Иванович

Ещё один инструмент для удаления "заломышей".

10 повідомлень у цій темі

     Оборвало болт прижима форсунки на дизельном Мерседесе С220.

Остатки болта находились в глубоком колодце, более 40 мм.  Чем же выкрутить заломыш?. На глаза попался сломанный метчик на 6, и  сразу возникла идея его  использования.  Заточил как на фото,, вставил внутрь, удар молоточком чтобы получились насечки для хорошего контакта и выкрутил остатки болта  без проблем.

 

IMG_7081.JPG

IMG_7082.JPG

IMG_7083.JPG

IMG_7084.JPG

IMG_7085.JPG

17

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Класс, спасибо.

Казалось бы, все уже давно пережевано,

а глядишь, все равно появляются перлы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зазвичай не є проблемно викрутити обломок, коли він так би мовити "легко крутиться"(тобто зламався просто від розриву, сильно прикладеного натягу до ньго) тоді хоч хрестовюю ударною викруткою стукнув і крутиш, набагато складніше якщо він обламався від скручення, тобто коли різьба не йде, тут часто лише висверлювати... 

В будь якому разі спасибі за пораду, при нагоді спробуєм.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ГЕНИАЛЬНО я если можно подлезть чертилкой и зубильцем откручиваю постучиш по всем направлениям и он потдаётся .Но в такой ситуации снимаю шляпу , просто гениально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, дублер написав:

я если можно подлезть чертилкой

Так чертилка, як правило має твердосплавний кінець, який тріскає від удару.

 В чавунних блоках не раз приходилось відкручувати обломану головку шляхом приварування в торець гайки більшого розміра, на великих струмах Після приварювання, поливаю водою, до вистужування і як правило, від перепадів температур вже нормально викручується. Це — коли головка болта люривається запідлице, або горує.

 В глибині різьби можна попробувати просвердлити меншим діаметром свердла і заточивши на квадрат частину напилка,( яка забивається в дерев'яну ручку) легенько забити в утворений отвір, після чого пробувати відкручувати, викручуючи напилок за допомогою дрібного рожкового ключа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

51 минуту назад, IMP сказал:

Так чертилка, як правило має твердосплавний кінець, який тріскає від удару.

Я собі наробив чертілок з довгих мітчіків 8мм та 6мм 4 штуки кришаться А я їх знову точу нормально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Классная идея.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рішення непогане у данному контексті, але якшоб тугенько седіло, то б неспрацювало.

А взагалі ліві свердла втрішують ці питання на глибині, а приварка гайки знаружі.

При використанні лівого свердла на глибині треба не полінуватися, та виточити для нього направляючу одноразову, щоб не зхибити

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я заломок резьбы просверливаю на небольшую глубину точно по центру используя кондуктор с расчетом что бы плотно забить туда внутренний шестигранник или звездочку .Потом легко выкручмваю ударным гайковертом ВД или керосин облегчат задачу

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кондуктор и левое сверло рулят, если не шевелится применяю экстракторы левые конусные (покупные).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку