knife_life

ИРБ Shahe vs "Калибр"

4 повідомлення у цій темі

Доброго всім дня.

Підкажіть, будь ласка, при виборі між б\у радянським ІРБ та аналогічним (0.01мм) від Shahe, з Алі - який варіант менш ризикований, щодо якості ? Ціна радянського в нашій барахолці 600-800, Shahe - близько 750-800.

За радянський - більша довіра до тодішньої якості (на фоні Китаю, звичайно), і швидка пересилка по Україні, за Китай - ну, Shahe немало форумчан використовують, ніби нормально, і він новий, та є деяка гарантія заміни неробочого (хоча з гемороєм та пересилками).

Щось я не можу визначитись, маю таку ваду, довго вибираю))))

І, по суміжній темі - магнітна стійка останнім часом у китайців з'явилась яка-небудь пристойна за помірні гроші? А то в сусідніх темах не дуже схвальні відгуки(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 в принципе  все ибр по механике идентичны и до сотки показывают одинаково, не думаю что в ГДР, совдеповских или китайских шестеренки стоят в камнях.  Ухудшение может выглядеть в виде  заусениц на шестернях, штамповки деталей, заменой латуни на силумин или пластик, похабный дизайн, отсутствие дополнительной оснастки для ИБР.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Виктор Смирнов сказал:

не думаю что в ГДР, совдеповских или китайских шестеренки стоят в камнях. 

как по мне - там камни 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Советский не пользованный несложно найти. Не думаю, что он хуже или лучше китайского. Но доставка быстрее, тут Вы правы. 

Пользую пару советских, доволен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку