грошах з-за кордону (цьоця в Італії, корпорації, грантоїдство і т.п.)
2. Красти бюджетні гроші чи наябувати з податками
3. Комбінації вищеперерахованих

Все решта - в поті чола свого... І тільки на хліб

Не осягнете доброї ПРОДУКТИВНОСТІ. Тобто знайдете труби - не знайдете дроту, знайдете фарбу - не знайдете грунту. Машина за коротка, причепа - за довга і т.д. Файний хлопець до роботи - але пє, інший тверезий - але руки з дупи...

Є такий гарний мультик - "Злидні" :D
 

П.С. Причому то не якісь прокльони, а коротко описана ситуація. То все можна собі порахувати і прорахувати прочитавши пару книжок типу "Економіка для чайників"

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нечто подобное слепить и не мучаться. 

 

Змінено користувачем ZubTech
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ще проблема не тільки з іржою
"Гарний" метал за кордоном має добру геометрію - і по довжині, і по профілю і по товщині стінок.
В Україні зустнінитесь з тим що профіль 60х40 має зовсім інший "радіус кута" ніж скажімо 60х60.
Чи різний профіль в різних партіях.

Ну і ще - товщина стінки... За кордоном зазвичайно той самий профіль часами в 3-4 варіантах товщини. А в Україні взагалі часом 40х40 тільки на 2, а вже 60х40 тільки на 3...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, proekt написав:

А ще проблема не тільки з іржою

А я спробував просвердлити ту трубу що на фото у дописі #126460 у точці шва. І скажу я вам - вона прекрасно лопається. Так рівненько, просто по "зварному" шву :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"запущен новый завод по изготовлению труб разного диаметра,первая труба разного диаметра поступила на склад готовой продукции."(с).Народное творчество.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Ігрек написав:

 

Займітся цим "бізнесом"?! зрозумієте. Ваші забаганки, вибачаюсь, але нагадують забаганки вередливої доньки королеви з казки про Золушку, але з тією різницею, що Ви за подібні забаганки будите не спроможні платити... 

Потім Вам ще електроди розпалюй, чи балон з вуглекиснем регулюй....  Апетит згодом збільшується )...

 

Мені доставляли Аргоновий балон з заводу на мінібусі, по місту і нічого страшного.

Мені доставляли присадочні прутки з магазину для ТІГ зварки , по місту теж нічого страшного.

Мені доставляли інструмент типу ключів з тріщоткою на адресу із магазину і теж все добре.

І по новій пошті замовляв важкі речі з через половину України до міста і навіть тут небуло нічого мега дорогого.

 

Меблі при купівлі з магазину по місту теж самі тягаєте ? ))))

7 годин назад, Ігрек написав:

 

Займіться цим в Вашому місті - я впевнений у Вас це вийде краще всіх !

Я ж кажу Немає Жигулів ))))) щоб туда запхати ту ржаву трубу.

:D У Вас є ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Наливайко написав:

@AfterBurner знаєш як люди стають мільйонерами(ярдерами)? Вони знаходять щось таке, чого багатьом людям треба або вміють цю потребу масово нав'язати, але його або ще не створено або про це нікому не відомо. І потім дають можливість це купити в них. Наприклад як paypal, криптовалюта, багато прикладів. Якщо ти вважаєш що у Львові немає доставки гарного металу в малих кількостях, я б на твоєму місці пробив цей грунт, переконався що так і є, і сам би цим зайнявся, якщо спина не болить. Об'їздив би всі бази, розпитав кожного металіста "чи правда що не доставляєте?" і якщо ні, то береш хоч в аренду газельку і вйо. Продавав би той метал за подвійним тарифом, а то і за 2.5 ціни. І тоді б мав точно можливість брати свіжий неіржавий метал, бо знав би коли він прибуває і на якій базі найкраще зберігається. Один мінус, на столики не буде часу. 

А не ображався на весь світ, що він не такий як я собі захотів

Я б на вашому місці починав з Ви. 

І так проблема є але то є з тої опери

"Якщо хочеш бути фотографом змайструй собі фотоапарат сам  " - то вже інша професія. 

Ну і на заводи по виготовленню меблів типу УХЛ маш вони везуть Чисту листовк сталь в рулонах якщо не помиляюсь. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, 3121 написав:

ТС, поставьте себя на место продавца труб. Они торгуют тоннами и это им интересно. И тут появляется ТС - привезите мне один метр трубы 100х30, но чтобы блестела, а если мне не понравится - я не приму. Менеджеры посмеются и всё. Я нашёл одну фирму с крытым складом и беру только там. Потому, что просто почистить 100м трубы с четырёх сторон вручную - уйдёт почти смена. А она стоит денег куда бОльших, чем разница в 1 грн на метре. 

Нема проблем є така штука як "Мінімальний Обєм / Вага / Кількість замовлення".

Мені в основному по трубам треба мін 9-12 метрів по кожному варіанту труби, кусками по 3 метра. 

А По метру ))) мені тільки полосу десь 2 -3 метра.

 

Який клас то все буде чистити болгаркою ))))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, AfterBurner сказал:

Який клас то все буде чистити болгаркою 

А наша Галя балована.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є крита металобаза на рогатці, на вулиці що з’єднує промислову та Хмельницького.

 

Я так зрозумів ви тільки збираєтесь почати. Інакше такої теми б не було. 

Метал чистят і по 200 метрів і більше болгаркою з щіткою. Звичайно що стараються брати чистий, але не завжди так виходить.

 

По поводу доставки, у всіх хто цим займається є «свої» водії з газельками та іншим транспортом. Або банально викликаєте собі таксі.

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, може не зовсім тактовно, але мушу вияснити.
А в "звичайному житті" з чого живете? З оффшоршингу?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

А наша Галя балована.

Якщо то не така біда то нехай чистять в себе на складі спеціальним саморобним станком або вручну перед відправкою до клієнта. 

Невже неохота попаритись, заморочуватись ? А треба старатись бути кращими а то буде всюди болото.

Змінено користувачем AfterBurner
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку