Zalizovskiy

Проточити внутрішній КМ3 у валу

30 повідомлень у цій темі

, Рус Укр написав:

Регулювання прокладками , це велика заморочка ..Я завжди ставлю конусні підшипники  наружніми обоймами всередину  в упор корпуса .,а  внутрішня одна в упор фланця  до якого наприклад кріпеться патрон , а другу затискає регульовочна гайка.))

Тааак, стояти!

До сорока років я надто розумним не став, але що достеменно засвоїв, так це те, що перфекціонізм віддаляє результат.

Ваші слова цілком слушні. Але якщо робити з регулювальними гайками, то фактично прийдеться робити новий шпіндель.

Тому приймаю рішення. Усе вищесказане беру до уваги, а роблю той варіант, який планував першопочатково. Ціна помилки невелика, тому поекспериментую. А набравшись досвіду буду робити правильно.

 

, ryazanovpavel69 написав:

От присилайте його разом з валом - насаджу на нього блин з металу на болти та й проточу канавку під ремінь

Там не все так просто. :)

Фланці в сусідній області. Завтра заскочу на базар, може підходящі знайду.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Zalizovskiy сказал:
16 минут назад, Zalizovskiy сказал:

Але якщо робити з регулювальними гайками, то фактично прийдеться робити новий шпіндель.

По перше шпіндель можна залишити той же .Просто середина в яку впиралися підшипники проточується до діаметра трохи менше ніж посадочне пвд підшипники ., щоб вони лекше там пройшли .По друге , я б дійсно робив товще вал і прохідний отвір без конуса .як що це токарний .А як що фрезерний то вистачить і цього .)))Приїдьте , я вам покажу і поясню , що і чому так ))Бо дуже багато нюансів  і прийдеться багато писати))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, ще й на екскурсію треба збиратися. :)

Дітей в школу відправлю і буду набиватися в гості. Бо зараз такий період, що й вгору ніяк глянути.

 

І щодо шпінделів. Решетов дійсно, навіть не розглядає варіант шпінделя із обоймами назовні.

Сам же файл викладав:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Просто приїдьте і подивіться на часок .як шо є свій транспорт .Як що нема то конєшно автобусами довгенько ,але набагато ближче ніж в Харків .))Ви хочаб будете знати що вам треба )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Рус Укр написав:

Просто приїдьте і подивіться на часок .як шо є свій транспорт .Як що нема то конєшно автобусами довгенько ,але набагато ближче ніж в Харків .))Ви хочаб будете знати що вам треба )))

Транспорт є, знаю куди їхати (ставки там знатні!) часу немає. До 27 серпня всі дні зайняті. Якщо буде оказія - напишу обов'язково.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку