AfterBurner

Де і як брати Не ржаву сталь ?

99 повідомлень у цій темі

Метал холдінг, від 40 кругляка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Greg Verizhnikov написав:

Є крита металобаза на рогатці, на вулиці що з’єднує промислову та Хмельницького.

 

Я так зрозумів ви тільки збираєтесь почати. Інакше такої теми б не було. 

Метал чистят і по 200 метрів і більше болгаркою з щіткою. Звичайно що стараються брати чистий, але не завжди так виходить.

 

По поводу доставки, у всіх хто цим займається є «свої» водії з газельками та іншим транспортом. Або банально викликаєте собі таксі.

 

 

Дякую за пряму наводку.

Тобто вони самі чистять в себе ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, AfterBurner написав:

Доброго всім дня,

Сам знаходжусь у Львові,

Хотів би дізнатись про досвід форумчан по купівлі круглої і квадратної Труби зі сталі та і всякого профілю зі звичайної сталі Ст3 і тд , холоднокатаної електрозварної труби і тд..

Хочу попробувати зробити конструкції для мебелі яка буде виглядати добре, :ktulhu4:

але все що є в інтернеті то на вигляд Ржаве барахло, металолом і то кажу про реальні компанії , не така чиста сталь як у відео в Американців на Ютубі де вони майструють всякі речі з неї.

 

Якщо Ви пробували робити такі конструкції для наприклад Столів, то де берете сталь, і в якому вона стані, чи там є ржавчина яку треба відчищати ? Чи можна комфортно замовити з доставкою як в більш розвинених країнах?

 

 

 

 

 

Тему не читав. лише перший пост.

З металом працюю вже 15 років.

 

І так варіанти:

1. берем любий метал на любій металобазі, болгарку в руки з кратцовочною щіткою і вперед чистити. (90% всіх робіт)

2. те саме, але замість болгарки можна поїхати на піскоструй на Трускавецьку або здати в порошок на Техмал в них є дроб"єструй

3. їздим по металобазам і шукаєм вибирає свіженьки привезений профіль, який не встиг на складі поржавіти, не часто, але можна найти наприклда на АВ Львів, на Металохолдингу буває, на Метінвесті попадався

4. Я замовляв пару раз труби і профіль, якого зазвичай немає на металобазах (роміри або товщина стінки) з нету з Дніпра, завжди приходив чистенький в маслі https://triada.dp.ua/ , але чим більше металу тим більше попадаєм в доставку автоматично, крім того незнаю як з доставкою 6 м штанг, то хіба САТом, НП точно таке не привезе, Інтайм думаю лише на головний склад.

 

По доставці металу з металобази, найменше з цим проблем на МЕталхолдингу, там є воділи, які за 600-1000 грн (приблизно, зараз цін незнаю) вам привезуть, я деколи брав евакуатор, коли треба було привезти більше як 300-500 кг, бо 300 кг я без проблем забираю власним бусом, причому 6 м штанги.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Мы идем в гейропу а там you your - мало отличаются. Так шо давай без бздур бо то це курде ся не заебисче. 

Ну в Європі є Mr.Mister і  Mrs. Missis. І нетільки в різних країнах де не Англійський там є свої форми звертання.

Ви думаєте в школі сопляки до вчителя кажуть Хай Грег, ага получили би підзатильник ))

 

А ми в Україні тому в нас нормально Ви.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чистить кожен сам собі. Або не чистить.

І то перед тим як зварювати  виріб. 

так як прокат окисляється дуже скоро. 

Те що ви собі придумали трохи виходить за рамки нашої реальності 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, RoMANIAC написав:

 

Тему не читав. лише перший пост.

З металом працюю вже 15 років.

 

І так варіанти:

1. берем любий метал на любій металобазі, болгарку в руки з кратцовочною щіткою і вперед чистити. (90% всіх робіт)

2. те саме, але замість болгарки можна поїхати на піскоструй на Трускавецьку або здати в порошок на Техмал в них є дроб"єструй

3. їздим по металобазам і шукаєм вибирає свіженьки привезений профіль, який не встиг на складі поржавіти, не часто, але можна найти наприклда на АВ Львів, на Металохолдингу буває, на Метінвесті попадався

4. Я замовляв пару раз труби і профіль, якого зазвичай немає на металобазах (роміри або товщина стінки) з нету з Дніпра, завжди приходив чистенький в маслі https://triada.dp.ua/ , але чим більше металу тим більше попадаєм в доставку автоматично, крім того незнаю як з доставкою 6 м штанг, то хіба САТом, НП точно таке не привезе, Інтайм думаю лише на головний склад.

 

По доставці металу з металобази, найменше з цим проблем на МЕталхолдингу, там є воділи, які за 600-1000 грн (приблизно, зараз цін незнаю) вам привезуть, я деколи брав евакуатор, коли треба було привезти більше як 300-500 кг, бо 300 кг я без проблем забираю власним бусом, причому 6 м штанги.

Дякую що поділились досвідом - досить корисна інформація.

:ktulhu2:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Greg Verizhnikov написав:

Чистить кожен сам собі. Або не чистить.

І то перед тим як зварювати  виріб. 

так як прокат окисляється дуже скоро. 

Те що ви собі придумали трохи виходить за рамки нашої реальності 

 

Знаєте почистити від окислів невелику площу перед зваркою тимбільше якщо там нема іржі, то одне.

А от цілі метри із ржавчиною тягати з місця на місце і чистити оооооо тааааааа

Подивився на відео як в Людей, вони в магазині купили чисте акуратно порізане , і майструють.

А тут "борсайся в грязюці" , ну добре, явно з тим біда в Україні.

Хочеться щоб все було чисто і акуратно собі і іншим людям.

:D Думаю завжди треба старатись робити гарно а не по типу "і так сойдет " . 

Змінено користувачем AfterBurner
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, AfterBurner написав:

Знаєте почистити від окислів невелику площу перед зваркою тимбільше якщо там нема іржі, то одне.

А от цілі метри із ржавчиною тягатиз місця на місце і чистити оооооо тааааааа

Подивився на відео як в Людей, вонив магазині купили честе акуратно порізане , і майструють.

А тут "борсайся в грязюці" , ну добре явно з тим біда в Україні.

Хочеться щоб все було чисто і акуратно собі і іншим людям.

 

Все впреться в ціну, як не крути.

От в мене зараз сезон і я за місяці два почищу як мінімум то 5-7 металу вручну, простіше і дешевше наняти людину за 400-500 грн в день, юолгарку їй в руки і вперед.

А для меблів коли це 10-100 кг, то не бачу жодних проблем щоб самому почистити, це займе менше зусиль ,а головне часу, аніж їздити і шукати чистий метал.

 

Ні, то див пунк 4, вище я писав, дзвоним, уточняємо в якому вигляді метал і замовляєм.

 

Або якщо треба тонами чистити на постійній основі можна змайструвати очисну машину хоч на кратчовочних щітках хоч на пелюсткових, коли думав про це, але великі замовлення не резулярні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, proekt написав:

Вибачте, може не зовсім тактовно, але мушу вияснити.
А в "звичайному житті" з чого живете? З оффшоршингу?

 

Невкурсі що таке оффшоринг.

Але в своїй роботі в мене завжди чисто і порядок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, proekt написав:

Ну і ще - товщина стінки... За кордоном зазвичайно той самий профіль часами в 3-4 варіантах товщини. А в Україні взагалі часом 40х40 тільки на 2, а вже 60х40 тільки на 3...

 

По всьому попередньому з Вами згоден на всі 100, а ось в цій тезі ні. Є в Україні і повно профільні труби наприклад 60х40 товщинами 1,5 , 2 ,3, 4, 5 мм

, AfterBurner написав:

Дякую за пряму наводку.

 

До цих https://www.metall-holding.com.ua/ua/lvov/offices звертались? В Києві, наприклад, їхня база стоїть за доброю репутаціїю. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години назад, Karmadon написав:

 

Не вдалий Ви навели приклад! Точніше приклад, якій підкреслює роздрібну ціну на подібні забаганки в США. Ціна вказана за 1 погоний фут (31,...см). Тобто в півдюймового каліброваного стрижня довжиною 1 фут буде вартість 8,65 $, а ваги він буде мати третину кіло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

 

До цих https://www.metall-holding.com.ua/ua/lvov/offices звертались? В Києві, наприклад, їхня база стоїть за доброю репутаціїю. 

 

Сайт бачив, але здається незвертався, небуло конкретної широкої прямокутної труби. 

Попробую зробити фото таких труб щоб було зрозуміло що маю на увазі під широкою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Quercus написав:

А я спробував просвердлити ту трубу що на фото у дописі #126460 у точці шва. І скажу я вам - вона прекрасно лопається. Так рівненько, просто по "зварному" шву :)

 

Звісно! Бо по технології виготовлення подібні труби не зварюються дуговим методом чи за допомогою присадкових матеріалів. 

Подивіться відео виготовлення 

 

 

Зварювання шва відбувається за допомою тертя якогось пристрою (типу шарошки) об поверхні підігнутої до розмірів заготовки до почервоніння і відразу зтискання цих поверхонь однієї до іншої. Приварювання тертям. 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, AfterBurner написав:

Я ж кажу Немає Жигулів ))))) щоб туда запхати ту ржаву трубу.

 

Якщо Ви рахуєте що доставка мізерної кількості прокату вигідна справа, то нічого не має стримувати в купівлі якогось драндулету за 300-500 баксів, щоб це розвозити по місту. Ніколи таке авто не збитково буде здати на переплавку. Набудите досвід в логістичному бізнесі.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

 

Якщо Ви рахуєте що доставка мізерної кількості прокату вигідна справа, то нічого не має стримувати в купівлі якогось драндулету за 300-500 баксів, щоб це розвозити по місту. Ніколи таке авто не збитково буде здати на переплавку. Набудите досвід в логістичному бізнесі.

 

Як вже писав раніше -----

5 годин назад, AfterBurner написав:

Нема проблем є така штука як "Мінімальний Обєм / Вага / Кількість замовлення".

Мені в основному по трубам треба мін 9-12 метрів по кожному варіанту труби, кусками по 3 метра. 

А По метру ))) мені тільки полосу десь 2 -3 метра.

Тому то не мізерна доставка. 

Ну і кататись на  драндулеті , а ще заглохне на пів дороги, для доставки собі матеріалів - бажання не маю. А цікаво хто має ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

Невдалий Ви навели приклад!

 

В чому він невдалий?

ТС писав, що в штатах все краще і дешевше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, AfterBurner написав:

Сайт бачив, але здається незвертався, небуло конкретної широкої прямокутної труби. 

Попробую зробити фото таких труб щоб було зрозуміло що маю на увазі під широкою.

 

Є певний сортамент з якого на металопрокатних заводах не виходять. https://www.metall-holding.com.ua/ua/lvov/catalog/cernyj-metall/truba-profilnaa

 Ціни в них тре уточнювати

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

В чому він невдалий?

ТС писав, що в штатах все краще і дешевше.

 

Тоді я зрозумів не вірно. Навпаки... Як порахувати ту третину кіло по 8,65$ потім перевести скільки коштує тона...... Йо-оO.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Ото Я розумію робоче серидовище. О до такого Я йду, до схожого , там нема місця для тонн бруду і ржавого барахла. 

Буде видно, як в мене то вийде.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, NIgor написав:

 

Только успехов все пожелают! 

Для такой работы нужен серйозный и фанатичный инвестор, который будет это воспринимать как долгосрочное хоби со всеми вытекающими тратами. 

Если только как бизнес, как развитие производства - будет не до понтов. 

 В той же Америке или Германии производственные предприятия тоже не имеют такого лоснящегося блеска. Просто там в цехах нет бардака и рабочие приучины к порядку на рабочем месте. 

" серйозный и фанатичный инвестор  " - так мене ще ніхто не обзивав :ktulhu0:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, NIgor сказал:

 

Только успехов все пожелают! 

Для такой работы нужен серйозный и фанатичный инвестор, который будет это воспринимать как долгосрочное хоби со всеми вытекающими тратами. 

Если только как бизнес, как развитие производства - будет не до понтов. 

 В той же Америке или Германии производственные предприятия тоже не имеют такого лоснящегося блеска. Просто там в цехах нет бардака и рабочие приучины к порядку на рабочем месте. 

 

Был в харьковской мастерской кастом мото техники, которая очень похожим образом подготовлена. И фанатичных инвесторов там нет. Просто люди 10 лет занимаются тем что любят и делают это очень даже успешно. Так что даже в наших реалиях все возможно.

Змінено користувачем Disastrous
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Disastrous написав:

 

Был в харьковской мастерской кастом мото техники, которая очень похожим образом подготовлена. И фанатичных инвесторов там нет. Просто люди 10 лет занимаются тем что любят и делают это очень даже успешно. Так что даже в наших реалиях все возможно.

:ktulhu2:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.08.2018 в 08:45, AfterBurner сказал:

Невкурсі що таке оффшоринг.

Але в своїй роботі в мене завжди чисто і порядок.

бодішоп? :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, proekt написав:

бодішоп? :)

 

Що знову якесь нове незрозуміле слово ))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

если я в своей работе буду следить только за стерильной чистотой и порядком,ничего не заработаю,только с веником и тряпочкой буду шуршать,любое производство с резкой,сваркой,шлифовкой и прочими технологическими операциями предполагает отходы,пыль,запахи,грязные руки,пятна на полу и штанах,уборка в конце дня.Можно заказывать на стороне порезку в размер,хоть лазером хоть болгаркой,зачистку,покраску чем угодно,самому чистыми руками в рукавичках закрутить 4 болта и сказать-это мое изделие.И гордиться чистотой и понтами как у тех сборщиков на фотке выше,за них тоже все сделали.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку