Curandero

Моя збірна тема по пошуку потрібного

13 повідомлень у цій темі

Для отримання якісних та відповідальних речей є барахолка, а для різних спроб та експериментів, коли результат невідомий, але спробувати хочеться, зазвичай стараються знайти щось максимально на халяву. От і я собі тут буду шукати такі речі. Варіанти отриманя розгляну будь-які, але на обмін поки що мабуть мало що зможу запропонувати...

Для початку:

1. потрібен патрон під конус В16, будь-якої вбитості, лиш би власне внутрішній конус був в гарному стані(так так, таке буває), купувати новий - недорого, але потім його курочити і сточувати наполовину якось рука не підніметься...

2. патрон 80мм, кулачки некомплект/підубиті зовні, не критично, лиш би "нелюфтові" і з гребінкою-архімедовою спіраллю в більш-менш нормальному стані.

3. труба товстостінна, товщина від 8мм, зовнішній діаметр під чистову обробку 203мм, довжина від 120мм(не чавун, під зварку).

Потім ще добавлю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть пункты 1 и 2

Завтра скину в личку фото.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По пункту 2 уточнення, бо забув написати - патрон потрібен із прямими кулачками.

Добавлю:

4. Втулки циліндричні із внутрішнім КМ0(якщо таке є), КМ1, наприклад від швидкозмінного патрона.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу теж так як ви . 

В 14.08.2018 в 23:05, Curandero сказал:

знайти щось максимально на халяву.

Може у вашій темі дозволите це робити, чи свою створювати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я загалом не проти, але боюсь модераторам це не сподобається, бо наврят чи цей розділ форуму таке передбачає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви за, то почнемо.

Підщукую такі речи:

1. Труба товстостінна  унутрішній діаметр 55мм та трохи меньше, а зовнішній 95мм, та більший. Довжина 130-150мм. Таких узяв би три штуки,або шматок, щоб злобити з нього три. Сталь маловуглецева  під зварювання.

2. Шків  з алюмінію чотирьохручьовий діаметр зовнішній 230-270мм. Підойде годний під переточку ручїв. Завширшки більше 52мм і обод і ступиця. Ступиця з отвором не більше 28мм. 

3. Двигун ассінхронний -4А. 3000об\хв 4 КВт. Неважкий. Можливо коллекторний 3000-6000об/хв. такої приблизно потужності.

Усе повинно не мати суттевих вад.Пропозиції виключно у лічку.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.08.2018 в 23:05, Curandero сказал:

труба товстостінна, товщина від 8мм, зовнішній діаметр під чистову обробку 203мм, довжина від 120мм(не чавун, під зварку).

Зазвичай труба бувае 219мм діаметром. Який у середині вас влаштуе? Якщо суттево іржаве, вам підойде?Який обсяг потрібен?

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Дядя Уєф написав:

Зазвичай труба бувае 219мм діаметром. Який у середині вас влаштуе? Якщо суттево іржаве, вам підойде?Який обсяг потрібен?

Якщо після отримання чистового розміру зовні, залишиться стінка від 8мм, бажано 10+мм, то підійде будь-який Фвнутр, довжина як вже писав від 120мм, в ідеалі 150мм, потрібен цей огризок для виготовлення оправки під абразивний круг 400х203х100, відповідно треба один штука. Тому і шукаю щось недорого, бо з одного боку спускати в стружку відповідний кругляк то абсурдна ідея, а з іншого, така зварна оправка буде "монстряча" і за відсутності подібного досвіду я в результаті не впевнений, тому і треба занедорого для експерименту.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підрахунок показав що труба ф219 х 18-20 мм. Якщо попадеться то ціну недорогу зложу. Але вжить вона буде немало.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О згадав. Можу завальцувати на потрібний діаметр з труби ф 219х10,0-6,0мм шляхом видалення полоси, та заваркою стика . Але ця послуга може вам здатися занадто дорогою. А крім того труба буде мати неточність діаметра, та потребуватиме рехтовки. Точність діаметру вийде десь +-0.5мм. Але якщо проточити припуск, то кільце вийде рівне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там може вилізти боком дизбаланс, через неоднорідність матеріалу, сам думав таке робити, але враховуючи що воно буде з кількох частин зварене, то додаткові імовірні проблеми закладати в деталь не хочеться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Curandero сказал:

Там може вилізти боком дизбаланс

Може це і ні до чого, але дізбалланс ліквідуеться балансуванням. А досягати балансіровки за рахунок однорідності матеріалу це марна справа. Не вийде, усе одно прийдеться балансувати. Камені ж неоднорідні як не крути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку