NSX

Подбор резца, нужна помощь

36 повідомлень у цій темі

та перерив я цей гугл та він зараза під однією назвою видає різні картинки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это ISCAR-овский резец сечением 25 на 25 мм под трехгранную пластину

Вот ссылка на каталог http://www.iscar.com/eCatalog/Item.aspx?cat=3600241&fnum=71&mapp=IS&GFSTYP=M&srch=1

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, ЮРАД сказал:

Это ISCAR-овский резец сечением 25 на 25 мм под трехгранную пластину

Вот ссылка на каталог http://www.iscar.com/eCatalog/Item.aspx?cat=3600241&fnum=71&mapp=IS&GFSTYP=M&srch=1

ви мене трохи не правильно зрозуміли я там навів цю маркіровку як приклад ,я в общому хочу розібраться бо на сайтах в україні виробники вказують тільки марку а фото не має ,і тепер розберись хто є хто. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В загальному можна сказати тільки, що перші літери це виробник далі 4 цифри розмір різця в мм, а далі розмір і вид пластини і т. д. Я зустрічав декілька різноманітних маркувань в залежності від виробника. Хто як хоче так і позначає. В кожному конкретному випадку треба розбиратися окремо. По першим літерам визначаєте виробника, далі заходите на його сайт і шукаєте в каталозі інструмент який Вас цікавить. В каталогах є і малюнки і призначення і розміри. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы не правы,по поводу первых четырех цифр .В них содержание: тип крепления пластины(вид прижима), тип пластины (форма),  точность установки пластины ,тип державки, это по памяти.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Maksat991 сказал:

Вы не правы,по поводу первых четырех цифр .В них содержание: тип крепления пластины(вид прижима), тип пластины (форма),  точность установки пластины ,тип державки, это по памяти.

 

ну а де то все можна почитать 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пишите в поисковик Гугла: система обозначения токарных резцов ISO ,выбираете понравившийся сайт,читаете,вникаете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Maksat991 Да, согласен.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@tomyshynets  вот доступно все описано в таблицах : державки и пластины 

KORLOY-2011-Katalog-Metallorezhushchii-instrument-sbornyi-i-tverdosplavnyi-dlia-stankov-0094b-Lab2U.jpg

KORLOY-2014-Katalog-Rezhushhij-i-vspomogatelnyj-instrument-dlya-metalloobrabatyvayushhego-oborudovaniya-0064b-Lab2U.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мабуть це найкраща тема для запитання.

Яка система фіксації пластин краща за інші, в чому загальні їх відмінності? Для яких застосувань які кращі які гірші? Інфи в тирнетах не знайшов, може є реальні юзери :help:

Добрий чоловік на сусідньому форумі порадив для старту брати прості пластини хCхT типу, наприклад CCMT, і тримачі для них з гвинтовим типом фіксації, наприклад SCLCR. Тим більше такі тримачів елементарно робляться самотужки, та і готові коштують мало. Я так і зробив, накупив саме таких тримачів для найуніверсальніших завдань. Тепер стоїть питання росту.

Справа в тому, що пластинки хCхT є односторонніми, і коштують практично як двосторонні. З цього випливає, що можна економити на пластинках майже вдвічі якщо правильно їх підібрати, постало питання системи фіксації пластин.

На першій картинці в попередньому пості є написані системи притискання, знаємо що:

-  S це фіксація одним шурупом

Схоже тільки S обходиться без підкладних пластин, логічно що ці державки найменш надійні і довговічні, тим більше що гвинтик фіксуючи пластину завжди трохи зігнутий.

- M i W схоже практично одне і те саме, по центру стоїть ексцентрик який підтискає пластину до упору, у М вузький прижим притискає пластину вниз однією точкою, W широкий прижим двома точками, правильно? Виходить для заміни пластини треба крутити 2 гвинта?

- Р це фіксація тільки есцентриком? А не вилетить пластина? Можете поржати з мене) але я їх вживу не бачив ще

- C і D взагалі темний ліс. Розкажіть будь ласка як вони влаштовані?

А фото побачити було б ще краще

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проточить 60-62 HRs эльбором р01 без удара,р10 с ударом.Обороты 125,подача 0,125 максимум,лутше меньше.Рекомендация полтавского завода,читал лет 5 или 6 назад,пользуюсь постоянно,эльборовые резцы оказывается вечные.На удар по-моему КД10,но я их не нашел,а Полтавский завод перестал их продавать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку